Podkategoria: Stomatologia

« poprzednia strona · 11 · 12 · następna strona »
 • Stomatologia estetyczna Bbrodnica »

  Zdrowy uśmiech jest niezwykle istotny – poprawia naszą pewność siebie, sprawia, że dobrze się czujemy. Dlatego też warto o niego zadbać pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki kaminska.pro możesz mieć pewność, że opiekować się będą Tobą osoby z doświadczeniem i wiedzą, a wykorzystywany sprzęt i materiały będą najwyższej jakości.

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Protetyk z Lublina - wldent.pl »

  Gabinet dentystyczny W&L DENT to zupełnie nowe miejsce, jakie znajduje się w centrum Lublina. Proponuje on swym pacjentom świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie, przy użyciu nowoczesnych materiałów i urządzeń. Jest to gabinet, jaki specjalizuje się w takich dziedzinach, jak stomatologia estetyczna, periodontologia, stomatologia zachowawcza, leczenie dzieci, chirurgia stomatologiczna, leczenie kanałowe oraz wielu innych. Proponuje on pacjentom profesjonalne usługi w niezwykle atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Skierniewice - ortodonta-skierniewice.pl »

  Nasz gabinet stomatologiczny działa na terenie Skierniewic, gdzie naszym pacjentom jesteśmy w stanie zapewnić od wielu lat realizowane usługi leczenia ortodontycznego. Posiadane doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić zarówno leczenie przy stosowaniu najwyższej jakości sprzętu dentystycznego a także przy korzystaniu z najwyższej jakości materiałów. Gwarantujemy również komfortowe warunki przygotowane w naszym gabinecie.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Bydgoszcz »

  Gabinet dentystyczny prowadzony jest wiele lat. Przez cały czas dążymy do wzmocnienia komfortu pobytu odwiedzającego nasz gabinet. Nasza ekipa wciąż podnosi doświadczenie poprzez sympozja, szkolenia, kursy. Mamy świadomość, że zwiększanie już zdobytej wiedzy jest wręcz nieodzowne do rzetelnej pracy z pacjentem, korzystania ze wszystkich możliwości technicznych jak i nowinek w naszej branży. Pracujemy w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o procedury, materiały jak i sprzęt. Ekipę tworzą: lekarze stomatolodzy, dyplomowane higienistki stomatologiczne, laboratorium protetyczne i profesjonalna asysta dentystyczna. Od początku istnienia stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to czas naszych klientów. Super, jeśli możecie Państwo przybyć do nas dziesięć minut wcześniej przed planowanymi odwiedzinami. Klientów przychodzących do nas po raz pierwszy prosimy o dostarczenie świeżego zdjęcia przeglądowego zębów - w razie potrzeby służymy informacją gdzie tego rodzaju zdjęcia można na poczekaniu zrobić.

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klinika stomatologiczna Ziętek Clinic Kraków »

  Działalność kliniki ZIĘTEK CLINIC sprowadza się do świadczenia wielu usług z zakresu: profilaktyki, stomatologii zachowawczej, periodontologii, endodoncji, protetyki i wybielania zębów. Tu pacjenci, ci mali i dorośli, mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego problemu. W klinice tej pracują specjaliści, którzy potrafią leczyć na najwyższym, światowym poziomie.

  Data dodania: 11 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Herculite »

  Sprzedajemy materiały do gabinetów stomatologicznych i protetycznych. Udostępniamy estetyczne cementy do wypełnień, posiadamy w ofercie wypełnienia światłoutwardzalne, a także tymczasowe. Oddajemy do dyspozycji płyny i materiały profilaktyczne. Prezentujemy też oleje do wszystkich końcówek stomatologicznych i laki szczelinowe. Przy zamówieniu na kwotę 300 złotych wysyłamy produkty bezpłatnie.

  Data dodania: 30 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie zębów pod mikroskopem w Smile-Dent »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Smile- DENT. Jesteśmy profesjonalnym gabinetem stomatologicznym, znajdującym się w Piasecznie. W naszym gabinecie pracują specjaliści, dysponujący wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo posiadając najbardziej zaawansowaną aparaturę gwarantujemy komfortowe zabiegi i leczenia, zapewniając pełne zadowolenie wszystkich naszych pacjentów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rumia »

  Jeżeli chcesz skorzystać z usług najlepszego stomatologa w Pucku, wybierz Instytut Specjalistyki Stomatologicznej „Pod Lwem” – jedną z najbardziej nowoczesnych placówek tego typu w Polsce. Oferujemy nowoczesne zabiegi stomatologiczne, pozwalające zadbać skutecznie o zdrowy i piękny uśmiech. Wykonujemy m.in. abrazję powietrzną, diagnostykę radiologiczną, nowoczesną implantologię i leczymy z wykorzystaniem lasera. Szczegóły na www.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Konstantynów Łódzki - http://gabinetartdentica.pl/ »

  Jeżeli kogoś z Państwa interesują usługi dentystyczne w Konstantynowie Łódzkim, zapraszamy bardzo serdecznie do zajrzenia na stronę internetową www.GabinetArtdentica.pl. Można śmiało powiedzieć, iż nasz gabinet stomatologiczny to takie miejsce, w którym zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe, będą w stanie zadbać o swoje zęby - chodzi o protetykę, chirurgię stomatologiczną, a także stomatologię estetyczną.

  Data dodania: 03 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta - smiledesignclinic.pl »

  Marzysz o śnieżnobiałych zębach, lecz nie wiesz, jaką klinikę stomatologiczną powinnaś wybrać? Pozwól, że Ci podpowiemy! Polecamy SmileDesignClinic.pl, gdzie przygotowaliśmy dla Ciebie najniższe ceny za wybielanie lampami Beyond i innymi. Nasza placówka mieści się w Warszawie i cieszy znakomitymi opiniami! Zapraszamy!

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

Stomatologia - nowa strona:

Adres: