Podkategoria: Negocjacje biznesowe

« poprzednia strona · 2
 • Tłumaczenia serwisów internetowych na język angielski »

  Oferujemy tłumaczenie serwisów internetowych na język angielski. Tłumaczenia wykonywane są w oryginalnym formacie strony lub dowolnym formacie na życzenie klienta. Wszyscy tłumacze są anglistami, a tłumaczenia przechodzą proces weryfikacyjny przeprowadzany przez native speakera. Cena naszych tłumaczeń nie jest najniższą ceną na rynku ale zawiera w sobie wsparcie w kwestii optymalizacji treści pod kątem angielskich słów kluczowych. Daje też ona gwarancję, że strony www klienta są napisane ładnym i czystym językiem, co zachęci angielsko-języcznych odbiorców do korzystania z usług Państwa firmy.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedażowe - najskuteczniejsze strategie sprzedaży »

  Serwis z ofertą szkoleniową Dominika Lipińskiego, dotyczącą tematyki sprzedaży B2B. Oferta jest dostępna zarówno w formie szkoleń grupowych, jak i indywidualnych. Wszystkie prezentowane treningi mają formę "szytych na miarę" czyli przygotowywanych za każdym razem dla konkretnej firmy w taki sposób, by rozwiązać specyficzne problemy z jakimi się spotykają jej sprzedawcy, lub pomóc szybciej osiągać zakładane targety sprzedażowe.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bsp calivita »

  Biznesowy System Partnerski jest gwarancją, że Państwa biznes zostanie powiązany z firmą posiadającą ugruntowaną pozycję na rynku. System ten oferowany jest przez firmę CaliVita, która działa w ponad 30 krajach na całym świecie i od 17 lat w Polsce. Biznesowy System Partnerski jest skutecznym i sprawdzonym sposobem budowy biznesu opartym na zasadzie matrycy binarnej. To partnerzy biznesowi budują Państwa strukturę biznesową.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Excelio »

  Ofertą Biura Excelio jest świadczenie usług w ramach wirtualnego biura. Excelio to cztery lokalizacje w Warszawie - Al. Jerozolimskie 6/406, Marszałkowska 83/29, Smolna 13/406 oraz Rejtana 7/9 lok. 1. Lokalizacje pozwalają między innymi na uzyskanie łatwego dostępu do Urzędów Skarbowych. Dodatkowo klienci korzystając z usług Biura Excelio mogą też liczyć na możliwość zarejestrowania działalności pod danym adresem jednego z biur, czy też na obsługę poczty, faksu oraz telefonu. Excelio oferuje również pomoc prawną i księgową.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych »

  PIN Consulting to mieszcząca się w Piasecznie firma, która specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z ochroną danych osobowych. Istnieje między innymi możliwość przeprowadzenia audytów oceniających poziom ochrony danych osobowych danej firmy, jak również przygotowywanie wszelkiego rodzaju niezbędnych dokumentów. Ponadto, firma posiada w swojej ofercie szkolenia BHP oraz opracowanie koniecznych procedur. PIN Consulting proponuje też usługi związane z zarządzaniem kryzysowym.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Agata Klima-Nowak Szczecin »

  Adwokat Agata Kilma-Nowak oferuje swoje usługi doradztwa prawnego dla osób prywatnych i firm. Zakres świadczonych prac obejmuje występowanie przed sądami, urzędami i innymi podmiotami w sprawach cywilnych, karnych, prawa pracy, prawa administracyjnego i innych. Adwokat Agata Klima-Nowak jest w stanie sprawnie poprowadzić m.in. sprawę rozwodową, spadkową, o alimenty i nie tylko. Siedzibą Kancelarii Adwokackiej jest Szczecin. W razie potrzeby pomoc prawna może zostać udzielona w języku angielskim, gdyż Agata Klima-Nowak jest również absolwentką studiów z zakresu tłumaczeń. Agata-Klima Nowak jest również autorką bloga Prawo dla Przedsiębiorczych, na którym porusza kwestie związane z prowadzeniem biznesu przez małych i średnich przedsiębiorców. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bank Gospodarstwa Krajowego »

  Kredyt na innowacje technologiczne udzielany jest między innymi na przedsięwzięcia, które związane są bezpośrednio z innowacyjną gospodarką, sektorem nauki, oraz firmami, które są ściśle związane z rozwojem tych sektorów. Kredyt może zostać przyznany firmą:

  - odpowiadają za rozwój innowacyjności przedsiębiorstw;
  - budują i umacniają współpracę między sektorem nauki a przedsiębiorcami;
  - wzmacnia jakość badań;
  - poprawia pozycję jednostek naukowych;

  Cele tematyczne, na które będzie udzielane wsparcie, dotyczyć będą wzmocnienia badań naukowych, rozwoju technologi i innowacji, wzmocnieniu konkurencyjności MŚP. Wsparcie kierowane będzie do przedsiębiorstw, jednostek naukowych, klastrów, instytucji otoczenia biznesu.

  Data dodania: 31 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • 4biznes pomysły na biznes »

  Informacje na temat różnych form zarabiania pieniędzy znajdą Państwo w serwisie 4Biznes.eu. Oferujemy Państwu szereg porad na temat franczyzy. Ponadto zapraszamy do skorzystania z poradnika przedsiębiorcy. Polecamy także aktualne informacje na temat finansów, franczyzy, lifestyle’u, nieruchomości. U nas mogą Państwo także zasięgnąć wiedzy na temat samochodu dla firmy. Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akta KRS Online »

  Potrzebujesz sprawdzić kontrahenta? Trudno o bardziej skuteczny i precyzyjny sposób niż zapoznanie się ze sprawozdaniem finansowym. Potrzebujesz poznać poglądy i zachowania członków zarządu w celach negocjacyjnych? Zamów fotokopie sprawozdań z posiedzeń zarządu i uchwały zarządu. Dostarczamy fotokopie każdego dokumentu dotyczącego spółek wpisanych do rejestrów sądowych już od 24h na e-mail. Odpis pełny odpis aktualny z pieczęciami sądu z drugiej części polski - żaden problem, skorzystaj z naszej wyszukiwarki KRS i zamów akta krs online

  Data dodania: 15 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fabryka Fryzur Rafał Rabenda »

  Fabryka Fryzur Rabenda - fryzjer katowice. Powstał z myślą o osobach, które oczekują czegoś więcej, niż tylko poprawnie wykonanej usługi. Udało nam się stworzyć miejsce o nowoczesnym wnętrzu, zlokalizowanym w samym centrum miasta, a jednak pozbawionym jego zgiełku i oczu przechodni. Dbamy o ciągły rozwój współpracowników, uczestnicząc w szkoleniach i pokazach, z których czerpię inspirację. Posiadając tytuł mistrza, swoją wiedzę i pasję przekazuje też młodym przyszłym fryzjerom. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Negocjacje biznesowe - nowa strona:

Adres: