Kancelaria notarialna Tychy Smolski

Opis strony:

 • Zapraszamy do Kancelarii notarialnej, prowadzonej przez Michała Smolskiego, notariusza w Tychach, która jest w bliskim sąsiedztwie przystanku autobusowego Tychy Hotelowiec, obok Sądu Rejonowego w Tychach. W budynku znajduje się winda, a w jego pobliżu duży parking. Udzielamy stronom bezpłatnych i wyczerpujących porad dotyczących dokonywanej czynności notarialnej, również online. Płatności można dokonać bezgotówkowo (smartfon, BLIK, karta VISA, Mastercard). Dziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapewniamy pełną dyskrecję. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług notarialnych. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm. Z dużym zaangażowaniem podchodzimy do naszych codziennych obowiązków. Zabezpieczenie interesów Klienta to podstawa naszej działalności.
  Wykonywane przez nas czynności obejmują:
  - sporządzanie aktów notarialnych,
  - sporządzanie aktów poświadczeń dziedziczenia,
  - odrzucenie spadku,
  - założenie spółki,
  - protokół otwarcia strony internetowej,
  - umowę sprzedaży,
  - umowę darowizny,
  - umowę dożywocia,
  - notarialne poświadczenie podpisu,
  - sporządzenie intercyzy,
  - podział majątku,
  - dział spadku,
  - zniesienie współwłasności,
  - najem okazjonalny,
  - najem instytucjonalny,
  - oświadczenie o poddaniu się egzekucji.
  Kancelaria Notarialna w Tychach dokonuje czynności notarialnych w języku polskim. Na żądanie strony, notariusz może dokonać dodatkowo tej czynności w języku obcym, w takim przypadku niezbędna jest obecność tłumacza przysięgłego.
  Oferujemy naszą pomoc od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach, możliwe są inne terminy w umotywowanych przypadkach po uprzednim kontakcie.

  Dane kontaktowe:

 • Nazwa firmy: Kancelaria Notarialna Michał Smolski Notariusz
 • Kod pocztowy: 43-100
 • Ulica: Budowlanych 35
 • Miasto: Tychy
 • Województwo: śląskie
 • Tel. kom.: 502 45 31 31
 • E-mail: kancelaria@smolski-notariusz.pl
 • Lokalizacja:Zobacz na mapce:

Szczegóły strony https://www.notariusz.tychy.pl:

Podlinkuj stronę https://www.notariusz.tychy.pl:

  Kancelaria notarialna Tychy Smolski

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria notarialna Tychy Smolski

  Moj-prawnik - baza specjalistów z zakresu prawa »

  Moj-prawnik- to baza specjalistów, którzy świadczą usługi prawne w zakresie wszystkich gałęzi prawa. Specjaliści zapewniają pomoc prawną w postępowaniu przed Sądami, organami Policji, Prokuratury, Urzędów Skarbowych oraz Izb Celnych. Zakres działania:
  Oferta dla klientów indywidualnych:
  • Prawo cywilne, rodzinne i opiekuńcze
  • Prawo pracy
  • Prawo procesowe
  • Prawo i postę...

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Tychy Smolski

  Notariusze Katowice »

  Kancelaria Notarialna została założona w 2000 roku jednoosobowo przez notariusza Annę Słupińską-Mitas. Od lutego 2012 roku kancelaria funkcjonuje jako "Kancelaria Notarialna Anna Słupińska-Mitas, Weronika Urgacz - Notariusze S.C.". Kancelaria gwarantuje profesjonalną, rzetelną i pewną obsługę Klienta opartą na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i wykształceniu pracowników, w zakresie:
  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria notarialna Tychy Smolski

  Notariusz w centrum Szczecina »

  Kancelaria notarialna Pauliny Linniczenko świadczy profesjonalne usługi notarialne, dedykowane osobom zamieszkującym Szczecin. Notariusz posiada biuro w centrum Szczecina (niedaleko CH Kaskada), dzięki czemu jest do kancelarii wyjątkowo dogodny dojazd. Paulina Linniczenko oferuje wszelkie usługi przewidziane w przepisach ustawy prawo o notariacie. Można tu sporządzić intercyzę, spisać testament, p...

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Tychy Smolski

  Notariusz Wrocław - notariusz-wroclaw24.pl »

  W naszej kancelarii notarialnej, którą założyli notariusze z doświadczeniem, zatrudnione są osoby wyłącznie z najlepszym wykształceniem. Praca u nas przebiega w dobrej atmosferze co przekłada się bezpośrednio na jakość naszych usług, a także kontakty bezpośrednie z klientami. Każdy kto się do nas zgłosi może liczyć między innymi na rzetelne załatwienie spraw, profesjonalne podejście do zlecenia, j...

  Data dodania: 07 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Tychy Smolski

  Notariusz Radzińska »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której zasadniczym celem jest zapobieganie sporom prawnym. Będąc doświadczonym właścicielem Kancelarii notarialnej w Toruniu, doskonale wiem jak zabezpieczyć Państwa interes prawny przed niespodziewanymi zdarzeniami. Mogą zaufać Państwo mojej nieograniczonej wiedzy na temat przepisów prawnych i umiejętności sumiennego działania. Jako doświadczony notariusz ...

  Data dodania: 29 08 2017 · szczegóły wpisu »