Podkategoria: Kursy, szkolenia

« poprzednia strona · 8 · 9 · następna strona »
 • Makijaż permanentny brwi Warszawa - permanentny.com »

  W ramach oferty naszej firmy NEWLOOK's PERMANENT MAKEUP jesteśmy w stanie zapewnić między innymi kursy makijażu permanentnego a także zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnego a także niezawodnego sprzętu, które pozwalają na wykonanie zabiegów przy zachowaniu najwyższego standardu. W naszej ofercie posiadamy również barwniki do wykonywania makijażu, które dostępne są również za pośrednictwem internetowego sklepu.

  Data dodania: 02 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Domin Kraków »

  Firma domin-krakow. pl oferuje Państwu profesjonalne szkolenia z rysunku i architektoniki. W skład naszych kursów wchodzi oczywiście kursy rysunku Kraków, który jest polecany wśród wszystkich osób z naszej branży. Jesteśmy szkołą z tradycjami, doświadczeniem oraz kadrą profesjonalistów i zarazem pasjonatów w swoich dziedzinach.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP EM Partner »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy profesjonalne, realizowane przez doświadczonych ekspertów oraz trenerów szkolenia dla firm. Nasze szkolenia realizujemy już od 2007 roku i kierujemy je zarówno do małych firm jak i dużych przedsiębiorstw. Aktualnie stale obsługujemy firmy od 2 do 600 pracowników. Nasze usługi kierujemy również do instytucji takich jak placówki oświatowe oraz zakłady zdrowotne. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://megaszkolenia.pl »

  Baza szkoleń EFS oferuje bank informacji jeśli chodzi o darmowe szkolenia i nie tylko. Są to przede wszystkim szkolenia integracyjne, szkolenia menedżerskie, zarządzanie zespołem, aplikacje biurowe, umiejętności osobiste, sprzedaż i marketing, szkolenia zawodowe, finanse, szkolenia dla firm. W tym tygodniu polecamy szczególnie takie szkolenia: telewindykacja w praktyce, SQL w SQL Server, II Forum Inbound Marketing.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Considero - Assessment Center »

  Firma Considero to połączenie doświadczenia z innowacyjnością, którą pragniemy zastosować w każdym naszym projekcie. Realizujemy badania ankietowe, budujemy modele kompetencyjne a także prowadzimy programy rozwoju młodych talentów. Dysponujemy autorską platformą internetową do oceny, która gwarantuje sprawną organizację badania i komunikację z jego uczestnikami. Dzięki temu każda z naszych usług to najwyższą jakość wykonania.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • http://itlecture.pl/ »

  Proponujemy Państwu szkolenia informatyczne dla profesjonalistów w formacie indywidualnym, zdalnym, wieczorowym, czy innym dopasowanym do klienta. Organizujemy kursy informatyczne na poziomie podstawowym i zaawansowanym, także w języku angielskim. Tworzymy również spersonalizowane szkolenia informatyczne dotyczące wykorzystania technologii mobilnych i nie tylko.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych szkolenie »

  Najkrócej ujmując, nasza działalność odnosi się do ochrony danych osobowych. Możemy pomóc na różnych płaszczyznach. Zajmujemy się m.in. audytem bezpieczeństwa danych osobowych. Nasze działania dzielą się na następujące etapy: audyt wstępny (zerowy), inwentaryzacja zbiorów danych osobowych, weryfikowanie przetwarzanych danych osobowych, audyt systemów informatycznych, audyt zastosowanych środków oraz stworzenie raportu końcowego.

  Data dodania: 30 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła malarstwa Warszawa - totuwarszawa.pl »

  Chcielibyśmy polecić Państwu ofertę TOTU, a więc Szkoły Rysunku i Malarstwa, która znajduje się w Warszawie. Organizowane przez nas warsztaty i kursy - stałe bądź cykliczne, to doskonała okazja do tego, aby zwiększyć swoje umiejętności, nauczyć się czegoś nowego, spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Prowadzona przez nas szkoła malarstwa warszawa to świetne miejsce szczególnie dla takich osób, które są zainteresowane dostaniem się na uczelnię - ASP czy architektura.

  Data dodania: 13 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia kosmetyczne - beautylux.com.pl »

  Warszawski Instytut Kształcenia Kosmetycznego BeautyLux zaprasza na szkolenia z dziedziny sektora beauty. Kursy są oparte na efektywnych metodach nauczania i kładą nacisk na zdobywanie praktycznych umiejętności. W trakcie kursów słuchacze korzystają z nowoczesnego sprzętu i pracują w oparciu o profesjonalne produkty oraz kosmetyki. Doskonali specjaliści przekazują w trakcie zajęć cenną wiedzę i profesjonalne tricki.

  Data dodania: 23 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe szkolenia biznesowe na których musisz być! »

  Jeśli chcecie podnosić swoje umiejętności, które potem pozwolą na to, by dostać lepszą pracę wsparciem będzie dla Was fundacja Avenhansen, która specjalizuje się w prowadzeniu bezpłatnych kursów wspierających rozwój osobisty. Jeśli chcecie podnosić swoje umiejętności, by stawać się konkurencyjnymi możecie wybrać nasze darmowe szkolenia otwarte. Bez dodatkowych kosztów będziecie mieli okazję do tego, by podnieść swoje umiejętności i lepiej pracować. Z nami możliwy będzie stały rozwój osobisty.

  Data dodania: 06 08 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · następna strona »

Kursy, szkolenia - nowa strona:

Adres: