Medycyna pracy Podkategoria: Medycyna pracy

 • Dr Kraśnicki, lekarz medycyny we Wrocławiu »

  Gdzie zrobić badania, by uzyskać rzetelne wyniki, a całość była wykonana w sprawnej, przyjaznej i profesjonalnej atmosferze? Gdzie nie ma długich kolejek? Na ulicy Żernickiej znajduje się przychodnia, która spełni te oczekiwania. Wykwalifikowany personel dba o komfort i dobro pacjentów. Oferowane ceny są bardzo konkurencyjne. Poza standardowymi usługami i badaniami specjalistycznymi, takimi jak szczepienia, podbicie książeczki sanepidowskiej czy laryngolog, możesz tutaj również załatwić badanie psychologiczne i lekarskie na broń (także myśliwską). Na stronie staramy się prezentować odpowiedzi na często pojawiające się pytania związane z szeroko pojętymi zagadnieniami medycyny pracy.

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia testów psychologicznych Monika »

  Pracownia Psychologiczna "MONIKA" świadczy usługi z zakresu psychologii transportu i medycyny pracy. Gabinet skupia się na badaniach psychotechnicznych i psychometrycznych dla kierowców zawodowych, przedstawicieli handlowych, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, instruktorów i egzaminatorów, operatorów wózków widłowych, operatorów sprzętu budowlanego oraz dla osób skierowanych przez Policję i lekarza. W pracowni prowadzone są również konsultacje psychologiczne. Badania odbywają się 7 dni w tygodniu po wcześniejszym umówieniu się!

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Pracy Piaszczyk Borowski s.c. »

  Każdy przedsiębiorca zobowiązany jest do cyklicznego wysyłania wszystkich swoich pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę na badania lekarskie. Wiąże się to także z obowiązkiem pokrycia przez niego kosztów związanych z wizytą u lekarza medycyny pracy. Nasza placówka mieści się w Łomży na ul. Szosa Zambrowska 102 lok. 4. Świadczymy usługi w zakresie wykonywania badań wstępnych, okresowych i kontrolnych. Częstotliwość wykonywania badań okresowych jest ściśle uzależniona od tego, jakie stanowisko piastuje zatrudniony. W przypadku pracowników narażonych na wdychanie szkodliwych substancji w postaci oparów i pyłów, wymogiem jest wykonywanie badań okresowych co dwa lata. Z kolei w zakładach, w których panuje gorący mikroklimat, pracownicy wysyłani są na badania okresowe co trzy lata. Osoby pracujące przy komputerze zobowiązani są do powtarzania badań co cztery lata, a pracownicy biurowi niekorzystający z tego typu urządzeń co pięć lat.

  Data dodania: 11 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Medycyny Pracy w Szczecinie »

  Prywatna przychodnia w której wykonasz wszystkie badania medycyny pracy. Zapraszamy do Pramed w Szczecinie, wiele specjalizacji i szybkie terminy badań. Wykonujemy badania medycyny prywatnie na zlecenie firm. Wykonasz tu badania okulistyczne, kardiologiczne a także skonsultujesz się z lekarzem pierwszego kontaktu.

  Data dodania: 02 03 2021 · szczegóły wpisu »

Medycyna pracy - nowa strona:

Adres: