Zagraniczna Podkategoria: Zagraniczna

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • MyParis.pl »

  Paryż to jedna z najbardziej znanych na świecie miejscowości. Nie ma co się dziwić. Jego piękno oraz charakter zachwyca od setek lat i w dalszym ciągu jest marzeniem turystów z całego świata. Paryż to piękna architektura, wspaniałe muzea, jak np. Luwr czy znany na całym świecie pałac w Wersalu. Nasza strona to przegląd najważniejszych atrakcji miasta. Poczynając od wieży Eiffla, przez popularne muzea i tereny rekreacyjne, jak słynny lasek buloński. Sporo zdjęć oraz naszych własnych filmów. Wszystko uzupełnione o praktyczne porady, które przydadzą się każdemu planującemu pobyt w Paryżu.

  Data dodania: 12 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Lwów »

  Lwów to miasto leżące na terytorium obecnej Ukrainy, jednak mocno było historycznie związane z Polską. W czasach II Rzeczpospolitej był to bardzo prężny ośrodek kulturalny oraz uczelniany, kształcące liczne kadry intelektualne. Po II wojnie światowej w granicach Związku Radzieckiego, a po przemianach ustrojowych stał się miastem ukraińskim. W związku z licznymi śladami polskości, od wielu lat to miejsce licznych wycieczek polskich turystów. Starsze osoby jako obowiązkową traktują wizytę na cmentarzu łyczakowskim, gdzie pochowany jest kwiat polskiej inteligencji. Dla młodszych atrakcją jest lwowski rynek, gdzie przez całą noc intensywnie toczy się życie. Nasza strona to przewodnik dla osób planujących wyjazd do Lwowa. Znajdziecie tu garść najpotrzebniejszych informacji oraz praktycznych porad. Opisujemy najważniejsze atrakcje Lwowa oraz aktualne ceny wejść. Do tego charakterystyka kilku najpopularniejszych hoteli znajdujących się w ścisłym centrum.

  Data dodania: 16 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Fuerteventura - myfuerteventura.pl »

  Zwiedzając każdego roku wyspy kanaryjskie, Fuerteventurę zostawiliśmy sobie na sam koniec. Wszystko ze względu na obiegową opinię, że z czterech największych wysp ta jest najmniej atrakcyjna. Byliśmy jednak bardzo pozytywnie zaskoczeni! Wszystko za sprawą niesamowitego klimatu i przepięknych, piaszczystych plaż rozsianych po całej wyspie. Co ważne, Fuerteventura nie jest nastawiona na mocno rozrywkowych turystów, ale to jej przewaga nad niesamowicie głośnym Playa del Ingles na Gran Canarii czy Playa de las Americas na Teneryfie. Prawdziwy relaks, spokój, a dla bardziej rozrywkowej młodzieży kurort w północnej części wyspy - Corralejo. Na naszej stronie będziecie mogli poczytać i zobaczyć najważniejsze atrakcje oraz kurorty i miasta Fuerteventury. Pokażemy wam, że na wyspie zwiedzając można zagospodarować nawet pełne 3 dni. Staramy się na bieżąco aktualizować wszystkie cenniki oraz praktyczne informacje, a także szybko odpowiadać na wasze pytania, zapraszamy.

  Data dodania: 16 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Bolonia i Florencja - bolonia.info.pl »

  Bolonia to świetna baza wypadowa do zwiedzania zarówno wschodniego, pięknego, piaszczystego wybrzeża Włoch, jak i Toskanii. Niecała godzina dzieli nas od perły Toskanii i jej stolicy - Florencji, a z drugiej strony tą samą odległość pokonamy na głośne, rozrywkowe wybrzeże, czyli do Rimini czy Cesanatico. Sama Bolonia to z kolei świetne miasto na wyciszenie. Zdecydowana mniejsza liczba turystów, a jednocześnie niesamowite budowle, piękne stare miasto. Na naszej stronie zobaczycie praktyczne informacje o Bolonii oraz wspomnianych okolicach. Serdecznie zachęcamy do odwiedzania.

  Data dodania: 18 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Dotjobs - praca za granicą »

  Serwis Internetowy traktujący w całości o pracy, nauce i emigracji za granicę naszego kraju. Prawo pracy i zasady prowadzenia działalności gospodarczej za granicą. Ponadto ułatwienia wizowe i formularze niezbędne do ubiegania się o wizy studenckie i turystyczne.

  Data dodania: 28 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Madryt »

  Wortal kierowany jest dla wszystkich podróżników zaciekawionych wyjazdem do Madrytu. W dokładny sposób ukazano zabytki miasta oraz warte odwiedzenia zakątki. Opisano również aspekty transportu w centrum miasta oraz lotniska w Madrycie, dzięki temu każdy dowie się jak pomyślnie dotrzeć do stolicy Hiszpanii.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie podróżowanie - BeztroskieWczasy »

  Na stronie znajdziesz relacje z najróżniejszych miejsc Europy, a wkrótce także i innych kontynentów. Co nas wyróżnia? Staramy się przede wszystkim aktywnie spędzać wolny czas, także ten podczas podróży. Choć lubimy plażować i nic nie robić, szybko się nudzimy! Musimy wtedy wynająć rowery, samochód lub po prostu pobiec dokądkolwiek, próbując w granicach możliwości zasmakować nowych kultur. Właśnie w ten sposób udało się nam odkryć niejedną przeuroczą plażę z dala od tłumów turystów i właśnie ten sposób wypoczynku będziemy szczególnie promowali. Poczytasz u nas o wycieczce do Hiszpanii, Malty, Szwecji, Bułgarii i innych krajów. To nie wszystko - nie zabraknie również relacji z wyprawy po naszym pięknym kraju :-) Zapraszamy w nasze skromne podróżnicze progi!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie Hurghada - kursy nurkowania »

  Nurkowanie Egipt - Hurghada. Kursy nurkowania PADI w Egipcie. Nurkowanie w Hurghadzie - Egipt. Nauka nurkowania Hurghada Egipt Morze Czerwone. Polscy instruktorzy nurkowania. Serdecznie zapraszamy do Egiptu na wspólne nurkowanie.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karta pobytu »

  Nasze przedsięwzięcie to Wizarussia i - jak łatwo się domyślić widząc nazwę firmy - zajmuje się uzyskiwaniem pisemnych zgód na przekroczenie granicy, czyli po prostu wizami. Warto jednakowoż zaznaczyć, że nie realizujemy wiz tylko do naszego najbliższego wschodniego sąsiada, którym oczywiście jest Rosja, gdyż w zakres naszych prac wchodzą na dodatek wizy do Chin i wizy na Białoruś. Zatem widać jak na dłoni, że w rejonie obsługi naszych prac znajduje się w zasadzie cały kierunek wschodni. Oprócz wyżej wymienionych działań nasza działalność swój obowiązek widzi jako przyznanie pomocy gościom spoza granic Polski, która to pomoc uzależniona jest od zorganizowania stosownych pozwoleń, do których zaliczamy również tego typu - zezwolenia na pracę, czy karta pobytu.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pielgrzymki do Ziemi Swiętej, Izraela, Meksyku, Włoch - wycieczki »

  Portal pielgrzymek.pl przedstawia drogim pielgrzymom ofertę pielgrzymek oraz wycieczek.Pielgrzymka to podróż podjęta z pobudek religijnych do miejsc swiętych:Ziemi Świętej, Rzymu, Watykanu, Fatimy, Lourdes, La Salette, Medjugorie, Izraela, Meksyku 2011/201212.Zapraszamy Państwa serdecznie do pielgrzymowania z nami i wspólnego odkrywania mądrości, wiedzy i bogactwa świata. Pielgrzymka pozwala ludziom wierzącym poznać od środka korzenie swej chrzescijańskiej wiary.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Zagraniczna - nowa strona:

Adres: