Podkategoria: Kursy, szkolenia

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Oszczędzanie w firmie »

  Firma Eco Soul zajmuje się wspieraniem przedsiębiorstw w obszarze ochrony środowiska. Oferta firmy obejmuje głównie szkolenia przygotowywane w oparciu o formułę blended-learning. Ma do zaoferowania gotowe kursy, ale i szkolenia, które przygotowuje pod konkretne oczekiwania i potrzeby firmy. Oferta ukierunkowana jest na potrzeby przedsiębiorstw i organizacji. Firma tworzy technologiczne i biznesowe rozwiązania.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Knowledge Brasserie »

  Oferta naszej firmy obejmuje realizowanie warsztatów oraz dostarczanie produktów edukacyjnych, które mają na celu pogłębienie wiedzy związanych z różnymi umiejętnościami zawodowymi. Wszystkie materiały dostępne w naszej firmie zostały przygotowane przez zespól doświadczonych specjalistów. Warsztaty prowadzone są przez specjalistów z takich dziedzin, jak efektywne prowadzenie projektów, negocjowanie, prezentacje, przemówienia.

  Data dodania: 11 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://mobilne-szkoleniakosmetyka.pl »

  Salon kosmetyczny Estetiqa oferuje Państwu profesjonalne usługi kosmetyczne oraz szkolenia z tego zakresu. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług naszych profesjonalistów zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Oferujemy Państwu szereg zabiegów, które poprawią kondycję Państwa skóry i sprawią, że poczujecie się Państwo pięknie. Szkolenia realizujemy indywidualnie w wybranych miastach na terenie województwa śląskiego i łódzkiego.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agrosalon kursy ogrodnicze Kraków »

  Nasza firma oferuje szereg ciekawych szkoleń adresowanych głównie dla kobiet. Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy szkoleniowej? Bo wiemy, co robimy, potrafimy w sposób lekki i swobodny przekazać niezbędną wiedzę oraz przekazać umiejętności praktyczne. W ofercie naszej firmy kursy florystyczne, ogrodnicze, makijażu, kosmetyczne, pedagogiczne. Ponadto prowadzimy warsztaty florystyczno-ogrodnicze dla maluchów.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pierwszej pomocy Wrocław »

  Jesteśmy absolwentami Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i czynnymi ratownikami, którzy na co dzień pracują w karetkach pogotowia, dlatego dokładnie wiemy jak ważne jest ratowanie życia i zdrowia oraz udzielanie fachowej pierwszej pomocy. W związku z tym jako specjaliści dzielimy się wiedzą i uczymy ratować ludzkie życie w ramach przeprowadzanych przez nas szkoleń.

  Data dodania: 05 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie z programowania stron www »

  Nauka kodowania to zagadnienie, którego można się nauczyć również biorąc udział w kursach online. Kodilla to platforma, zachęcająca do skutecznej edukacji w tej sposób. Z nami budują swoje CV jako przyszli programiści, to pozwala im utrzymać motywację na odpowiednim poziomie. Kursy dostosowane są do wiedzy uczestników.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR »

  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi z zakresu public relations. Jesteśmy doświadczoną ekipą osób, która potrafi wykreować właściwy PR osobom, produktom i markom. Doskonale znamy się na tym, co robimy, a potwierdzeniem tego jest zadowolenie naszych klientów. Świadczymy usługi takie jak: PR produktowy, kryzysowy, projektów społecznych. Ponadto prowadzimy profile w mediach społecznościowych i przeprowadzamy szkolenia.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła lotnicza - ventumair.eu »

  Marzysz o zostaniu pilotem liniowym? ZERO TO ATPL(A) PROGRAM to relatywnie najkrótsza i najbardziej efektywna droga do tego, żeby nim zostać. Co więcej, należy pamiętać o dużej dozie gwarancji znalezienia zatrudnienia (i to zaraz po ukończeniu programu). Szkolenia teoretyczne odbywają się na lotnisku Babice (hangar nr 4) oraz na platformie e-learningowej. Praktyka ma miejsce na następujących samolotach Cessna 150/152, Cessna 172, PS-28 Cruiser, Tecnam P2006T i Diamond DA-20 C1 Eclipse. Interesuje Cię, co sądzą na nasz temat inni? Jeżeli tak, musisz zapoznać się ze stroną.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Akademia programowania Kraków - codeacademy.pl »

  Niezależność finansowa i praca zdalna za duże pieniądze? Programowanie to szansa, którą wspólnie z CodeAcademy możesz wykorzystać! Organizujemy szkolenia i kursy programistyczne, które przygotują Cię do pracy w zawodzie w czasie wielokrotnie krótszym niż tradycyjne studia. Stawiamy na praktykę, oferujemy unikalne zajęcia, wsparcie ze strony doświadczonych trenerów oraz doskonałe materiały dydaktyczne.

  Data dodania: 01 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs animatora czasu wolnego Stageman »

  Do firmy STAGEMAN Zapraszamy osoby, które są zainteresowane kursami animatora czasu wolnego. Te organizujemy na tyle długo, że wiemy o nich wszystko. Gwarantujemy Państwu wysokiej jakości kursy, które przeprowadzane są przez doświadczonych trenerów. Organizujemy najlepszy kurs animatora czasu wolnego w kraju. Wszystkich zainteresowanych Zapraszamy na animacja-stageman.pl.

  Data dodania: 14 02 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Kursy, szkolenia - nowa strona:

Adres: