Podkategoria: Tłumaczenia

« poprzednia strona · 8
 • Sprzęt do tłumaczeń konferencyjnych tlumaczenia-konferencje.pl »

  Specjalnością biura tłumaczeń Behlert&Behlert Tłumaczenia i Konferencje są tłumaczenia zarówno ustne jak i pisemne, które mają miejsce w wielu językach obcych. Biuro dodatkowo oferuje obsługę konferencji, a także pomoc w ich organizacji. Tłumaczenia oferowane przez biuro odbywają się w Polsce i za granicą. Podstawowa oferta tłumaczeń obejmuje tłumaczenie tekstów specjalistycznych, literatury, filmów, a także materiałów reklamowych.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia medyczne- biuro tłumaczeń summalinguae.pl »

  Strona summalinguae.pl oferuje między innymi tłumaczenia specjalistyczne dla osób indywidualnych oraz firm. Biuro tłumaczeń oferuje 7 rodzajów różnych tłumaczeń, 20 lat doświadczenia, 70 języków w ofercie, 1200 współpracujących tłumaczy oraz 1400 klientów korporacyjnych w prawie każdej z branż. Na stronie jest możliwość pobrania próbki tłumaczenia oraz zapisania się do newslettera aby otrzymywać rabaty na tłumaczenia!

  Data dodania: 30 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • MCT Biuro Tłumaczeń »

  Zapewniamy naszym klientom szeroki zakres tłumaczeń realizowanych przez specjalistów z wielu różnych dziedzin oraz w ponad 100 językach zarówno europejskich jak i pozaeuropejskich. Tłumaczenia specjalistyczne realizowane są w naszej firmie przez zespół specjalistów z Polski oraz zagranicy. W ten sposób możemy zapewnić przy takich tłumaczeniach język charakterystyczny dla dane branży. Nasze usługi wykonujemy dla firm oraz osób indywidualnych.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Kraków Tlumaczalnia.pl »

  Jeżeli szukasz tłumacza przysięgłego - chodzi o język rosyjski oraz ukraiński, mówimy o Krakowie, powinieneś zajrzeć na stronę internetową www.Tlumaczalnia.pl. Są umieszczone na stronie wszelkie informacje na temat Wandy Konior, która jest w stanie zagwarantować kompleksowe usługi tłumaczeniowe. Mówimy o na przykład tłumaczeniach świadectw ukończenia szkoły czy dyplomów.

  Data dodania: 15 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń, tłumaczenia ustne, tłumaczenia pisemne. Junique Poznań »

  Agencja tłumaczeń Junique wykonuje tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia naukowe, a także tłumaczenia zwykłe. Zajmuje się tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi w różnych językach. Właścicielem firmy jest Justin Nnorom, absolwent filologii angielskiej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, agencja może wykonywać profesjonalne tłumaczenia.

  Data dodania: 19 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • tłumacz hiszpańsko polski - tlumaczeniahiszpanski.eu »

  Nasza strona internetowa to miejsce, które na pewno przypadnie Ci do gustu jeśli chodzi o tłumaczenia z języka polskiego na hiszpański. Znajdziesz nas w sieci wpisując frazę tłumacz języka hiszpańskiego. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się naszej stronie, to będzie naprawdę doskonała decyzja, zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

  Data dodania: 13 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Angos »

  Potrzebujesz szybko i w dobrej cenie profesjonalnego tłumaczenia pisemnego? Może obecnie ważniejsze jest dla Ciebie tłumaczenie ustne? Bez względu na aktualne potrzeby zwróć uwagę na ofertę biura tłumaczeń Angos. To firma, która na rynku działa od ponad 25 lat. Z jej oferty skorzystało wielu wymagających klientów. Chcesz poznać więcej szczegółów? Przejdź do strony biura tłumaczeń Angos. Link do witryny znajdziesz w szczegółach wizytówki.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia techniczne na angielski »

  Wykonujemy tłumaczenia techniczne dokumentów takich jak: instrukcje obsługi, wszelkiego rodzaju manuale na potrzeby firm, dla przemysłu czy uczelni, w różnych kombinacjach językowych. W pracy stawiamy na szybkie tempo realizacji i profesjonalizm. Wystarczy przesłać do nas dokument drogą mailową, a my w ciagu 30 minut przedstawimy Państwu najlepsze opcje wyceny i realizacji zlecenia. Zapraszamy do przesłania dokumentów przy pomocy formularza zlecenia.

  Data dodania: 27 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Warszawa - coaction.pl »

  Poszukując profesjonalnej firmy zajmującej się nauką języka angielskiego dla innych podmiotów wraz z dojazdem, warto skorzystać z kompleksowej oferty od coaction. pl. W niej znajdziemy wszystko czego nam potrzeba. Do naszej dyspozycji jest możliwość nauki języka w naszych biurach, co jeszcze bardziej poprawi komfort nauki naszych pracowników.

  Data dodania: 06 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Agencja tłumaczeń »

  Tłumaczenie dokumentów z obcego języka często jest zadaniem trudnym, nawet dla osób potrafiący się komunikować. Jeżeli poszukujecie państwo sprawdzone biuro tłumaczeń, które wykona dla was tłumaczenia przysięgłe, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy tłumaczenie dla firm, instytucji i osób prywatnych.

  Data dodania: 16 05 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: