Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »
 • Aether Olsztyn »

  Zajmujemy się w naszym gabinecie medycyny estetycznej wykonywaniem szerokiego zakresu zabiegów zarówno w komfortowych warunkach a jednocześnie z wykorzystaniem najnowszych metod zabiegowych. Jednocześnie w naszym gabinecie zapewniamy wykonanie poszczególnych zabiegów skutecznymi oraz bezpiecznymi metodami przez zespół doświadczonych specjalistów. Wykonujemy między innymi zabiegi laserowe, przeciwstarzeniowe.

  Data dodania: 19 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stolicazdrowia.pl - Portal o zdrowiu »

  W serwisie internetowym Stolica Zdrowia można znaleźć bardzo wiele informacji związanych z chorobami i zdrowiem. Liczne artykuły opisują objawy, przyczyny i przebieg różnych chorób oraz metody leczenia. Warto też dodać, że opisywane są ciekawe lekarstwa, zioła oraz dostępne są informacje na temat medycyny naturalnej.

  Data dodania: 01 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Masaże Łódź »

  Firma ReKoMed jest mobilna. Powstała z myślą o osobach, którym brakuje czasu i możliwości, żeby umówić się na wizytę do gabinetu stacjonarnego. Usługi przez nas świadczone są profesjonalne. Oto, czego dotyczą:

  - Odchudzanie
  - Kosmetologia
  - Mezoterapia Igłowa i Wypełniacze
  - Elektroagulacja i depilacja
  - Masaże
  - Rehabilitacja

  Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę internetową, na której znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące oferty i cennika oraz dane kontaktowe. W razie wątpliwości, prosimy pytać.

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Haluks - hallupro.com »

  HalluPro to niewielkie, proste urządzenie, dzięki któremu już wkrótce znów będziesz cieszyć się pięknymi, zadbanymi stopami. Jesteśmy specjalistami, którzy doskonale wiedzą jak trudnym w leczeniu schorzeniem są halluksy. Produkt, który oferujemy przywraca stopom naturalny kształt w trzydzieści dni, co potwierdzają liczne testy przeprowadzone przez wykwalifikowanych i znanych w branży medycznej ekspertów.

  Data dodania: 25 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Cellulit - BONA DEA Kraków »

  Od 2002 roku działamy na rynku medycyny i ginekologii estetycznej w Krakowie. Przywracamy właściwy wygląd górnym powiekom, proponujemy „wampirzy lifting”, uwzględniamy w ofercie zabiegi fizjoterapeutyczne wraz z masażami. Posiadamy ponadto zaplecze urologiczne, wykonujemy głęboko odświeżające terapie na całe ciało. Gwarantujemy ostatecznie szkolenia lekarzy w temacie medycyny estetycznej.

  Data dodania: 06 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Whitening Ireland »

  Whitening Ireland jest witryną internetową firmy Irlandzkiej firmy zajmującej się wybielaniem zębów. Firma przez kilka lat swojej obecności na rynku zebrała wielu zadowolonych z jej usług klientów i wyrobiła sobie świetną opinię w branży. Whitening Ireland specjalizuje się w usługach takich jak: laserowe wybielanie (laser whitening), wybielanie zębów (teeth bleaching, tooth whitening). Dzięki świetnym ceną i solidnemu wykonaniu każdego zlecenia firma Whitening Ireland jest jedną z najlepszych firm tego typu w Irlandii.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sklep dluzszezycie.pl »

  W ramach naszej strony internetowej zapewniamy informacje dotyczące różnych obszarów medycyny. Celem powstania naszej strony jest zapewnienie w przestrzeni internetowej miejsca, które przedstawia rzetelną wiedzę dotyczącą naturalnych metod dbania o zdrowie, suplementacji, która pozwala na poprawę stanu funkcjonowania organizmu. Na stronie przedstawiane są również informacje dotyczące profilaktyki najpoważniejszych chorób.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg plastyk - Czopkiewicz »

  Chirurg plastyk doktor Czopkiewicz prowadzi praktykę prywatną od roku 1998. Przyjmuje pacjentów w gabinecie chirurgii estetycznej i plastycznej mieszczącej się w Opolu. Klinika obsługuje pacjentów z terenu całej Polski w ramach konsultacji oraz operacji chirurgicznych. Posiadamy na miejscu zaplecze medyczne pozwalające na pozostawienie pacjentów po zabiegu w sali pooperacyjnej.
  Pośród zabiegów wykonywanych w gabinecie można zaliczyć: operacja powiększenia piersi, zabieg poniesienia piersi, plastyka biustu, zmniejszenia biustu. Doktor Czopkiewicz wykonuje również operacje: korekcji uszu, korekcji nosa, wypełnianie ust, lifting twarzy. Ofertę kliniki uzupełniają: liposukcja, plastyka brzucha, redukcja piersi męskich, ginekologia korekcyjna i przeszczepy tkanki tłuszczowej a także zabiegi drobne.
  Aby umówić się na wizytę należy skontaktować się z recepcją i dowiedzieć się o najbliższy wolny termin. W trakcie wizyty doktor Czopkiewicz pyta o wszystkie szczegóły związane z planowaną operacją oraz ustala z pacjentem sposób jego przebiegu. To dobry moment na dopytanie o wszystkie szczegóły oraz przekazanie swoich oczekiwań. W pewnych przypadkach lekarz może zlecić dodatkowe badania. W kolejnym etapie pacjent jest zapisywany na wolny termin do operacji.
  Wszelkie kolejne wizyty w tym także kontrolne czy zmiany opatrunków są bezpłatne i pacjent jest umawiany według ustalonego w recepcji harmonogramu.

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kroplówki witaminowe Dr W Aesthetic Kraków »

  Jesteśmy centrum medycyny estetycznej. Świadczymy kompleksowe usługi z dziedziny medycyny estetycznej, dermatologii, stomatologii a także inne usługi z zakresu dbania o ciało i urodę. Nasza pełna oferta oraz szczegółowy cennik znajdują się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do rezerwacji terminu wizyty w naszej klinice.

  Data dodania: 25 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie w Firmie - pakiety medyczne dla firm »

  Firma Zdrowie w firmie od wielu lat zajmuje fotel lidera w w dziedzinie wdrażania pakietów medycznych dla pracowników oraz właścicieli firm. W naszej ofercie nie może zabraknąć opieki medycznej dla firm w postaci pakietów medycznych, badań medycyny pracy, a także ubezpieczeń, które możemy wykupić podczas, gdy wybieramy się na wakacje za granicę. Naszą misją jest budowanie świadomości w zakresie istoty dbania o zdrowie pracowników, jako kluczowego kapitału każdej firmy.

  Data dodania: 15 07 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres: