Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 6
 • Badanie kleszcza - badaniekleszcza.pl »

  Zajmujemy się badaniami genetycznymi kleszczy. Zapewniamy bardzo dogodne warunki współpracy pacjentom z całego kraju, w tym szybkie tempo odbioru wyników, nawet do trzech dni roboczych. Badanie kleszcza prowadzimy w trzech cenowych pakietach. W najwyższym dowiecie się Państwo o potencjalnym zachorowaniu na boreliozę, anaplazmozę, babeszjozę, kleszczowe zapalenie mózgu.

  Data dodania: 18 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Lampy diagnostyczne - riester.pl »

  Zapewniamy dostawy za pomocą firmy InPost do sieci paczkomatów w całej Polsce. Płatności przyjmujemy przelewem przed wysyłką lub gotówką przy odbiorze. Istnieje możliwość płatności kartą płatniczą i szybkimi przelewami online. Riester stawia na zaufanie, wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo. Zapewniamy precyzję i pionierskie innowacje. W naszej ofercie można znaleźć takie urządzenia jak: aparaty do podawania płynów pod ciśnieniem, ciśnieniomierze, dermatoskopy, otoskopy i znacznie więcej produktów.

  Data dodania: 12 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Oko »

  Klinika Dr Witkiewicza rozpoczęła swoją działalność w roku 2000. Od roku 2008 klinika mieści się w specjalnie zaadaptowanym budynku, gdzie funkcjonuje nowocześnie wyposażona poradnia okulistyczna. W niej znajdują się: lasery argon i YAG, HRT, pachymetr, perymetr komputerowy, termometr indukcyjny i bezkontaktowy, topograf rogówkowy, OCT, okulistyczne USG z biometrią, autorefraktometr. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności, odwiedź stronę www kliniki.

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet logopedyczny ursynów - zajecialogopedyczne.pl »

  Obawiasz się, że rozwój mowy Twojego dziecka nie przebiega prawidłowo? Wydaj Ci się, że jego rówieśnicy mówią dużo więcej? Chcesz jak najszybciej wyeliminować wszelkie wady wymowy Twojego dziecka? Skorzystaj z terapii logopedycznej, która podniesie sprawności językowe, przełamie bariery komunikacyjne, a także wyeliminuje problemy z właściwym wymawianiem głosek.

  Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Domy seniora w zasięgu ręki - największy katalog DomiSenior.pl »

  Nasz portal powstał po tu by dostarczać seniorom i ich rodzinom aktualnych informacji na temat funkcjonujących w Polsce domów spokojnej starości oraz sanatoriów. Dążymy do tego aby portal DomiSenior.pl stał się przydatnym narzędziem przy wyborze odpowiednich miejsc dla osób starszych, które w pełni zaspokoją ich oczekiwania i potrzeby. Zapraszamy do korzystania z serwisu.

  Data dodania: 05 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odtrucie alkoholowe Warszawa - detoks-inizio.pl »

  Organizujemy profesjonalny detoks alkoholowy, narkotykowy oraz polekowy w Warszawie. Nasza klinika charakteryzuje się doświadczonym zespołem, obsługą pacjentów w formacie całodobowym – niezależnie od dnia tygodnia. Przyjmujemy pacjentów w salach VIP na życzenie w maksymalnie dyskretnej atmosferze. Zapewniamy transport prowadzony przez odpowiedzialnego ratownika.

  Data dodania: 19 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Http://centrumzdrowegowlosa.pl/ - wypadanie włosów Kraków »

  Centrum Zdrowego Włosa to profesjonalny gabinet trychologiczny, w którym można uzyskać fachową pomoc ze strony dermatologa i trychologa kosmetycznego oraz kosmetologa. Dzięki nowoczesnym zabiegom i preparatom można pozbyć się problemów z łysieniem, łupieżem, łojotokowym zapaleniem skóry, wypadaniem włosów, suchością włosów i innymi problemami z włosami i skórą głowy.

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny ośrodek uzależnień- osrodek-leczenia-uzaleznien.pl »

  Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zwalczeniu uzależnienia od alkoholu czy narkotyków, sprawdź koniecznie w jaki sposób pomagamy. Nasz prywatny ośrodek terapii uzależnień to miejsce, w którym pracujesz z otwartymi i doświadczonymi terapeutami, którzy prowadzą Cię krok po kroku przez proces eliminacji uzależnienia z Twojego życia.

  Data dodania: 21 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wygrajzdrowie.pl »

  W naszym sklepie znajdą Państwo suplementy diety oparte głownie na rybich olejach. Są to produkty bogate w kwasy omega 3, omega 9 a także witaminy. W pełni naturalne, pozbawione chemii i konserwantów. Każdy produkt jest sprawdzany i przechodzi odpowiednie kontrole, dzięki temu mają Państwo pewność, że preparaty są skuteczne, w pełni przyswajalne i bezpieczne. Można je podawać osobom dorosłym i dzieciom.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna pracy Fabryczna Białystok - psychomedycyna.pl »

  Usługi oferowane przez firmy Mec Medycyna Człowiek Poradnia Medyczna Pracy i Psychomedycyna Pracownia Badań Psychologicznych to nie tylko zwykłe badania psychologiczne, ale również bardziej wyspecjalizowane usługi. Należą do nich medycyna pracy, badania psychotechniczne, badania uczniów i badania na broń. Siedziba obu firm znajduje się w Białymstoku.

  Data dodania: 14 06 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6

Medycyna - nowa strona:

Adres: