Podkategoria: Kluby fitness

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Body Gym Siłownia Białystok »

  W ramach oferty naszego Body Gym Centrum Sportowe, które działa na terenie Białegostoku jesteśmy w stanie oferować naszym klientom doskonałe warunki do realizowania ćwiczeń. Zapewniamy przestrzeń do ćwiczeń zarówno dla kobiet, jak też mężczyzn. Zapewniamy dostęp między innymi do siłowni, a także do przestrzeni do realizowania ćwiczeń fitness. Jednocześnie gwarantujemy stałe wsparcie ze strony doświadczonych trenerów.

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fitness »

  Artykuły zaprezentowane na blogu poruszają tematykę zdrowego życia. Publikacje motywują do uprawiania sportu i wyjaśniają najważniejsze zasady zarządzania dietą sportowca i ogólnie osoby aktywnej fizycznie. Na blogu znajdziecie Państwo wiele domowych, bardzo zdrowych przepisów, w tym ciekawostki o zdrowej żywności. Bloga prowadzi pasjonatka fitness.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Trening personalny katowice - magdaklimczak.com »

  Chcesz trenować bezpiecznie, efektywnie, a przy tym zadbać o zdrową dietę? Zapraszam do siebie. Nazywam się Magda Klimczak i jestem doświadczonym trenerem personalnym, który swoją ofertę kieruje do mieszkańców Katowic lub okolic. Zajmę się wszystkim i zadbam o to, aby szybko osiągnąć postawiony cel treningowy. Na moje wsparcie liczyć może każdy bez wyjątku. Zapraszam na magdaklimczak.com.

  Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • InBody770 | profesjonalny analizator masy ciała »

  Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej? Znajdziesz ją właśnie w naszej ofercie. Zapraszamy do skorzystania z naszych urządzeń. Są one gwarantem najwyższej jakości. Co to oznacza dla ciebie? Przede wszystkim możliwość długiego użytkowania, co sprawia, że nie będzie potrzeby naprawiania wagi. Bardzo często otrzymujemy wiele pytań ze strony naszych klientów. Zawsze odpowiadamy najlepiej jak tylko potrafimy.

  Data dodania: 20 03 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Kluby fitness - nowa strona:

Adres: