Podkategoria: Kluby fitness

« poprzednia strona · 3
 • FabrykaFit »

  Fabryka.fit to portal, którego domenę stanowią treningi i zdrowe odżywianie, czyli po prostu zdrowy tryb życia. Publikowane na stronie treści pomogą nam o siebie zadbać, ułożyć dietę i plan treningowy, pomoże nam dowiedzieć się czegoś na temat potrzebnego sprzętu treningowego czy procesów zachodzących w naszym organizmie. Jeśli chcemy poprawić jakość swojego życia, warto odwiedzić fabryka.fit.

  Data dodania: 13 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Treningi biegowe warszawa - polubsport.pl »

  Chcesz być zdrowy, sprawny fizycznie, mieć dobre samopoczucie? Z nami osiągniesz to bez problemu. Zespół trenerów, instruktorów fitness, fizjoterapeutów i dietetyków pomoże Ci kompleksowo zadbać o siebie. Dla nas priorytetem jest Twoje zadowolenie, dlatego dołożymy wszystkich starań aby motywować Cię do wprowadzania dobrych zmian w Twoim życiu i wypracowywania właściwych nawyków.

  Data dodania: 29 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fitness we Wrocławiu »

  Jesteśmy twórcami centrum ćwiczeń fizycznych we Wrocławiu. Naszą główną ofertę stanowi oczywiście siłownia, ale możemy się także pochwalić przestrzenną salą do fitnessu czy też osobną salą do boksu, a nawet do treningu personalnego. Korzystamy z takich maszyn jak Olymp, SportsArt, LifeFitness i wiele więcej. Mamy profesjonalną kadrę trenerską. Po treningu można skorzystać z relaksu w saunie fińskiej, która jest idealnym sposobem na usunięcie toksyn z ludzkiego organizmu. Zapraszamy do korzystania!

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fitness poznań »

  W tym momencie każdy kto wybierze Red Fitness możecie oczekiwać dla siebie doskonałych propozycji treningowych opartych przede wszystkim o sprawdzone metody. Znajdziecie tutaj świetny sprzęt, dlatego realizacja kolejnych treningów nie będzie Wam nastręczać większych trudności. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wyboru Red Fitness, ponieważ właśnie tam będzie można skutecznie zaktywizować siebie.

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Treningu Personalnego Igor Bilinskyi »

  Otyłość oraz nadwaga jest coraz większym problemem w naszym kraju. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w skład oferty wprowadziliśmy trening personalny. Zachęcamy do wpisania w wyszukiwarkę frazy trener personalny Bydgoszcz ceny, aby dowiedzieć się o najnowszej ofercie, jaką chcemy Ci zaproponować. Prowadzimy treningi indywidualne oraz grupowe. Jeżeli potrzebujesz fachowej porady, to nasz trener z chęcią Ci jej udzieli oraz pomoże w doborze odpowiednich suplementów diety, oraz ćwiczeń.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Trener osobisty Tarnowskie Góry - body-makers.pl »

  Body Makers to placówka znajdująca się w miejscowości Tarnowskie Góry. Pod adresem www.Body-Makers.pl będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej o naszych metodach trenowania, o naszych ćwiczeniach, etc. W skrócie - oferujemy treningi medyczne, odchudzające, funkcjonalne, a także dla kobiet w ciąży bądź takich, które już urodziły. Naprawdę warto u nas ćwiczyć!

  Data dodania: 11 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Abhaya Wrocław - nauka astanga vinyasa jogi i jogi wg Iyengara »

  W dzisiejszym świecie zachodnim joga jest w dużej mierze stosowana zwłaszcza z powodu jej praktycznych zalet dla zdrowia: kręgosłupa, systemu nerwowego, gruczołów i organów wewnętrznych. Podczas nauki jogi w naszej szkole możesz praktykować jogę wg dwóch metod: hatha joga wg ścieżki Iyengara oraz astanga vinyasa joga zgodnie z naukami Pattabhi Joisa. Możesz dołączyć na kursy dla początkujących i zaawansowanych. Trening jogi przywraca stabilność mięśni, wzmacnia oddech i czyni go lżejszym, eliminuje wyczerpanie oraz łagodząco wpływa na układ nerwowy, co w efekcie rozluźnia umysł. U podstaw jogi indyjskiej znajduje się mniemanie, że podróż ku harmonii zaczyna się od ciała i umysłu. Usprawniając ciało i umysł, wyczula się postrzeganie oraz kontakt ze własnym wnętrzem. Ashtanga Vinyasa Joga - jest energiczną postacią jogi, kładącą akcent na vinyasach, innymi słowy na ruchu zsynchronizowanym z oddechem. Praktyka zawiera naukę podstawowej serii dla astanga jogi: powitania słońca A i B, stopniowo przechodząc do pozycji stojących i siedzących. W trakcie ćwiczeń uwagę kładzie się na swobodę przejść między pozycjami oraz równomierny, energetyzujący oddech. Zajęcia są prowadzone w dynamicznym tempie. Hatha Joga - najpopularniejsza na zachodzie tradycji jogi indyjskiej, bazująca przede wszyskim na pozycjach ciała zwanych asanami a także na obserwacji oddechu. Praktyka zawiera naukę podstawowych asan a także wykorzystywanie pomocy do jogi. Nauka odbywa się w wolniejszym tempie, zwracamy tu uwagę na staranne praktykowanie pozycji. Wskutek wykonywania ustalonych pozycji ciało się umacnia i rozciąga. Joga to wywodząca się z Indii umiejętność zajmująca się powiązaniami pomiędzy intelektem, ciałem i oddechem.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Salsy Loftodance »

  LofToDance to krakowska szkoła tańca, w której znajdziecie kursy salsy, bachaty i kizomby, a także lekcje pierwszego tańca dla narzeczonych. Poza Krakowem organizujemy zajęcia prawie codziennie także w Katowicach, oraz Zakopanem. W LofToDance poznajemy siebie nawzajem poprzez różne techniki taneczne. Nasza ekipa miłośników tańca nauczy Cię także jak do siebie dotrzeć i jak odczytywać znaki wysyłane przez innych. Rozmawiamy w parach, posługując się tańcem, a czasami mówimy do siebie także na osobności. LofToDance nauczy Cię poznać drugiego człowieka przez taniec. Uczymy tańczyć Facetów z Dziewczynami!

  Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fitnes Białystok - starsgym.pl »

  Potrzebny Ci trener personalny w Białymstoku? Znajdziesz doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów w STAR Gym&Fitness – przygotujemy dla Ciebie darmowy plan treningowy, zapoznamy się z Twoimi potrzebami i celami, i zrobimy, co w naszej mocy, żebyś je osiągnął. Siłownia, crossfit, sauna, indywidualny trening – mamy wszystko czego potrzebujesz. Odwiedź nasz klub fitness przy ul. Zwycięzców 8 lub zajrzyj na stronę starsgym. pl i zapoznaj się z cennikiem!

  Data dodania: 18 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Himalajska grota solna Kraków - vitalityboutique.pl »

  Vitality Boutique to klub sportowy z opcją limitowanego członkostwa. Dzięki temu możecie Państwo korzystać w cenie karnetu z wielu bezpłatnych zajęć w bardzo swobodnej atmosferze. Zapewniamy konsultacje z doświadczonymi trenerami personalnymi, w tym wsparcie w zakresie optymalizacji żywienia. Mamy strefy z wolnymi ciężarami, czy dobrze zaprojektowany obszar do street workout.

  Data dodania: 19 12 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Kluby fitness - nowa strona:

Adres: