Podkategoria: Notariusze

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Ustanowienia hipoteki rzeszów »

  Świadczymy kompleksowe usługi notarialne wynikające z przepisów aktualnie obowiązującej ustawy „Prawo o notariacie” wydanej 14.02.1991 roku. Kancelaria Notarialna Moniki Tardajko-Zuzmak mieści się przy ulicy Rejtana 27H w Rzeszowie i czynna jest w dni robocze w godzinach 8:00-15:00. Sporządzamy wszelkie dokumenty w formie aktów notarialnych oraz wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, oświadczenia, akty poświadczające dziedziczenie, poświadczenia, protesty weksli lub czeków. Kancelaria doręcza również oświadczenia oraz świadczy szereg innych usług notarialnych.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Radzińska »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której zasadniczym celem jest zapobieganie sporom prawnym. Będąc doświadczonym właścicielem Kancelarii notarialnej w Toruniu, doskonale wiem jak zabezpieczyć Państwa interes prawny przed niespodziewanymi zdarzeniami. Mogą zaufać Państwo mojej nieograniczonej wiedzy na temat przepisów prawnych i umiejętności sumiennego działania. Jako doświadczony notariusz dokonuję czynności notarialne, związane z:- przygotowywaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;- dostarczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;- przyjmowaniem na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.Kancelaria notarialna w Toruniu powstała w odpowiedzi na oczekiwania swoich Klientów. Profesjonalny i uczciwy notariusz jest niezwykle potrzebny w dzisiejszych czasach. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług notarialnych. Zapewniamy skuteczne i szybkie działania. Notariusz Aleksandra Radzińska87-100 Toruń, Szeroka 7 Telefony: 694 165 002

  Data dodania: 29 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Notariusz Katowice »

  Potrzebujecie sporządzić Państwo akt notarialny? Zapraszamy do kancelarii w centrum Katowic. Pełny zakres czynności jakie może przeprowadzić notariusz Katowice centrum znajdziecie Państwo na stronie Katowice notariusz. Kancelaria wykonuje między innymi sporządzanie testamentów, poświadczenie dziedziczenia i wiele innych. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Www.notariuszskytower.pl »

  Kancelaria notarialna z biurem w centrum Wrocławia (budynek Sky Tower, 28 piętro). Kancelaria sporządza akty notarialne oraz wspiera proces tworzenia umów wykorzystywanych w różnych relacjach gospodarczych. Dodatkowo kancelaria przejmuje odpowiedzialność za przechowywanie dokumentów, papierów wartościowych i za spisywanie protokołów ze spotkań spółek.

  Data dodania: 09 05 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Notariusze - nowa strona:

Adres: