Podkategoria: Negocjacje biznesowe

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Sekurytyz - wykup wierzytelności »

  Firma Sekurytyz specjalizuje się w wykupie wierzytelności wynikających z obrotu gospodarczego. Każda firma i osoba może zwrócić się do Sekurytyz z zapytaniem ofertowym. Specjaliści Sekurytyz po przeanalizowaniu wierzytelności przedstawią propozycję ceny wykupu. Dzięki nam możesz uzyskać choć część długo nawet od osób, które wpisane są do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych. Centrala Sekurtyz mieści się w Warszawie, jednak firma działa na terenie całej Polski.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • BPMN »

  Na stronie modelowanie-procesow.pl dostępna jest oferta szkoleniowa z zakresu zarządzania i modelowania procesów biznesowych oraz bogaty zasób informacji z tego obszaru. Blog prowadzony jest przez Mieszko Mateusza Sokołowskiego – certyfikowanego trenera posiadającego tytuł OMG-Certified Expert in Business Process Management i bardzo bogate doświadczenie w zarządzaniu procesami biznesowymi. Oferowane szkolenia prowadzone są w formie otwartej oraz zamkniętej. Można znaleźć wśród nich m.in. zajęcia przygotowujące do egzaminu OCEB F.

  Data dodania: 24 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fakturowanie »

  Nasz blog powstał głównie z myślą o młodych przedsiębiorcach. Znajdziesz na nim wszelakie porady na temat zakładania, prowadzenia i zarządzania firmą. Podpowiemy jak efektywnie kierować marketingiem firmy. Jak zwiększać efektywność Twoich pracowników. Jak sprawić by prowadzenie własnego biznesu było łatwiejsze i mniej czasochłonne. Pomogliśmy wielu firmom pomożemy i Tobie. deda.pl to najlepszy blog dla firm.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Szczecińskie Kancelarie, które współpracują ze sobą - prawnik Emilia Mordas oraz adwokat Daniel Karolkowski. Siedziba kancelarii mieści się w Łobzie - posiadamy także filię w Szczecinie. Adwokat Mordas zaprasza klientów do zapoznania się z pełną ofertą która jest dostępna na podanej stronie internetowej. Oferta jest stworzona dla potrzeb klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Adwokat Karolkowski z kolei służy pomocą prawną, reprezentuje klientów przed sądami powszechnymi, a dodatkowo polubownymi. Oferta kancelarii jest stworzona dla mieszkańców całego kraju. Domeną firmy jest prawo pracy - ustalamy istnienie stosunku pracy, walczymy o odszkodowania od pracodawcy, pomagamy w uzyskaniu niewypłaconego wynagrodzenia. Przy tym zajmujemy się zagadnieniem o zakazie konkurencji. Co więcej pomagamy w mediacjach i negocjacjach przedsądowych, sporzadzamy umowy, projekty umów, pozorumień, a oprócz tego regulaminów. Udzielamy porad prawnych na spotkaniach bezpośrednich lub drogą elektroniczną.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Negocjacje biznesowe - nowa strona:

Adres: