Podkategoria: Żeglarstwo

 • Jachty chorwacja »

  Jak tylko marzy się Tobie nadmorski rejs w gorących krajach to zapraszamy do zrobienia użytku z naszej rozlicznej propozycji. Gwarantujemy czartery jachtów w Chorwacji i na Seszelach. Wynajmujemy jachty zarówno ludziom wprawionym, jak również amatorom. Nie żądamy umiejętności, ponieważ rejsy tego rodzaju pozostawają pod obecnością skipera. Dysponujemy szeroką ofertę również dla rodzin z pociechami oraz pojedynczych osób. Zapewniamy także rejsy zakładowe, okolicznościowe, na przykład urodzinowe. Proszę wpaść na naszą stronę wizytową. Z całego serca zapraszamy.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Czarteruj.com - Czarter Jachtów »

  Nasza strona internetowa powstała w celu zapewnienia naszym użytkownikom możliwości szybkiego zapoznania się w jednymi miejscu z usługami firm, które oferują czarterowanie jachtów przede wszystkim na Mazurach. Dostęp do wielu ofert w jednym miejscu pozwala na wybranie ofert, które zapewniają zarówno nowoczesne jachty do użytkowania a jednocześnie zapewniamy naszym użytkownikom możliwość dopasowania kompleksowości oferty wynajmu jachtów.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • http://www.aquatic-yachts.pl »

  Stocznia jachtowa Aquatic Yachts, to polski producent jachtów żaglowych, który konstruuje jednostki o sportowym charakterze. Dodatkowo nasze jachty wyróżniają doskonałe właściwości nautyczne i wyrazisty design, to również doskonałe połączenie komfortu i bezpieczeństwa. Produkowane przez nas jachty żaglowe idealnie sprawdzają się jako jednostki dedykowane do czarteru jachtu. Nasze jachty spodobają się zarówno amatorom jak i doświadczonym żeglarzom. Więcej o nas i naszej firmie na stronie www.aquatic-yachts.pl.

  Data dodania: 13 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Czarter jachtów na Bałtyku. Wynajem jachtów »

  Czarter jachtów na Bałtyku. Profesjonalny wynajem jachtów żaglowych na Bałtyku oraz organizacja rejsów turystycznych ze sternikiem. Organizujemy rejsy morskie/stażowe jak i turystyczne z Gdańska, Sopotu i Gdyni. Rejsy z Gdańska na Westerplatte, Hel i Bornholm. Organizujemy rejsy gdańsk na westerplatte, do twierdzy wisłoujście, po zatoce Gdańskiej rejsy na Bornholm i do Szwecji.

  Data dodania: 18 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sklep żeglarski »

  W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu sprzedaży szerokiego asortymentu wyrobów stanowiących wyposażenie do wnętrz w jachtach i na łodziach. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić naszym klientom produkty, które cechują się trwałością wykonania a jednocześnie funkcjonalnością. Zapewniamy między innymi nietłukące się szklanki i kieliszki, praktyczne akcesoria kuchen, ulegające biodegradacji środki czystości.

  Data dodania: 18 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Nautica - sprzedaż, czarter jachtów i łodzi Mazury »

  Szukasz łodzi motorowej na czarter? nie wiesz co wybrać? zapraszamy do Centrum Nautica w Rydzewie na Mazurach przy pomocy naszych doradców klienta pomożemy Tobie dokonać wyboru właściwej łodzi. Mamy do wyboru motorówki, daycruiser, jachty motorowe, wszystko w atrakcyjnych cenach z rabatami przy czarterze powyżej 3 dni. Zapewniamy szkolenia manewrowe dla klientów. Liczba łodzie jest ograniczona dlatego zadzwoń i sprawdź. W ofercie posiadamy również na sprzedaż łodzie firmy Bayliner, zarówno nowe jak i używane motorówki oraz jachty, między innymi E5, E6, E6, VR4, VR5, VR6, VR 5 Cuddy, VR6 Cuddy, 742R Cuddy, C8, C8 Sport

  Data dodania: 22 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Rejsy Chorwacja - Rejsomat.pl »

  Serwis zawierający setki ofert armatorów pływających po najpopularniejszych akwenach od Adriatyku, po morze Karaibskie. Rejsy Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Włochy i bardziej egzotyczne wycieczki, jak rejsy na Karaibach. Tylko sprawdzone oferty doświadczonych organizatorów tej formy wypoczynku. Każdy znajdzie propozycję dla siebie, są tu zarówno rejsy wakacyjne dla par i rodzin, jak i rejsy szkoleniowe, w które można wybrać się samemu lub z przyjaciółmi, by doskonalić swój żeglarski warsztat. Rejsy to forma spędzania wakacji, która zyskuje coraz większe grono fanów. W ten sposób można nie tylko przeżyć przygodę życia, ale także zobaczyć o wiele więcej niż podczas tradycyjnej wycieczki objazdowej czy pobytu w jednym i tym samym kurorcie.

  Data dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »

Żeglarstwo - nowa strona:

Adres: