Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Biopsja tarczycy - biopsje-lewandowska.pl »

  Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Jeśli posiadasz jakiekolwiek podejrzenia związane ze zdrowiem, to zapraszamy do nas. Oczywiście każdemu z naszych pacjentów doradzamy jak przygotować się do zabiegu tak, aby badanie odbyło się bez problemów. W naszej klinice zabiegi realizuje doświadczony specjalista, który posiada wiedzę jak bardzo ważne są biopsje w badaniu różnych chorób. Tym co dodatkowo wyróżnia doktor Magdalenę Lewandowską to fakt, że jest członkiem towarzystwa patologów, więc patomorfologia nie stanowi dla niej kłopotów. Zakres badań jakie możemy wykonać obejmuje również zabiegi takie jak biopsja tarczycy.

  Data dodania: 28 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Badania USG brzucha, żył, piersi, tarczycy. Kraków »

  Interesują Państwa badania USG przy wykorzystaniu do tego najwyższej jakości sprzętu i pod opieką doświadczonych specjalistów? Zapraszamy do Krakowa na ulicę Sąsiedzką 2, gdzie mieści się nasza klinika. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi badanie USG jamy brzusznej, tarczycy, kończyn dolnych czy piersi. Zainteresowanych pacjentów Zapraszamy na echousg. pl.

  Data dodania: 25 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • ALTERKLINIK witamina C dożylnie Kraków »

  Dożylna terapia witaminowa? Trafiłeś idealnie. Nasza klinika zajmuje się tym już od lat leczeniem z danego zakresu - medycyna ortomolekularna. Witamina C dożylnie jest bardzo popularną metodą leczenia poszczególnych stanów. Z naszych usług korzysta już wiele osób w różnym wieku. Wszyscy są zadowoleni, o czym świadczą kolejne wizyty w naszej klinice.

  Data dodania: 30 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • e-medical.eu - pompa insulinowa »

  Wszystkie osoby chorujące na cukrzycę serdecznie zapraszamy do zdecydowania się na nasze wysokiej jakości produkty, z których możliwe będzie czerpanie dużego zadowolenia i radości co będzie sprawdzało się naprawdę rewelacyjnie w swojej roli. Odpowiednio wybrana pompa insulinowa może być doskonałym produktem, który będzie w stanie bardzo mocno cieszyć wszystkie osoby i który będzie sprawdzał się w swoim zadaniu naprawdę rewelacyjnie. Wybranie najlepszego dla siebie działania będzie zatem strzałem w dziesiątkę dla wszystkich osób.

  Data dodania: 27 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologiczny Implantis »

  W Klinice Stomatologicznej IMPLANTIS w Krakowie zajmujemy się kompleksowym leczeniem stomatologicznym, m. in. leczeniem zachowawczym, endodontycznym, protetycznym, chirurgicznym oraz implantologicznym. Posiadamy na miejscu tomografię, 4 mikroskopy zabiegowe oraz skaner wewnątrzustny. Nasi Lekarze posiadają Curriculum endodontyczne. tel. 511 511 615, tel. 511 511 315

  Data dodania: 12 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Tomograf Brzeg - nzozdiagnostyk.pl »

  Działamy na rynku medycznym, na którym specjalizujemy się w realizowaniu diagnosty, co obejmuje takie badania jak Tomografia Komputerowa. Pełen zakres usług diagnostycznych dostępnych w naszej placówce może być wygodnie sprawdzony za pośrednictwem strony internetowej www. nzozdiagnostyk. pl. Zapewniamy również badania wykonywane nowoczesnym sprzętem diagnostycznym.

  Data dodania: 04 06 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: