Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Centrum Leczenia Alzheimera | Warszawa | Neurologia »

  Centrum Leczenia Alzheimera świadczy usługi terapii, dedykowanej dla osób cierpiących na zaburzenia pamięci, zespoły otępienne, w tym chorobę Alzheimera. Centrum zapewnia dostęp do terapii zajęciowej w zróznicowanych formach, treningu pamięci, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta. Centrum oferuje również dostęp, niezależnie od prowadzonej terapii zajęciowej, do konsultacji z lekarzem neurologiem.

  Data dodania: 08 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Klinika medycyny estetycznej - rivendellclinic.pl »

  Rivendell to centrum medycyny estetycznej z wyspecjalizowanym zespołem. Redukujemy zmarszczki. Eliminujemy najpoważniejsze grupy przebarwień. Modelujemy twarz nićmi liftingującymi. Korygujemy kształt nosa, pośladków, piersi, a także stref intymnych u pań. Polecamy terapie testosteronem, terapie na zgrzytanie zębów, intensywną redukcję cellulitu.

  Data dodania: 17 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • medifinanse.pl »

  Medifinanse to w pełni profesjonalny portal medyczno-finansowy. W serwisie znaleźć można wiele różnych zagadnień z zakresu zdrowia, profilaktyki oraz weterynarii. Poza tym to bardzo bogaty i na bieżąco aktualizowany ranking usług finansowych dla medycyny, który pozwala znaleźć produkt na finansowanie leczenia.

  Data dodania: 05 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Endokrynolog - Intimed Bytom »

  Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda leczenie chorób tarczycy, to jesteś w doskonałym miejscu. INTIMED to Gabinety Specjalistyczne, w których swoją praktykę prowadzą specjaliści różnorodnych dziedzin medycznych. Oprócz endokrynologów działają u nas również podolodzy, onkolodzy, czy dietetycy, którzy świadczą pomoc na najwyższym poziomie. Sam się przekonaj, że INTIMED rozwiąże Twoje problemy.

  Data dodania: 11 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pielęgniarskie Gdańsk - pielegniarka-gdynia.pl »

  Jeżeli poszukujecie państwo profesjonalnej opieki pielęgniarki, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Jako dyplomowana pielęgniarka oferują państwu usługi pielęgniarskie na najwyższym poziomie. Moja oferta obejmuje również pogotowie pielęgniarskie. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej!

  Data dodania: 08 07 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres: