Podkategoria: Porady prawne

« poprzednia strona · 11 · 12 · następna strona »
 • RegulaminyWSieci.pl »

  Regulaminywsieci.pl czyli serwis dla każdego przedsiębiorcy działającego w branży handlu przez internet. Oferujemy szeroki zakres usług. Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany i przejrzysty regulamin zgodny z prawem Polskim i europejskim. Pomożemy Ci z twoimi prawnymi problemami oraz przeanalizujemy działalność twojego serwisu. Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie prawne problemy. Nie pozwól by twój serwis łamał prawo. Z nami będziesz bezpieczny. Odwiedź stronę i skontaktuj się z naszymi doradcami.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna LEGAL.F KANCELARIA Radca Prawny »

  Potrzebny jest Ci radca prawny? LEGAL. F KANCELARIA Paulina Fiejdasz Radca Prawny to najlepszy wybór dla każdego Klienta, który potrzebuje pomocy prawnej, uporządkowania swoich spraw. Wiedza, olbrzymie doświadczenie oraz współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin prawa powodują, że każdy z Państwa jest tu obsługiwany w sposób kompleksowy. Odwiedzając siedzibę KANCELARII przede wszystkim będziecie Państwo mogli liczyć na fachową pomoc, a dodatkowym atutem będzie wspaniały widok na Rzeszów.

  Data dodania: 17 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Zabrze dr Szymon Solarski »

  Kancelaria świadczy pomoc w zakresie spraw cywilnych, karnych, rodzinnych, administracyjnych oraz dotyczących prawa pracy, zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Zasięg działania kancelarii obejmuje Śląsk jak również teren całego kraju. Specjalizacja kancelarii obejmuje sprawy i doradztwo prawne w temacie darowizn, a także aspektów prawnych przy wprowadzaniu aplikacji mobilnych na rynek, usług świadczonych drogą elektroniczną, działalności sklepów internetowych. Adwokat dr Szymon Solarski - założyciel kancelarii w swojej pracy kieruje się surowymi zasadami etyki zawodowej, dbając jednocześnie o zachowanie wysokiego poziomu świadczonych usług w każdym aspekcie wykonywanej pracy.

  Data dodania: 06 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacko Radcowska Dorota i Wojciech Pieróg w Rzeszowie »

  Kancelaria prawna w Rzeszowie świadczy usługi na rzecz osób fizycznych i prawnych.Zespół adwokatów,radców prawnych i prawników naszej kancelarii posiada bogate doświadczenie w w wielu dziedzinach prawa.Zakres usług naszej kancelarii obejmuje w szczególności:
  -doradztwo prawne
  -reprezentacje przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym
  -przygotowanie dokumentów
  -wsparcie w negocjacjach

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatna porada prawna lub podatkowa dla przedsiebiorców. »

  Bezpłatna porada prawna to inicjatywa Krajowego Instytutu Prawno-Podatkowego. Wszechstronny, doświadczony i efektywny zespół prawników, doradców podatkowych oraz księgowych służy wsparciem Tobie i Twojej firmie. Pierwsza taka usługa w Polsce, zupełnie za darmo, dla wszystkich przedsiębiorców. Zapraszamy na wizytę w Instytucie.

  Data dodania: 05 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Blizejprawa.pl - darmowe porady prawne »

  Blog blizejprawa.pl to miejsce, gdzie uzyskają Państwo odpowiedzi na każdy dylemat natury prawnej. Internetowi prawnicy udzielają porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, nieruchomości, konsumenckiego. Nie brakuje także porad z prawa podatkowego czy prawa spółek. Zapewniamy pełną anonimowość i odpowiedź na pytanie już w 24 godziny. Na stronie zamieszczamy również wzory wielu umów i innych przydatnych dokumentów, doradzamy, jak wypowiedzieć umowę lub odzyskać długi.

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Testament adwokat Piaseczno »

  Rozpad rodziny i rozwód nigdy nie jest sprawą prostą. Zdecydowanie łatwiej jest się porozumieć kiedy małżeństwo nie ma dzieci. Jeżeli przygotowujecie się państwo do sprawy rozwodowej, to warto jest mieć przy sobie adwokata, który przeprowadzi państwa przez cały proces. W tym momencie chcemy przedstawić państwu naszą kancelarię.

  Data dodania: 07 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Blog o odwołaniu darowizny »

  Jeśli pilnie potrzebujesz pomoc w kwestii odwołania darowizny, to koniecznie powinieneś już teraz zapoznać się z tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Na naszej stronie możesz znaleźć szereg wysokiej jakości artykułów, na których na pewno się nie zawiedziesz i znajdziesz tam sporo wartościowych informacji. W razie czego możesz skorzystać z pomoc prawnika.

  Data dodania: 09 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hr Leasing - Pracownicy z Ukrainy »

  Bieżąca sytuacja ekonomiczna w Polsce zmusza nas do szukania pracowników na wschodzie, podobnie jak ma to miejsce w Europie Zachodniej. Zapewnia to obopólna korzyść, ponieważ pracownicy z Ukrainy zyskują upragniony zarobek, a polskie firmy mogą zaoszczędzić na wygodnym leasingu pracowników. Hr Leasing to profesjonalna firma, która od lat wspiera polskich przedsiębiorców. Zapoznaj się z informacjami na naszej stronie!

  Data dodania: 13 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ochrony Danych Osobowych »

  Zarządzany przez kancelarię Lubasz i Wspólnicy Portal ODO zajmuje się publikowaniem wartościowych informacji z zakresu ochrony danych osobowych. Osoby zainteresowane tym tematem będą mogły dowiedzieć się więc na przykład o kontrolach GIODO, czy też decyzjach wydawanych przez ten organ. Wiele uwagi autorzy artykułów eksperckich poświęcili także zasadom przetwarzania danych osobowych. Opisana została też rejestracja zbiorów.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · następna strona »

Porady prawne - nowa strona:

Adres: