Ogólnopolskie Stowarzyszenie Miłośników Marki Alfa Romeo

Opis strony:

Pragniemy przybliżyć Wam ideę, która powstała kilka lat temu, a jej celem było zintegrowanie mocno podzielonego środowiska polskich Alfisti. Przez ostatnie lata wiele osób tworzyło ogólny zamysł projektu. Dzięki zintensyfikowaniu działań grupy ludzi zaczął nabierać realnych kształtów i w połowie roku 2009 osiągnął status prawny. Tak właśnie powstało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Miłośników Marki Alfa Romeo. Na naszych stronach znajdują się niezbędne informacje dotyczące statutu stowarzyszenia, jego cele oraz plany współpracy z klubami i forami internetowymi skupiającymi ganów marki Alfa Romeo. Oczywiście nadrzędnym celem OSMMAR jest ugruntowanie i ciągłe poszerzanie współpracy z Fiat Auto Poland, tak, by każda ze stron czerpała wymierne korzyści ze współdziałania, co - mamy nadzieję - przełoży się na umocnienie wizerunku Alfa Romeo w Polsce. Zapraszamy.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii