Podkategoria: Notariusze

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Ewa Knuplerz Kancelaria Notarialna Kraków »

  O usługach notarialnych w Krakowie można poczytać nieco na stronie internetowej www.Knuplerz.pl. Należy ona do Ewy Knuplerz, która właśnie w centrum tego miasta świadczy od lat wszelkie usługi związane z umowami, testamentami, intercyzami małżeńskimi, etc. Istnieje możliwość zapytania jej - drogą online, o prawo i jej działalność; jeżeli to będzie dzień roboczy, to odpowiedź nadejdzie naprawdę szybko.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Akty notarialne - szczecin-notariusz.net »

  Notariusz (Szczecin) jest to Kancelaria Notarialna, która świadczy czynności notarialne zgodnie z prawem polskim. Notariusz działając jako osoba zaufania publicznego sporządza akty notarialne, wypisy, wyciągi dokumentów oraz odpisy. Taksa notarialna, ustalana zgodnie z rozporządzeniem ministra, uzależniona jest ona od rodzaju wykonywanych czynności. Adres Kancelarii Notarialnej: ulica Więckowskiego 2 nr 7, 70-411 Szczecin. Witryna internetowa naszej Kancelarii Notarialnej znajduje się pod adresem: www.szczecin-notariusz.net.

  Data dodania: 30 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa Wola »

  Prowadzimy kancelarię notarialną na terenie Warszawy (lokalizacja – Wola (centrum). Kancelaria notarialna pomaga zabezpieczać interesy klientów w obrocie gospodarczym. Sporządzamy akty notarialne dopasowane do potrzeb, doręczamy na życzenie oświadczenia, sporządzamy protokoły ze spotkań spółek akcyjnych, poświadczamy zgodność różnorodnych dokumentów. Gwarantujemy pełne doradztwo i profesjonalizm wykonania usługi.

  Data dodania: 18 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz warszawa śródmieście »

  Kancelaria notarialna działa na terenie Warszawy gdzie notariusz Warszawa Śródmieście oferuje wykonanie wszystkich czynności notarialnych. Profesjonalna Kancelaria Notarialna S. C. Maciej Biwejnis, Paweł Orłowski jest w stanie zapewnić sporządzenie aktów notarialnych czy aktów poświadczenia dziedziczenia. Zapoznaj się z ofertą!

  Data dodania: 09 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Gliwice »

  Kancelaria Notarialna w Zabrzu i Gliwicach Joanna Warzecha i Justyna Drewko to miejsce, jakie może się pochwalić blisko dwudziestoletnim doświadczeniem na lokalnym rynku. Jej nadrzędnym zadaniem jest zabezpieczanie interesów klientów. Ze swej strony jest ona w stanie zagwarantować wykonywanie wszelkich działań z wyjątkową starannością i doskonałą znajomością prawa. Oferuje ona sporządzanie różnego typu aktów notarialnych oraz dokumentów, czy też poświadczeń. Warto już teraz sprawdzić pełną ofertę na stronie www.

  Data dodania: 23 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Agnieszka Kozek »

  Udzielamy bezpłatnych porad prawnych dotyczących czynności notarialnych. Istnieje możliwość negocjacji opłat notarialnych. Kancelaria czynna jest od 9.00 do 18.00 i położona jest przy Placu J.Kossaka 3 (z tył Jubilatu, przy parkingu). Darmowy parking dla klientów Kancelarii. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.We speak English.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław - notariusz-wroclaw24.pl »

  W naszej kancelarii notarialnej, którą założyli notariusze z doświadczeniem, zatrudnione są osoby wyłącznie z najlepszym wykształceniem. Praca u nas przebiega w dobrej atmosferze co przekłada się bezpośrednio na jakość naszych usług, a także kontakty bezpośrednie z klientami. Każdy kto się do nas zgłosi może liczyć między innymi na rzetelne załatwienie spraw, profesjonalne podejście do zlecenia, jak również szybkie jej zrealizowanie. Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno osoby indywidualne jak i firmy, do współpracy której serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 07 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz-derkowska.pl »

  Proszę rzucić okiem na ofertę Katarzyny Derkowskiej, która na terenie Wrocławia prowadzi od jakiegoś czasu kancelarię notarialną. Oferuje typowe usługi notarialne, robi to we wszystkich przypadkach w bardzo profesjonalny sposób. Wystarczy zadzwonić do niej, aby bardzo szybko umówić spotkanie w takim terminie, który jest według Państwa najbardziej wskazany. Więcej info o Derkowskiej na stronie www.Notariusz-Derkowska.pl.

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ustanowienia hipoteki rzeszów »

  Świadczymy kompleksowe usługi notarialne wynikające z przepisów aktualnie obowiązującej ustawy „Prawo o notariacie” wydanej 14.02.1991 roku. Kancelaria Notarialna Moniki Tardajko-Zuzmak mieści się przy ulicy Rejtana 27H w Rzeszowie i czynna jest w dni robocze w godzinach 8:00-15:00. Sporządzamy wszelkie dokumenty w formie aktów notarialnych oraz wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, oświadczenia, akty poświadczające dziedziczenie, poświadczenia, protesty weksli lub czeków. Kancelaria doręcza również oświadczenia oraz świadczy szereg innych usług notarialnych.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Akty notarialne - notariuszbrynow.pl »

  Kancelaria notarialna jest prowadzona w Katowicach-Brynowie. Pani notariusz Magdalena Smreczak jest wysokiej jakości. Można korzystać z wysokiej klasy usług notarialnych. Porady są udzielane przez notariusza nieodpłatnie. Jakość prac jest wysoka, warto nawiązać stałą współpracę z tą kancelarią notarialną.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Notariusze

Notariusze - nowa strona:

Adres: