Podkategoria: Sprzęt medyczny

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Biustonosz amazonki »

  Sklep dla Amazonek posiada w swojej ofercie biustonosz amazonki, protezy piersi, staniki i inne części garderoby, w tym stroje kąpielowe, które pozwalają poczuć się pewnie po zabiegu jakim jest usunięcie piersi. Sklep dla amazonek serdecznie zaprasza - ma siedzibę w wielu miastach - takich jak Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz. Kupisz tam protezy piersi, peruki, biustonosz amazonki i turbany na głowę.

  Data dodania: 13 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia łóżek - lozkadlachorych.pl »

  Szukasz firmy oferującej łóżka specjalistyczne? W takiej sytuacji zapoznanie się z naszą działalnością to coś, co należy traktować jako obowiązek. Pojawiliśmy się na rynku w 2014 roku, co bezsprzecznie pokazuje, że wiemy, czego oczekują klienci.
  Obawiasz się o ceny? Jeśli tak, obawy trzeba uznać za bezzasadne, ceny są priorytetem (zdajemy sobie sprawę z możliwości finansowych).

  Data dodania: 13 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Vitberg - wibroterapia »

  Produkowane przez nas urządzenia terapeutyczne są wykonywane w Polsce. Od lat współpracujemy z uczelniami wyższymi i naukowcami dzięki temu mamy pewność iż nasz produkt naprawdę pomaga. Stosujemy najnowsze technologie, mimo to możemy zagwarantować że używanie naszych maszyn jest zgodne z naturą. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 18 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • InBody120 - badanie zawartości wody w organiźmie »

  Zastanawiasz się nad badaniem tłuszczu w organizmie? Jeśli tak, zapoznanie się z InBody120 powinno być czymś nieodzownym (InBody 120 to analizator składu ciała). Dlaczego zdecydowanie się na nasz analizator składu ciała jest dobrym pomysłem? Nie brakuje argumentów za tym, aby zdecydować się na naszą pomoc. Wśród nich można znaleźć choćby to, że analizator uwzględnia rzeczywisty pomiar. Dobrze też odnieść się do danych empirycznych. Mówiąc wprost — dane takie jak wiek, płeć czy budowa ciała nie mają znaczenia.

  Data dodania: 01 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty do pomiaru tkanki tłuszczowej i wody w organizmie InBody »

  Jeśli chcą państwo wykonać dokładną analizę naszego ciała zachęcamy do skorzystania z naszego urodzenia. Dzięki naszemu utzadzeniowi w bardzo łatwy sposób mogą państwo przeprowadzić dokładną analizę ciała, uzyskają państwo raport który pokaże masę tłuszczową, mięśniową oraz wodę w organizmie. Nasze urządzenia często można spotkać Na siłowniach, klubach fitnes ale także u dietetyków.

  Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty tlenowe - koncentratortlenu.eu »

  Działamy na rynku od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy wiele doświadczenia. W naszej ofercie znajdziecie urządzenia, które znacznie ułatwiają życie chorym. Między innymi koncentratory tlenu przenośne i aparaty tlenowe. Dla wielu chorych tlenoterapia jest koniecznym elementem każdego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 08 10 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Sprzęt medyczny - nowa strona:

Adres: