Podkategoria: Serwisy komputerowe

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Serwis komputerowy »

  Bardzo gorąco zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się opis działalności firmy Laptop Repair Center. Proponowane przez nas usługi to naprawa laptopów, smartfonów i tabletów. Oferujemy także czyszczenie i konserwację układu chłodzenia, odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku.

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • SPEC-COM SSWiN KD CCTV PC - komputery i systemy zabezpieczeń »

  Firma zajmująca się komputerami i systemami zabezpieczeń w firmach, instytucjach i w domach prywatnych. Zapewniamy kompleksową obsługę. Oferujemy również serwis komputerowy i systemów CCTV i alarmów. Sklep internetowy.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów w Londynie - Fulham »

  Polski Serwis Komputerowy w Londynie - Naprawa Komputerów SW6 Londyn. W biurze lub z dojazdem do klienta (pogotowie komputerowe). Nasi inżynierowie dołożą wszelkich starań, aby tak wszystkie problemy były rozwiązywane na miejscu zgłoszenia u klienta (biuro, dom itp) aby byli Państwo z nas zadowoleni i korzystali z naszych usług także w przyszłości. A w przypadku, gdy awaria nie jest wyjątkowo skomplikowana i można ją rozwiązać poprzez rozmowę telefoniczną, robimy to także bezpłatnie dla Państwa. Zgłoszenia są realizowane przeważnie w przeciągu 6 godzin. Dla Państwa pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez względu na święta. Dojazd 7 dni w tygodniu do klienta. Szczegóły patrz cennik.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Warszawa - Stołeczne Pogotowie Komputerowe »

  Stołeczne Pogotowie Komputerowe zapewnia szybki i profesjonalny serwis komputerowy w Warszawie. Usługi informatyczne realizowane są na miejscu u klienta oraz w lokalu. Naprawy obejmują przede wszystkim: serwis laptopów, komputerów i innych urządzeń, outsourcing it, usuwanie wirusów, reinstalacja, rozbudowa, czyszczenie komputera, odzyskiwanie danych. Zapraszamy serdecznie. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • KC-Market Śląsk »

  Nasza firma zajmuje się wszelkiego rodzaju obsługą firm pod względem informatyczny. W głównej mierze zajmujemy się obsługą placówek handlowych. Wdrażamy i serwisujemy oprogramowanie firmy Kucharscy s.c. - pakiet KC-Market jak również system centralny dla sieci handlowych - KC-Menadżer. Wykonujemy szkolenia KC-Market oraz szkolenia KC-Menadżer.

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mega Serwis - instalacja, naprawa i diagnostyka sprzętu komputerowego PC »

  Instalacja, naprawa i diagnostyka sprzętu komputerowego PC, modernizacja i rozbudowa komputerów oraz laptopów, serwis naprawa laptopów (wymiana matryc lcd, inwerterów, gniazd zasilających, płyt głównych, dysków twardych, napędów optycznych, klawiatur, pamięci ram). Konserwacja i czyszczenie laptopa w przypadku przegrzewania się, wyłączania podczas pracy, głośnej pracy wentylatorów, instalacja i konfiguracja oprogramowania systemowego Windows wraz z sterownikami, instalacje, wdrożenia, aktualizacje oprogramowania wspomagającego pracę firmy ERP, CRM, usuwanie wirusów, trojanów, spyware instalacja szeregu poprawek podnoszące bezpieczeństwo systemu, odzyskiwanie danych, wykonywanie kopii bezpieczeństwa (zapasowych), konfiguracja podłączenia do Internetu (Neostrada, DSL, ISDN, WLAN, iPLUS itp.), instalacja i konfiguracja ruterów ADSL, XDSL ; oraz sieci komputerowych LAN, WIFI, instalacja i konfiguracja monitoringu IT -kamery IP, instalacja zdalnego dostępu do systemów informatycznych - umożliwi dostęp do sytemu przez sieć internet bez wizyty serwisanta w siedzibie firmy. Kompleksowa obsługa informatyczna firm, doradztwo przy wyborze sprzętu i oprogramowania (posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży IT). W każdym przypadku zgłoszenia awarii doradzamy jak postępować, aby zminimalizować jej skutki i w jaki sposób najbardziej efektywnie funkcjonować do czasu usunięcia awarii. Rozwiązujemy problemy, a nie tylko naprawiamy zepsuty sprzęt. Wystawiamy faktury vat. Dojazd do klientów na terenie powiatu dzierżoniowskiego jest bezpłatny.

  Data dodania: 07 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna Poznań »

  SupportIT to firma, która świadczy usługi związane z outsourcingiem informatycznym.Podpisując z nami stałą umowę - zyskujesz czas, pieniądze i spokój. Outsourcing to nic innego jak pomoc, zatem dlaczego nie skorzystać z niej. SupportIT zajmuje sie także pozycjonowaniem stron internetowych. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa laptopów »

  W ofercie naszego serwisu komputerowego znajdziesz kompleksowe usługi informatyczne, dzięki którym pozbędziesz się wszelkich problemów ze sprzętem komputerowym. Oferujemy między innymi szybką i profesjonalną naprawę, niskie ceny, roczną gwarancję na wykonane usług i oraz bezpłatną wycenę kosztów. Cechuje nas profesjonalizm, doświadczenie oraz najwyższa jakość usług. Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy komputerowe »

  Programy.org.pl - na nowo zmodernizowany serwis posiadający obszerną wciąż uzupełnianą bazę najpopularniejszych i użytecznych programów - przeważnie w wersjach freeware oraz trial i advare. Wszystkie programy są starannie dobierane i umieszczane z dokładnym i rzeczowym opisem, zdjęciem i linkiem do ich pobierania. Portal jest podzielony na kilkanaście najważniejszych kategorii umożliwiających łatwe odszukanie interesujących nas programów i aplikacji. Tymi najważniejszymi i najbardziej potrzebnymi kategoriami na stronie o programach są m.in.: programy multimedialne, programy graficzne, programy antywirusowe, programy biurowe czy programy narzędziowe i internetowe.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • KompServis - usługi informatyczne »

  Profesjonalne usługi informatyczne na najwyższym poziomie! Działamy na terenie całego powiatu Bocheńskiego. Naprawa, składanie komputerów. Tworzenie i administrowanie stron www. Promocja firm w internecie. Wykonywanie animacji, plakatów, dyplomów. Sklep komputerowy, tanie części. Inżynieria sieci - projektowanie i instalacja sieci LAN, WLAN, WiFi. Tania telefonia internetowa VoIP. Zapraszamy do siedziby firmy. Nowy Wiśnicz ul. Olchawska 1 (obok restauracji Hetmańska).

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Serwisy komputerowe - nowa strona:

Adres: