Podkategoria: Kursy, szkolenia

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Bluemetrica »

  Nastawiamy się na pomoc firmom zajmującym się produkcją w dowolnej branży. Pomagamy zwiększyć produkcję oraz podnieść przychody i skuteczność działania przedsiębiorstwa. Wszystko to po szczegółowym audycie bieżącego sposobu działania firmy. W ten sposób klient dostaje zalecenia, które są stworzone specjalnie dla niego. Ważnym uzupełnieniem oferty są szkolenia, które pomagają podnieść wiedzę i kwalifikacje pracowników.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pilota »

  Nasza firma oferuje szeroki wybór usług związanych z lotnictwem. W tej dziedzinie posiadamy spore doświadczenie, dzięki czemu nasi klienci są z naszych usług zawsze w pełni zadowoleni. Zajmujemy się miedzy innymi organizowaniem szkoleń lotniczych, dzięki którym można uzyskać uprawnienia pilota, oferujemy loty czarterowe oraz widokowe. Zarządzamy flotą, świadczymy usługi doradcze oraz serwisowe. Wykonujemy zdjęcia lotnicze czy patrole. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nikon »

  Akademia Nikona organizuje kursy, warsztaty oraz fotoekspedycje dla profesjonalnych oraz amatorskich fotografów, chcących poszerzyć swoje kompetencje. Nasze warsztaty prowadzą prawdziwi specjaliści w branży, którzy nauczą Cię, w jaki sposób obsługiwać aparat i co zrobić, aby zdjęcia nabrały głębi, wyrazu i były po prostu dobre. Wykorzystując nasze wsparcie, zapewniasz sobie dostęp do szerokiej wiedzy w tym zakresie – sprawdź szczegóły oferty już teraz!

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z Excela Myexcel.pl »

  Nasza strona internetowa powstała w celu stworzenia w przestrzenie internetowej platformy do nauki programu Excel. Zapewniamy innowacyjne kursy nauki, które pozwalają w sposób przyjazny i skuteczny nauczyć się zarówno teoretycznej wiedzy dotyczące pojęć stosowanych w programie Excel, jak też praktycznych umiejętności. Możliwość indywidualnego dopasowania do potrzeb użytkownika programu nauczania pozwala szybko poznać niezbędne w pracy zaawansowane funkcje programu.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia ABI »

  Serwis Centrum.jakosci.pl poświęcony jest tematyce wdrażania systemów jakości i certyfikatów PN-EN ISO 9001. Na naszej stronie gromadzimy bazę z artykułami, które przedstawiają, czym są certyfikaty ISO 9001, opisujemy poszczególne normy, przedstawiamy informacje na temat certyfikacji i akredytacji, dokumentacji SZJ. Opisujemy również metody i zasady jakości, tworzymy ogólnopolską bazę szkoleń ISO, publikujemy branżowe oferty pracy. W serwisie dostępny jest również katalog firm powiązanych z normami ISO 9001.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia pracowników - J.G.Training »

  Skuteczne metody szkoleniowe, przyjazna atmosfera oraz wykwalifikowani wykładowcy – to specjalność naszej firmy J.G.Training. Nasi klienci to poważne firmy – AVON, Azoty, Budimex, ENION, Fugo, Hydrobudowa, Pekao i wiele innych. Możesz dołączyć do ich grona, zapisując się na szkolenia z branży takich jak: administracja, finanse, windykacja, prawo, energia odnawialna, logistyka, ochrona środowiska, zarządzanie.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia na wózki widłowe »

  JGL LOGISTICS działa do 2010 r. zapewniając Ci najwyższą jakość usług w dziedzinie logistyki. Z nami możesz uzyskać kwalifikacje niezbędne do kierowania wózkiem widłowym, co potwierdzi wymagane zaświadczenie, wydawane w różnych językach bez dodatkowych kosztów. Dzięki nam znajdziesz pracę, jako operator wózka widłowego w Polsce oraz za granicą. Kadra instruktorów oraz szkoleniowców pomoże Ci nabyć niezbędne umiejętności.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przygotowanie do matury - kursymaturalne.pl »

  Proponujemy uczniom stacjonarne kursy maturalne w Warszawie. Zapewniamy bardzo intensywne kursy maturalne z matematyki, języka polskiego, angielskiego, z WOS, historii, a także innych popularnych przedmiotów maturalnych. Specjalizujemy się wyłącznie w organizacji kursów maturalnych, zawsze aktualnych. Omawiamy właściwy system udzielania odpowiedzi.

  Data dodania: 22 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs księgowy Warszawa »

  CEDOZ przez 19 lat swojej działalności specjalizuje się w doskonaleniu zawodowym w bardzo szerokim zakresie tematycznym. Nasza firma prowadzi szkolenia z prawa pracy, kalkulacji wynagrodzeń i podstaw rachunkowości. Ponadto doskonalimy zawodowo w zakresie rachunkowości zarządczej, finansowej i budżetowej. CEDOZ zaprasza również do skorzystania z oferty szkoleń z zakresu sprawozdawczości finansowej, podatków i finansów.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Team building »

  Budowanie zespołu to trudny proces o czym doskonale wiedzą nasi trenerzy. Na rynku szkoleń integracyjnych działamy już 12 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele szkoleń autorskich z zakresu team building. Nasi certyfikowani trenerzy to zarówno doskonali teoretycy, jak i praktycy. Zapewniamy szkolenia oparte na oryginalnych pomysłach, które dopasowane są do konkretnych potrzeb naszych klientów. Skorzystaj z wyjątkowych szkoleń, odwiedź naszą stronę, zapoznaj się z ofertą!

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Kursy, szkolenia - nowa strona:

Adres: