Podkategoria: Porady prawne

« poprzednia strona · 12
 • Annasrokaadwokat.pl - prawo cywilne kraków »

  W zakresie obsługi prawnej i fachowej pomocy adwokata, zapraszam do odwiedzenia strony mojej doświadczonej kancelarii adwokackiej. Zapewniam klientom usługi dotyczące prawa cywilnego w Krakowie. Działam profesjonalnie, oferując także usługi z innych dziedzin prawa jak prawo rodzinne czy spadkowe. Każdą sprawę traktuję indywidualnie, dlatego moi klienci mają gwarancję sukcesu. Zawsze racjonalnie oceniam daną sytuację prawną. Działam w oparciu o własne kwalifikacje, wiedzę, praktykę zawodową oraz pomoc kadry specjalistów, z jakimi mam przyjemność współpracować.

  Data dodania: 31 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Cholodecki - kancelaria prawna we Wrocławiu »

  Kancelaria Adwokacka Cholodecki to zespół specjalistów, dla których dobro klientów i rzeczowe rozwiązywanie spraw z zakresu prawa pocztowego, gospodarczego, administracyjnego czy telekomunikacyjnego to główne zadania, z których zawsze wychodzą z sukcesem. Adw. dr Mateusz Chołodecki to znany specjalista w swojej dziedzinie - umów się na wizytę we Wrocławiu już dziś!

  Data dodania: 22 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Magazyn Biznesowy Capital Trader »

  Capital Trader Magazine to aktualnie jeden z poczytniejszych magazynów o tematyce finansowej w Polsce. Skupiamy się nie tylko na wydawaniu pieniędzy, ale przede wszystkim na ich zarabianiu. Sprawdzamy i pokazujemy gdzie warto zainwestować, jak prowadzić prawidłowo biznes, bez najmniejszych potknięć oraz jak odpowiednio przeprowadzić optymalizację podatkową. U nas dowiesz się również jak płacić najniższy ZUS, poznasz sposoby na legalne założenie firmy w rajach podatkowych oraz dowiesz się jak płacić tam ubezpieczenie. W naszym poradniku znajdziesz cenne porady związane z pozyskaniem dotacji ze środków Unijnych, wprowadzeniu usprawnień w przedsiębiorstwie oraz znalezienie skutecznych metod promocji firmy. Nie zabrakło również informacji o nowych przepisach związanych z leasingiem samochodów, inwestowaniem w lokaty czy produkty strukturyzowane. Masz okazję dowiedzieć się czy inwestowanie w nieruchomości nadal się opłaca oraz czy nadal można na tym zarobić. Czytając Capital Trader Magazine zawsze będziesz na bieżąco.

  Data dodania: 07 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Regulamin sklepu internetowego - Legalniewsieci.pl »

  Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w tworzeniu regulaminów dla sklepów i serwisów internetowych. Nasi specjaliści sporządzą dla Państwa rzetelny i czytelny regulamin zgodny z polskim prawem. Nasza kancelaria prawna zapewnia stałą opiekę prawną oraz rejestr zbioru danych w systemie GIODO. Zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową www.legalniewsieci.pl.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Radzińska »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której zasadniczym celem jest zapobieganie sporom prawnym. Będąc doświadczonym właścicielem Kancelarii notarialnej w Toruniu, doskonale wiem jak zabezpieczyć Państwa interes prawny przed niespodziewanymi zdarzeniami. Mogą zaufać Państwo mojej nieograniczonej wiedzy na temat przepisów prawnych i umiejętności sumiennego działania. Jako doświadczony notariusz dokonuję czynności notarialne, związane z:- przygotowywaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;- dostarczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;- przyjmowaniem na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.Kancelaria notarialna w Toruniu powstała w odpowiedzi na oczekiwania swoich Klientów. Profesjonalny i uczciwy notariusz jest niezwykle potrzebny w dzisiejszych czasach. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług notarialnych. Zapewniamy skuteczne i szybkie działania. Notariusz Aleksandra Radzińska87-100 Toruń, Szeroka 7 Telefony: 694 165 002

  Data dodania: 29 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Sprawy z zakresu prawa cywilnego powinien prowadzić doświadczony adwokat obeznany w tym temacie. Najczęściej sprawy cywilne dotyczą wszystkiego, co jest związane ze spadkami czy testamentem. Może to być również staranie się o jakieś odszkodowanie. W każdej z tych spraw jest w stanie pomóc nam adwokat, który do wszystkiego bardzo dobrze się przygotował.

  Data dodania: 01 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna, adwokat Poznań »

  Kancelaria prawna, Adwokat Poznań zaprasza do kontaktu. Adwokat Olga Wawrzynkiewicz-Jabłońska to doświadczony prawnik prowadzący Kancelarię Prawną w Poznaniu, w woj. wielkopolskim. Kancelaria prawna, adwokat Poznań świadczy profesjonalnie usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Olga Wawrzynkiewicz specjalizuje się w sprawach rozwodowych, w prawie rodzinnym, w prawie karnym a także prowadzi sprawy z zakresu prawa medycznego.

  Data dodania: 08 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy Będzin »

  Komornik-bedzin. pl to strona internetowa, na której znajdują się informacje na temat komornika w Będzinie Przemysława Nowińskiego. Pracuje On przy Sądzie Rejonowym w Będzinie, gdzie prowadzi Kancelarię. Strona posiada informacje na temat działania Kancelarii, aktualności, a także bieżących spraw, dotyczących licytacji ruchomości oraz nieruchomości.

  Data dodania: 11 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Stwierdzenie nabycia spadku Poznań »

  Strona prawo-spadkowe-poznan. pl została poświęcona Kancelarii Klisz i Wspólnicy pod przewodnictwem adwokata od spraw spadkowych Iwo Klisza. Adwokaci i radcy prawni z Poznania świadczą pomoc z zakresu porad spadkowych, wsparcia podczas negocjacji w Poznaniu, czy interpretacji podczas wyjaśniania testamentu. Siedzą Kancelarii Klisz i Wspólnicy ulica Bóżnicza 1/4 w Poznaniu.

  Data dodania: 16 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Głogów sprawa karna »

  Jeżeli szykuje się sprawa sądowa i potrzebujecie państwo pomocy, to warto zastanowić się nad profesjonalnym adwokatem. W tym momencie chciałbym państwu przedstawić swoją kancelarię radców prawnych. Specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa karnego. Więcej informacji znajdziecie na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 05 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12

Porady prawne - nowa strona:

Adres: