Podkategoria: Tłumaczenia

« poprzednia strona · 7 · 8 · następna strona »
 • Tłumacz rosyjski »

  Jestem native speakerem języka rosyjskiego i polskiego z wyższym wykształceniem akademickim, uznanym w Polsce. Zajmuję się tłumaczeniami na język rosyjski z języka polskiego i na język polski z języka rosyjskiego ponad 10 lat. Proponuje swoje usługi związane z tłumaczeniem z języka rosyjskiego na polski i odwrotnie. Zapewniam tłumaczenia zgodne z sensem merytorycznym i fachowym, poprawne gramatycznie oraz składniowo.Redaguje teksty zgodnie z ich pierwowzorem.Gwarantujemy poufność dostarczonych przez Państwa dokumentów oraz danych. Tłumaczenia polsko-rosyjskie:Prawne; Techniczne;Gospodarcze;Medyczne.Tel 889 093 895

  Data dodania: 05 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Translator.pl - tłumacz przysięgły języka angielskiego »

  Oferta profesjonalnego tłumacza przysięgłego języka angielskiego. Z biurem tłumaczeń skontaktujecie się Państwo w formacie wysyłkowym, multimedialnym lub stacjonarnym. Zlecicie tłumaczenia i korekty wszystkich dokumentów urzędowych, ważnych raportów biznesowych, opracowań tematycznych. Poza tym otrzymujecie Państwo wsparcie przy tłumaczeniach ustnych.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Olsztyńscy tłumacze przysięgli »

  Olsztyńscy Tłumacze Przysięgli to bezpośredni kontakt z tłumaczem przysięgłym języka, który Cię interesuje; to tłumaczenia poświadczone, ale także zwykłe - pisemne i ustne; to gwarancja jakości, jakiej może udzielić tylko wykwalifikowany tłumacz; to ceny wolne od marż narzucanych przez biura tłumaczeń. Pod wspólnym numerem telefonu - 89 67 24 024 - czekają na Ciebie tłumacze przysięgli najczęściej poszukiwanych języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niderlandzkiego (holenderskiego). Szukasz tłumacza? Nie płać pośrednikom - zadzwoń do nas!

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie przysięgłe Warszawa »

  Nasze biuro tłumaczeń świadczy fachowe tłumaczenia. Zapewniamy kompleksowe usługi na wysokim poziomie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak też firm. Wykonujemy tłumaczenia zarówno zwykłe, jak też wymagające doskonałej znajomości języka, specjalistyczne wiedzy tłumaczenia dokumentacji przetargowej, strony internetowej, ofert handlowych, instrukcji obsług, prac dyplomowych. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Hiszpańskiego tlumaczeniakontynent.pl »

  Szukającym tłumaczenia na bardzo wysokim poziomie chcielibyśmy polecić Biuro Tłumaczeń Kontynent. Działamy na cały kraj, toteż tłumaczenia z niemieckiego, hiszpańskiego czy angielskiego - albo na odwrót, jesteśmy wykonać dla zainteresowanych z takich miast jak między innymi Szczecin, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Gdańsk, Warszawa, Kielce, Rzeszów, Białystok, Olsztyn czy Zakopane. Na duże uznanie zasługuje to, iż jesteśmy zaufaną agencją tłumaczy, czyli chodzi o to, że w skład naszego zespołu nie tylko wchodzą tłumacze, ale również konsultanci językowi oraz weryfikatorzy. To wszystko sprawia, że tłumaczenia w naszym wykonaniu, bez jakichkolwiek wyjątków, cechują się bardzo wysokim poziomem. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Vetus Biuro tłumaczeń »

  Oferujemy naszym klientom szeroki zakres tłumaczeń. Na polskim rynku działamy już od 2004 roku oferując klientom w pełni profesjonalne usługi, które realizowane są przez zespół kompetentnych oraz doświadczonych specjalistów. Wykonujemy między innymi tłumaczenia specjalistyczne z szerokiego zakresu dziedzin, tłumaczenia przysięgłe. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak też do firm z różnych branż.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • POZENA Tłumaczenia dokumentów »

  Nasze Biuro Tłumaczeń Pozena realizuje tłumaczenia między innymi w takich językach jak angielski. Zapewniamy zarówno tłumaczenia, które wykonuje tłumacz przysięgły jak też tłumaczenia ustne. W języku niemieckim jak też dowolnym języku gwarantujemy sprawdzenie tłumaczenie przez międzynarodowy zespół zawodowych tłumaczy i specjalistów. Wszystkie tłumaczenia pisemne realizowane są w naszej firmie w krótkich terminach.

  Data dodania: 29 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Grudziądz »

  Profesjonalne tłumaczenia kabinowe, konsekutywne oraz towarzyszące to nasza specjalność! Tłumaczenia kabinowe odbywają się symultanicznie w momencie wystąpienia, tłumaczenia konsekutywne wykonywane są partiami po wysłuchaniu kolejnych wypowiedzi, natomiast tłumaczenia towarzyszące, czyli szeptane możliwe są przy małej grupie osób. Jeśli jesteś zainteresowany którymś z tych tłumaczeń koniecznie skontaktuj się z naszym biurem TRANSPOLIS. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Właścicielem serwisu tlumaczenia.nf.pl jest spółka Nowoczesna Firma, z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Puławskiej 465. Na stronie znajdziecie Państwo informacje i dane kontaktowe firm z całej Polski, świadczących usługi w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych. Aby ułatwić wam znalezienie interesującej was oferty, podzieliliśmy spis na takie kategorie, jak: W językach obcych, Pisemne, Ustne oraz Tłumacze przysięgli. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • TRANS GLOB Tłumaczenia Wrocław http://www.transglob.com.pl/ »

  Biuro Trans Glob Tłumaczenia Wrocław oferuje szeroki zakres tłumaczeń: medycznych, farmaceutycznych, technicznych oraz prawniczych. W zależności od Państwa potrzeb tłumaczymy w trybach: zwykłym, pilnym, ekspresowym. Dla naszych klientów przygotowujemy tłumaczenia wyników badań medycznych, aktów zgonu czy urodzenia, ślubu, dowodów osobistych, umów, świadectw i dyplomów. Tłumaczenia te odbywają się w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, ukraińskim oraz w wielu innych. Gwarantujemy 22 lata doświadczenia, wysoką jakośc oraz niskie ceny. Dla Państwa udogodnienia jesteśmy w centrum Wrocławia.

  Data dodania: 03 04 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · następna strona »

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: