Podkategoria: Psychoterapia

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Szkolenia dla psychologów »

  Centrum Poznawczo-Behawioralne z miasta Zielona Góra oferuje profesjonalne szkolenia dla psychologów, szkolenia z zakresu psychoterapii CBT (czyli szkolenia CBT - Cognitive Behavioral Therapy). W ofercie CePoBe także psychoterapia poznawczo behawioralna, terapia poznawczo behawioralna czy terapia lęku. Zapisz się na szkolenia dla psychologów - poznja ofertę centrum.

  Data dodania: 16 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • TWOJA PRZESTRZEŃ terapia tańcem i ruchem »

  Somatoterapia? To trudne słowo do wymówienia, jednakże jego prawidłowe rozumienie jest bardzo ważne. Dlaczego? Bardzo łatwo można pomylić je z psychoterapią. W mojej ofercie można się spotkać właśnie z tymi metodami, które z reguły są bardzo skuteczne. Wybierając moja ofertę decydujesz się przede wszystkim na wysoką jakość oraz pewność skuteczności.

  Data dodania: 29 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Nowy Sącz - psycholog-nowysacz.com »

  Psychoterapia Nowy Sącz dostępna jest w poradni Dwa Gabinety. Oferujemy terapię neuropsychologiczną funkcji poznawczych, wsparcie psychologiczne w interwencji kryzysowej, psychoterapię indywidualną prowadzoną w nurcie psychodynamicznym oraz wiele innych skutecznych form psychoterapii. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego problemu.

  Data dodania: 06 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Jak poradzić sobie z rozstaniem - intoself.pl »

  Zastanawiasz się nad tym, jak się zmienić? Jeżeli zadajesz sobie takie pytanie, warto pomyśleć o zapoznaniu się ze stroną intoself. pl. Nawiązując do szczegółów, na pewno trzeba podkreślić, że jestem psychologiem i psychoterapeutą w szkoleniu. Mój blog odzwierciedla obowiązujące realia.

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, najwyższa pora na zapoznanie się z opublikowanymi tekstami.

  Data dodania: 06 03 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Psychoterapia - nowa strona:

Adres: