Podkategoria: Stomatologia

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Ortofan dr Wyszomirska - CEREC: jednowizytowe leczenie stomatologiczne »

  Ortofan to nowoczesna klinika stomatologiczna, oferująca kompleksowe usługi z dziedziny profilaktyki i leczenia chorób zębów i jamy gębowej. Oferujemy usługi ortodontyczne, implantologię i periodontologię. Pełen wachlarz naszych usług można sprawdzić na stronie internetowej kliniki. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu wizyty. Jesteśmy do państwa wszelkiej dyspozycji.

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Białystok - stomatologia-szczygiel.pl »

  Jeśli oczekujesz najlepszych usług dentystycznych w Białymstoku, to nie zwlekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z wszystkimi propozycjami od gabinetu stomatologicznego Szczygieł Stomatologia. Zapewniamy pełną opiekę dentystyczną naszym pacjentom i bezbolesne leczenie zębów. Zobacz jeszcze więcej informacji na naszej stronie www oraz pod podanym numerem telefonu.

  Data dodania: 02 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Salon Kosmetyczny Lublin - idealmed.com.pl »

  Nasza działalność to nowoczesne centrum medyczne, w którym dochodzi do wykonywania różnych zabiegów. W ofercie jest np. salon kosmetyczny Lublin i stomatologia Lublin. Proponujemy Ci jedno z niewielu miejsc w Lublinie, które stanowią gwarancję kompleksowego podejścia do problemów zdrowotnych mających związek z ogólnie określanym atrakcyjnym wyglądem.

  Data dodania: 05 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog La Dentica w Krakowie »

  W naszej krakowskiej klinice zapewniamy klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie protetyki. Można u nas zdecydować się między innymi na wysokiej klasy korony pełnoceramiczne, porcelanowe na podbudowie z cyrkonu, na podbudowie z cyrkonu, złota, tytanu, korony i mosty akrylowe, licówki ceramiczne, korony porcelanowe na implantach, protezy szkieletowe na zatrzaskach, protezy na implantach. Pełna oferta na stronie www.

  Data dodania: 04 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika JB Clinic Zielona Góra »

  Zastanawiasz się nad tym, jak można przeciwdziałać oznakom starzenia się skóry? Na pewno jedną z możliwości jest skorzystanie z naszej oferty. Dokładnie rzecz ujmując, chodzi o zabiegi anti-aging.
  Istotne jest też to, że wspomniane zabiegi to nie wszystko, na co można liczyć (wystarczy powiedzieć, że zajmujemy się medycyną estetyczną, kosmetologią i stomatologią).

  Data dodania: 14 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Niewidocznyaparat.pl - Invisalign »

  Marzysz o prostych zębach? Skontaktuj się jak najszybciej z nami. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualny projekt, który zagwarantuje Ci piękny uśmiech. Wszystko za sprawą Invisalign, czyli przezroczystego aparatu korygującego wady zgryzu. To rewolucja na rynku ortodontycznym. Działa cuda i to bez cienia najmniejszego dyskomfortu. Jeśli wybierzesz tę metodę ograniczysz liczbę wizyt u ortodonty podczas leczenia do niezbędnego minimum. Będzie to zaledwie jedna wizyta na 4 miesiące, nakładki zmieniać będziesz samodzielnie.

  Data dodania: 08 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Whitening Ireland »

  Whitening Ireland jest witryną internetową firmy Irlandzkiej firmy zajmującej się wybielaniem zębów. Firma przez kilka lat swojej obecności na rynku zebrała wielu zadowolonych z jej usług klientów i wyrobiła sobie świetną opinię w branży. Whitening Ireland specjalizuje się w usługach takich jak: laserowe wybielanie (laser whitening), wybielanie zębów (teeth bleaching, tooth whitening). Dzięki świetnym ceną i solidnemu wykonaniu każdego zlecenia firma Whitening Ireland jest jedną z najlepszych firm tego typu w Irlandii.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klinika stomatologiczna Soldent »

  Klinika dentystyczna Soldent, która działa w Warszawie, jest w stanie zaproponować swoim pacjentom możliwość skorzystania z wielu usług dentystycznych, które prezentują doskonały poziom. Oferowana jest stomatologia zachowawcza, estetyczna i endodoncja. Ponadto, w klinice wykonywane są też usługi chirurgii stomatologiczne oraz periodontologii. Dzięki temu klienci mają możliwość skutecznie zadbać o swoje zęby. W razie potrzeby, koszty leczenia mogą zostać rozłożone na raty. Klinika jest też przygotowana na przyjmowanie dzieci.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog-slupsk.com - stomatolog Słupsk »

  Prywatny Gabinet Stomatologiczny zlokalizowany przy ul. Batalionów Chłopskich 23 w Słupsku istnieje od 1999 roku. Zakres działalności obejmuje pomoc dla pacjentów dorosłych oraz dzieci. W gabinecie dostępne jest bezbolesne znieczulenie komputerowe oraz znieczulanie gazem rozweselającym. Zakres świadczonych usług obejmuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz leczenie kanałowe, zabiegi chirurgiczne, protetykę. Pacjenci mogą tutaj wybielić zęby, skorzystać z piaskowania, nałożyć biżuterię nazębną, wykonać licówki i wkłady porcelanowe.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia estetyczna Bielsko - trident.bielsko.pl »

  Trident to profesjonalny gabinet stomatologiczny, specjalizujący się w wielu dziedzinach chorób zębów i jamy ustnej. Dzięki specjalistom, których zatrudnia, może świadczyć kompleksowe usługi z zakresu ortodoncji, implantologii czy chirurgii stomatologicznej. Proponuje usługi prywatne, oraz refundowane przez NFZ.

  Data dodania: 04 04 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Stomatologia - nowa strona:

Adres: