Podkategoria: Serwisy komputerowe

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Naprawa komputerów Poznań »

  Komputery, drukarki, skanery, monitory i inne urządzenia wielofunkcyjne to dla nas chleb powszedni. Od lat zajmujemy się rozwiązywaniem problemów związanych z informatyką. Na naszej stronie sposób na komputer zawarte są artykuły na różne tematy związane z problematyką komputerową. Zachęcamy do lektury oraz do dodawania komentarzy.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy »

  Serwis laptopów, komputerów stacjonarnych oraz apple w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawie oraz modernizacji komputerów przenośnych oraz stacjonarnych. Naprawiamy laptopy wszystkich marek na rynku, zarówno stare jak i nowe. W naszym serwisie możesz również sprawdzić za darmo co się dzieje z laptopem, czy działa prawidłowo.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • OWL 24h computer services IT support. Fulham, London. »

  Computer Service and repair of computers in London. Building websites, SEO, hosting. 24h Computer services to the client computer. We operate in the Greater London area. We endeavour to get to you on the same day. If this is not feasible then we will do our best to solve your issues using remote access or on the phone. If we have to travel then our call out fee will be affected by the distance. The additional charge will be added during the initial pricing of our services.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych FC Recover »

  Odzyskiwanie danych z każdego typu dysku twardego, niezależnie od uszkodzenia i typu uszkodzenia dysku twardego. Jeżeli stracili Państwo dane, to dobrze państwo trafili, gdyż nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem danych od 20 lat i na tym polu mamy szereg sukcesów. Odzyskujemy dane najtaniej w Polsce niezależnie od pojemności dysku twardego. Odzyskiwanie danych nie musi być drogie, gdyż większość przypadków utraty danych to tz. Lekkie przypadki, które nie zajmują wiele czasu i nie potrzebują narzędzi kosztownych w ramach odzyskiwania danych .Dlatego nasze ceny są realne i nie zawyżają sztucznie kosztów odzyskiwania danych, prze co możemy państwu zaproponować jedne z najtańszych usług odzyskiwania danych. Obsługa informatyczna… Obsługa informatyczna firm jest kolejną naszą specjalizacją, gdyż w przejmując w pełni obsługę informatyczną firmy postawiliśmy na niezawodność działania systemów operacyjnych, oraz baz danych w każdej firmie nawet ze skomplikowaną struktura informatyczną. Najtańszy koszt obsługi informatycznej gwarantuje zmniejszenie kosztów utrzymania systemu informatycznego do minimum. Systemy Backu`p oferowane przez naszą firmę, są dostosowane do specyfiki przetwarzania danych w określonej firmie instytucji. Korzystamy z najlepszych rozwiązań dostępnych aktualnie na rynku, bezpieczeństwo danych jest za każdym raz największym wyzwaniem. Systemy Backu`p to w dzisiejszych czasach obowiązek każdej firmy dbającej o ciągłość działania sytemu informatycznego, oraz swoje stabilnej pozycji na rynku.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie komputerowe - programy komercyjne i darmowe »

  Serwis "Programy komputerowe" prezentuje szeroką gamę oprogramowania komputerowego. Znajdziemy w nim zarówno programy komercyjne jaki darmowe (na przykład na licencji GNU). Są w nim omówione programy użytkowe, oprogramowanie antywirusowe: NOD32, Panda, Norton AntiVirus, Kaspersky, pakiety biurowe: Microsoft Office, LibreOffice – darmowy, Open Office – darmowy i wiele innych mniej lub bardziej znanych programów.

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZEVER IT Solution »

  ZEVER IT Solution od 2008 roku zajmuje się profesjonalnym świadczeniem usług z zakresu wsparcie IT. W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące usługi:Serwis komputerów, Obsługę informatyczną, Odzyskiwanie danych, Montaż monitoringu / systemów alarmowych, Projektowanie stron WWW.Działamy na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Na początku świadczyliśmy usługi dla Klientów biznesowych.Wysokie zapotrzebowanie firm na specjalistyczne usługi związane z fizyczną naprawą sprzętu stworzyło nam szanse, aby stworzyć własny serwis komputerów. Usługi serwisowe postanowiliśmy świadczyć również dla Klientów detalicznych. Ciągła chęć rozwoju oraz świadczenia coraz większej palety usług spowodowała również inwestycje w coraz to nowszy sprzęt, dodatkowe źródła wiedzy oraz zatrudnienie nowych specjalistów. Kolejnym etapem było rozszerzenie naszych usług o projektowanie, montaż i serwisowanie monitoringu i systemów alarmowych. Nasz zakres działań dla klienta zamyka tworzenie stron www i portali internetowych.Naszym największym motorem napędowym są nasi Klienci. Rozrastamy się tak aby móc w 100% spełniać pokładane w nas oczekiwania.Wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza naszych pracowników oraz zgrany zespół są dziś największym kapitałem firm.

  Data dodania: 15 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Naprawianie laptopów »

  Nasz serwis laptopów to miejsce, gdzie możesz uzyskać najlepszą obsługę, gdy chodzi o naprawy komputerów przenośnych różnych marek. Oferujemy przeprowadzanie zarówno napraw sprzętowych, jak i programowych. Wymieniamy i naprawiamy części komputerowe takie jak dyski twarde, płyty główne, matryce. Także zajmujemy się instalacją systemów operacyjnych i programów, usuwaniem wirusów. Optymalizujemy i modernizujemy komputery, serwisujemy je na bieżąco, odzyskujemy dane. Zajrzyj po więcej informacji na naszą stronę!

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis laptopów »

  Warszawskie Centrum Napraw to serwis laptopów, który posiada wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy atrakcyjne ceny wszystkich proponowanych usług. Każdy klient może liczyć na szybkie rozwiązanie problemów z komputerem. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem diagnostycznym, dającym szybkie analizy. Oferujemy możliwość darmowego przyjazdu po uszkodzony sprzęt na terenie Warszawy. Zapewniamy bezpłatną wycenę usług.

  Data dodania: 03 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis poświęcony systemowi Ubuntu »

  Centrum wiedzy o systemie Ubuntu. Porady, repozytoria oraz nowości ze świata Ubuntu. Ubuntu Centrum - popularny portal komputerowy w całości poświęcony znanemu już coraz większej rzeszy internautom systemowi Ubuntu. Na stronie ubuntucentrum.pl udostępniamy każdego dnia ważne i interesujące, a co najważniejsze bardzo pomocne - aktualizowane newsy, wiadomości oraz informacje o najnowszej wersji Ubuntu, pojawiających się ciągle nowych aplikacji, narzędzi i gier stworzonych dla tego bardzo popularnego systemu. Serwis UbuntuCentrum.pl podzielony jest na kilkanaście najważniejszych kategorii (dźwięk, grafika, gry, internet oraz narzędzia). Dla mniej zaawansowanych i doświadczonych użytkowników w serwisie Ubuntu centrum prezentujemy dobrze napisany poradnik.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • MzSerwis - usługi informatyczne Działdowo, Płośnica, Lidzbark, Rybno »

  Mobilny serwis komputerowy - pogotowie komputerowe. Naprawa komputerów i urządzeń peryferyjnych, budowa / modernizacja sieci komputerowych (WiFi i przewodowe), instalacja łączy internetowych, tworzenie stron WWW, usługi informatyczne dla firm, kursy i korepetycje z branży IT. Do 15 km od Płośnicy (Działdowo, Lidzbark, Rybno) dojazd GRATIS!!!

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Serwisy komputerowe - nowa strona:

Adres: