Podkategoria: Implanty stomatologiczne

« poprzednia strona · 2
 • Dentysta Bielsko-Biała »

  Centrum medyczne Med-Dent oferuje usługi stomatologiczne w zakresie stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, protetyki, ortodoncji. Centrum posiada wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy ciągle doskonalą się na różnych kursach i szkoleniach, co sprawia że usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Centrum medyczne prowadzi również badania kandydatów na kierowców, na różne kategorie prawa jazdy.

  Data dodania: 03 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia na Wilanowie »

  Smile Makers to kameralna klinika stomatologiczno-implantologiczna na warszawskim Wilanowie. Jej założycielami są lekarze stomatolodzy dr Beata Szwarc oraz dr Paweł Cichosz. W Smile Makers zespół to nie tylko rzetelni i profesjonalni lekarze, ale także fachowcy z pasją i powołaniem do wykonywania zawodu. Dzięki ścisłej wzajemnej współpracy każdemu Pacjentowi możemy zaproponować kompleksową obsługę w zakresie profilaktyki, leczenia zębów jak i estetyki. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implant-Art - dentysta Warszawa »

  Implant Art to oferta usług stomatologicznych wykonywanych w Warszawie (dzielnica Mokotów). Zakładamy pacjentom korony, protezy nowoczesnego typu, implanty. Eliminujemy też wiele problemów w jamie ustnej za pośrednictwem chirurgii stomatologicznej. Do tego proponujemy Państwu wsparcie estetycznymi aparatami gwarantującymi osiągnięcie idealnego kształtu uzębienia.

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Pruszcz Gdański »

  Premium Clinic w Pruszczu Gdańskim to nowoczesna przychodnia stomatologiczna oferująca bezbolesne leczenie kanałowe, wszczepianie implantów, usuwanie zębów i leczenie ortodontyczne. Dla nas ważne jest, żeby uratować każdy Twój ząb, zamiast pochopnie podejmować decyzje o jego usunięciu. Gdyby jednak okazało się, że nie jesteśmy w stanie go uratować, delikatnie i bezboleśnie go usuniemy. Przyjdź i przekonaj się o nowej jakości w leczeniu stomatologicznym w Pruszczu Gdańskim.

  Data dodania: 26 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Cosmetic surgeries prices - ClinicForYou »

  ClinicForYou specjalizuje się w obsłudze pacjenta z zakresu chirurgii plastycznej, stomatologii, a także okulistyki. Proponujemy Państwu tak uznane zabiegi jak lifting twarzy, powiększanie piersi, wymiana implantów, odsysanie tkanki tłuszczowej brzucha, ud, ramion, boczków, plastyka nosa i uszu, korekcja powiek, labioplastyka oraz wiele innych. Znajdziecie Państwo u nas szereg nowości i atrakcyjnych promocji cenowych. Lekarze pracują na najnowocześniejszym sprzęcie dostępnym na polskim rynku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta cenową.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębów - stomatologia Alfadent »

  Dentysta w Częstochowie? Wybór jest tylko jeden - Alfadent. To klinika stomatologiczna zatrudniająca szereg specjalistów z zakresu stomatologii dzieci i dorosłych, implantoprotetyki, chirurgii szczękowo-twarzowej i wreszcie implantologii. Implanty zębowe oferowane w klinice Alfadent to świetne rozwiązanie wypełnienia braków w uzębieniu. Implanty są nie do odróżnienia od naturalnych zębów, ich trwałość wynosi nawet kilkadziesiąt lat a sam zabieg implantacji jest prosty i praktycznie bezbolesny dla pacjenta. Dlatego tak wielu naszych pacjentów decyduje się na implanty zębowe. Przywróciliśmy zdrowy i piękny uśmiech już tysiącom pacjentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów.

  Data dodania: 02 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Bydgoszcz - Schelldent »

  Kiedy jest potrzebny dentysta, chirurg szczękowy bez względu na porę, nie musisz go szukać przez długi czas. Schelldent - dentysta, stomatolog zapewnia kompleksową obsługę wszystkich pacjentów cierpiących na bóle zębów. Pełen zakres usług stomatologicznych sprawia, że każdy rodzaj schorzenia może być leczony w sposób efektywny. Dla szczególnie trudnych przypadków możliwa jest chirurgia stomatologiczna, dzięki której w sposób operacyjny doświadczony w tym zakresie lekarz stomatologii będzie w stanie przynieść ulgę pacjentowi. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia stomatologiczna - dentima.pl »

  W ofercie krakowskiego Specjalistycznego Centrum Stomatologicznego Dentima znajduje się szereg wysokiej jakości usług dentystycznych i stomatologicznych. Centrum zajmuje się między innymi leczeniem kanałowym, oferuje cyfrowy rentgen oraz znieczulenia komputerowe, jak również i zajmuje się stomatologią dziecięcą i estetyczną. Oferuje również chirurgię i protetykę.

  Data dodania: 19 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Kraków »

  Zadbaj o swój zdrowy i piękny uśmiech w najnowocześniejszym centrum stomatologicznym w Krakowie. Centrum stomatologiczne Zakopianka powstało po to, by codziennie dawać ci radość z jedzenia i uśmiechania się. W naszej pracy wykorzystujemy tylko najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, a profesjonalny zespół czuwa nad precyzyjnym leczeniem. Jesteśmy otwarci 6 dni w tygodniu, ponieważ dbamy o swoich klientów. Centrum stomatologiczne Zakopianka to gwarancja zdrowego uśmiechu.

  Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika stomatologiczna Soldent »

  Klinika dentystyczna Soldent, która działa w Warszawie, jest w stanie zaproponować swoim pacjentom możliwość skorzystania z wielu usług dentystycznych, które prezentują doskonały poziom. Oferowana jest stomatologia zachowawcza, estetyczna i endodoncja. Ponadto, w klinice wykonywane są też usługi chirurgii stomatologiczne oraz periodontologii. Dzięki temu klienci mają możliwość skutecznie zadbać o swoje zęby. W razie potrzeby, koszty leczenia mogą zostać rozłożone na raty. Klinika jest też przygotowana na przyjmowanie dzieci.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Implanty stomatologiczne - nowa strona:

Adres: