Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »
 • Leczenie uzależnień - klinikauzalezniennaleczow.pl »

  Każdego dnia Klinika Uzależnień Nałęczów dokłada jak największych starań, aby pomagać swoim pacjentom w wychodzeniu z nałogu. Oferujemy wiele rozmaitych terapii oraz zajęć grupowych, dzięki którym można stopniowo wygrywać ze swoim uzależnieniem. Więcej informacji możesz znaleźć na naszej witrynie www.

  Data dodania: 02 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jąkanie u dzieci »

  Logopeda dyplomowany mgr Bernadeta Dziekan-Standowicz Prezes Stowarzyszenia Wyleczonych z Jąkania zaprasza na terapię jąkania w Centrum Terapii Jąkania w Szamocinie. Terapia odbywa się w czasie pobytu w ośrodku Akacjowy Dwór mieszczącym się w malowniczej okolicy, w którym można się zrelaksować i skoncentrować na terapii. Do ośrodka zapraszamy z osobami towarzyszącymi, które będą doskonałym wsparciem podczas terapii.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Personel opiekuńczy »

  Teleopieka jest w pełni profesjonalnym i nowoczesnym systemem, który gwarantuje seniorom stałą opiekę i monitorowanie ich parametrów przez specjalną opaskę. Jeśli chcesz zapewnić starszej osobie jak najlepszą opiekę podczas Twojej nieobecności, to już teraz zobacz więcej szczegółowych danych na naszej stronie.

  Data dodania: 04 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Platforma Badań Genetycznych »

  Zbadaj ryzyko zachorowania na nowotwory dzięki Platformie Badań Genetycznych. Laboratorium diagnostyczne łatwo sprawdzi próbkę krwi pod kątem wykrycia potencjalnych (uwarunkowanych genetycznie) oraz obecnych chorób. Wykonasz także badania weneryczne oraz prenatalne. Pobierz samodzielnie próbkę i wyślij ją kurierem.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Esthe-Med »

  Klinika medycyny estetycznej Esthe-Med z siedzibą w Szczecinie to miejsce, gdzie możecie poddać się skomplikowanym zabiegom estetycznym. Wykonamy powiększenie ust czy botoks. Poza tym zajmiemy się usuwaniem znamion. Nasze zabiegi są nie tylko efektywne, ale przede wszystkim bezpieczne. Wszystkich Klientów zainteresowanych naszymi usługami Zapraszamy na esthe-med.pl.

  Data dodania: 21 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Usg Świnoujście - sieredzinski.pl »

  Skorzystaj z nowoczesnego gabinetu usg w Policach i dbaj na bieżąco o swoje zdrowie, wykonując badania usg police w atrakcyjnych cenach. Do Państwa dyspozycji jest nowoczesny i sterylny gabinet który wykonuje usg piersi police. W gabinecie można także wykonać usg tarczycy police. Wszystkich pacjentów zapraszamy do kontaktu i umawiania na badania.

  Data dodania: 01 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kamica nerkowa - od piasku do kamieni odlewowych nerki »

  Kamicamoczowa. pl jest największym serwisem poświęconym kamicy układu moczowego u człowieka. Kamica nerkowa jest coraz częściej rozpoznawanym schorzeniem powodującym kolkę nerkową i liczne powikłania takie jak wodonercze, roponercze, niewydolność nerek czy urosepsa. Nasz serwis jest rzetelnym źródłem wiedzy na temat kamicy nerkowej i moczowodwej. Strona prowadzona przez urologów stworzona została dla pacjentów z możliwością konsultacji online. Diagnostyka i leczenie kamicy nerkowej. Profilaktyka kamicy - jaką dietę stosować i czy analiza składu kamienia w istotny sposób pozwala na zapobieganie powstawania kamieni. Czy można zapobiegać atakom kolki nerkowej? Jakie leki ziołowe stosować żeby kamienie nerkowe nie powiększały się? Leczenie kolki nerkowej w ciąży. Analiza składu kamieni nerkowych - spektroskopia w podczerwieni i dyfrakcja rentgenowska.

  Data dodania: 29 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • DERMAPULS »

  Profesjonalny gabinet lekarski Kaniowscy Dermapuls Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej został powołany do życia ponad 20 lat temu przez dr Ewę Kaniowską. Jest to miejsce, które pomaga pacjentom w szeroko pojętym diagnozowaniu i leczeniu problemów związanych ze zdrowiem skóry. Personel jest wykwalifikowany i dba o wysoką jakość obsługi na każdym etapie. Adresy Centrum to: ul. Barycka 1/3 oraz pl. Teatralny 1/18 we Wrocławiu; Centrum na Baryckiej przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku, oraz w wybrane soboty.

  Data dodania: 26 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja laserowa Kraków - medyczne-fbi.pl »

  Jesteśmy instytutem medycyny estetycznej, który znajduje się w Krakowie. Najważniejszą zaletą naszego centrum jest fakt, że mamy doświadczoną kadrę specjalistów oraz wysokiej jakości sprzęt. Dzięki temu możemy zaoferować bardzo szeroki zakres zabiegów. Wśród nich można znaleźć mezoterapie skóry głowy, masaże, usługi botoksu, pielęgnację brwi oraz wiele innych. Dzięki nam każdy będzie wyglądał pięknie.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.mediartinstytut.pl/ - Zabiegi medycyny estetycznej Poznań »

  Medi Art Instytut to miejsce, które oferuje szeroki zakres zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej oraz stomatologii estetycznej. Medi Art Instytut tworzy zespół doskonałych specjalistów i doświadczony, życzliwy personel. Medi Art Instytut dysponuje także nowoczesnym sprzętem i jest doskonale przygotowane technicznie do prowadzenia nawet skomplikowanych zabiegów.

  Data dodania: 06 04 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres: