Podkategoria: Kursy, szkolenia

« poprzednia strona · 9
 • Coaching Zespołowy Katowice - magdafres.pl »

  Prowadzę coaching indywidualny oraz grupowy w Katowicach. Wspieram pisarzy, muzyków, różnych artystów z problemami twórczymi. Zapewniam konsultacje psychologiczne, coaching biznesowy. Organizuję również spersonalizowane szkolenia, superwizje indywidualne dla branżowych specjalistów i gwarantuję wsparcie przy akredytacji w Izbie Coachingu. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Metody angażowania pracowników »

  Należysz do pasjonatów Human Resources? Tworząc portal myśleliśmy m.in. o Tobie! Nasza propozycja to miejsce w przestrzeni internetowej pozwalające na zapoznanie się z trendami w branży. Przykładem może być tekst poświęcony świadomemu budowaniu inteligencji emocjonalnej. Forma, za pomocą której będziemy Ci pomagac jest ciekawa, przystępna i użyteczna. Administratorem i właścicielem portalu jest HIGH5 GROUP.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs trenera personalnego Wrocław - ams.edu.pl »

  W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne a także kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia różnorodnych kursów i szkoleń dotyczących takich dziedzin jak fitness, sporty drużynowe, indywidualne. Jednocześnie nasza profesjonalna Akademia Mistrzostwa Sportowego oferuje kursy instruktorskie realizowane przez doświadczonych oraz posiadających doskonałe kompetencje instruktorów.

  Data dodania: 07 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs szycia - szyciaprzeszycia.pl »

  Kurs szycia dla dzieci? Jeśli faktycznie chcesz zainteresować się tajnikami krawiectwa, zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej oferty. Gwarantujemy merytoryczne oraz w pełni profesjonalne podejście do zajęć. Z nami możesz liczyć na szybkie efekty kształcenia. Posiadamy bogate doświadczenie oraz wiedzę popartą latami praktyki w branży. Nauka krawiectwa? Przyjdź do nas!

  Data dodania: 11 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs montażu paneli fotowoltaicznych - fotowoltaika.edu.pl »

  KGI FoxKrak to firma, której specjalizacją jest szeroko rozumiana fotowoltaika. W firmie zatrudnieni są specjaliści, przed którymi ta dziedzina nie ma żadnych tajemnic. Organizują oni szkolenia praktyczne i teoretyczne. To gwarancja dobrego przygotowania kursanta do pracy w tej branży. Szkolenia są dofinansowywane, a po ich ukończeniu kursant otrzymuje stosowny certyfikat.

  Data dodania: 10 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kursy KPP Wrocław Gdańsk Warszawa Białystok Rzeszów »

  Jeżeli planujecie swoją przyszłość związać ze służbą zdrowia, nie posiadacie medycznego wykształcenia, ale chcecie zostać ratownikiem medycznym to właśnie dla Was jest kursy pierwszej pomocy przedmedycznej. Po ukończeniu naszego kursu zdacie egzamin recertyfikacja kpp i możecie zostać ratownikiem medycznym. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat Berber - szkolabarberska.pl »

  Warszawska Szkoła Barberingu proponuje uczestnictwo w wysokiej jakości kursach barberskich. Oferujemy szkolenia barberskie zarówno dla początkujących, jaki dla zaawansowanych zawodowych barberów. Proponujemy wysoki poziom merytoryczny naszych szkoleń. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Umożliwiamy rozbicie płatności na raty. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 31 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs CNC - zdobądź certyfikat TUV SUD! »

  Praca n nowoczesnych tokarkach i obrabiarkach wymaga odpowiednich umiejętności. Jeżeli planujecie tak zawód to koniecznie musicie ukończyć kursy cnc. Nasze szkolenia techniczne to maksimum praktyki i minimum teorii. Gwarantujemy, że kończąc nasz kurs operatora cnc będziesz dobrze wyszkolony. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia SEP do 1KV - uprawnienia-g1.pl »

  Firma Uprawnienia-G1. pl zajmuje się organizowaniem wszelkich kursów na uprawnienia elektryczne. W firmie znaleźć można ekspertów i doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą, jak organizować kursy na uprawnienia G1, G2, ale i G3. To profesjonalne szkolenia na uprawnienia elektromagnetyczne dla pracowników, które zapewniają ich uczestnikom ogromną wiedzę.

  Data dodania: 14 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Kitesurfingu - kitesurf.pl »

  Specjalizujemy się w szkole Kite Zone prowadzeniem kursów związanych z kitesurfing chałupy. W naszej szkole kitesurfing nauka realizowana jest zarówno dla dzieci, młodzieży jak też dorosłych. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić w naszej szkole prowadzenie szkoleń i kursów na różnym poziomie zaawansowania, przez zespół doświadczonych instruktorów oraz z wykorzystaniem markowego sprzętu.

  Data dodania: 09 12 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9

Kursy, szkolenia - nowa strona:

Adres: