Podkategoria: Portale

« poprzednia strona · 3
 • Trzustka »

  Układ trawienny to bardzo istotny wewnętrzny ‘narząd’. Jeśli jego praca zostanie zaburzona, możemy zauważyć wiele niepokojących symptomów. Daje je głównie trzustka. Objawów tych nie wolno ignorować, gdyż szybko mogą przybrać na sile a wtedy leczenie chorób trzustki może okazać się bardzo długotrwałe i nie zawsze odpowiednio efektowne. Więcej na ten temat, przeczytasz na stronie trzustkaonline.pl. To poradnik w którym omawiamy między innymi takie zagadnienia jak: budowa i funkcjonowanie trzustki, określenie co to jest sok trzustkowy i co to takiego wyspy trzustkowe. My wyjaśnimy Ci także w jaki sposób objawiają się najczęstsze dolegliwości chorobowe trzustki.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt Medyczny - Baza Wiedzy »

  Strona poświęcona specjalistycznej aparaturze medycznej z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. Zawiera opisy wybranego sprzętu medycznego, takiego jak aparat do znieczulania ogólnego, monitor gazów anestetycznych z pomiarem tlenu O2, podtlenku N2O, gazów anestetycznych AA oraz pomiarem końcowo-wydechowego stężenia dwutlenku węgla EtCO2 (kapnograf), kardiomonitory, pulsoksymetry, monitory rzutu minutowego serca, respiratory etc. Portal odnosi się również do problematyki zachowań nabywczych klientów instytucjonalnych w sektorze ochrony zdrowia prezentując model procesu zakupowego.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fitness trening »

  Jeżeli szukasz sprawdzonych sposobów na zrzucenie wagi lub poprawę ogólnej sylwetki, to warto zapoznać się ze stroną, na której uzyskasz informacje, jak to zrobić. Interesujący program związany z ćwiczeniami fitness, poglądowy materiał wideo oraz polecana literatura na stronie. Dodatkowo, jeżeli szukasz dodatkowej formy zarabiania przez internet, to warto sprawdzić szczegóły na portalu.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Implanty piersiowe »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdy zastanawiasz się nad powiększeniem piersi! Przygotowaliśmy tutaj szeroki zestaw informacji, które dotyczą modelowania i powiększania biustu. Z tego rodzaju zabiegów dzisiaj korzysta coraz więcej kobiet – gdy też ci na tym zależy, na naszej stronie dowiesz się, jak przebiega operacja, jakie są do niej przeciwwskazania, jak powinno się do niej przygotować. Również sprawdzisz zdjęcia „przed i po” oraz opinie kobiet, które już z zabiegu skorzystały.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Problemy z seksem »

  Nasza strona dotyczy spraw seksu – możesz znaleźć tutaj dla siebie wiele interesujących wiadomości z tej dziedziny. Dzięki nim będziesz w stanie mieć pod ręką sporo informacji powiązanych z seksem. Staniesz się lepszym kochankiem, czytając naszą szkołę uwodzenia. Możesz dowiedzieć się więcej o zaburzeniach i orientacjach seksualnych, również o chorobach czy infekcjach. Zapraszamy do korzystania też z naszego forum internetowego i zadawania pytań współpracującym z nami lekarzami!

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aparatortodontyczny.pl - aparat ortodontyczny stały »

  Duże korzyści dla wielu z Państwa może przynieść znajdujący się w naszej ofercie aparat ortodontyczny stały. Z jego pomocą praktycznie każdy jest w stanie wyeliminować problem krzywego zgryzu, przerw pomiędzy poszczególnymi zębami bądź nadchodzenia zębów na siebie. Proponujemy bezpłatną konsultację, dzięki której pacjenci mogą uzyskać odpowiedzi na bardzo wiele interesujących ich pytań. Nasz profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług jest efektem wieloletniego doświadczenia. Umów się na konsultację!

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zgaga w ciąży - poradnik »

  Zgaga.eu to strona internetowa przedstawiająca wszelkie aspekty dolegliwości, jaką jest zgaga. Kompendium wiedzy pozwoli Państwu skutecznie z nią walczyć, a przede wszystkim nie doprowadzać do niej. Zgaga to refluks żołądkowo-przełykowy, który pojawia się po przejedzeniu. Jakie są jej objawy? Jakie są jej przyczyny? To wszystko u nas na portalu. Jak radzić sobie ze zgagą u ciężarnych, a jak w przypadku zgagi poalkoholowej? Zapraszamy do nas na stronę po praktyczne porady i garść informacji.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie - natreningu.net »

  Coraz więcej osób interesuje się dziś aktywnością fizyczną. To świetnie, to też właśnie był punkt inspiracji do powstania tej strony. Twoja codzienna dawka konkretnej, rzetelnej i popartej doświadczeniem wiedzy. O diecie, o treningach i ćwiczeniach, a także – o korzystnych nawykach wspierających Twoje cele w dążeniu do osiągnięcia świetnej sylwetki i formy. Sprawdź, warto!

  Data dodania: 18 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowe odżywianie - optymalnewybory.pl »

  Czy wiesz jak niewiele trzeba aby obniżyć cholesterol, dostarczyć do organizmu kwasy omega3, a także składniki wspierające pracę serca, mózgu i oczu? Wystarczy stosować margarynę Optima zamiast zwykłej margaryny lub innego produktu do smarowania. W ten łatwy sposób każdego dnia można zrobić coś dobrego dla siebie i swojej rodziny, nie rezygnując z codziennych przyzwyczajeń.

  Data dodania: 04 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowe odżywianie - poznajsienatluszczach.pl »

  Portal internetowy poznajsienatluszczach.pl kieruje swoją zawartość do wszystkich osób zainteresowanych merytorycznymi i dokładnymi informacjami poświęconymi tłuszczom. Internauci poruszając się po stronie będą mogli między innymi sprawdzić, czym tak naprawdę są tłuszcze, jakie są różnice pomiędzy kwasami tłuszczowymi, czy też jakie tłuszcze mają znaczenie dla człowieka.

  Data dodania: 20 12 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Portale - nowa strona:

Adres: