Podkategoria: Zagraniczna

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Pielgrzymki do Ziemi Świętej Wrocław »

  Działamy na Wrocławskim rynku turystycznym od 1989 roku. Ponad 25 letnie doświadczenie pozwala nam na organizację wyjazdów do najbardziej interesujących i wymagających kierunków. W ciągu tych lat organizowaliśmy liczne wyjazdy do Azji, Afryki, Australii, Ameryki Południowej i oczywiście po całej Europie. Przyjmujemy rezerwacje indywidualne i zamówienia grupowe.Naszym głównym filarem działalności jest organizacja Pielgrzymek do Ziemi Świętej z Wrocławia i z całej Polski. Jesteśmy postrzegani jako Pielgrzymkowe Biuro Podróży.Oferujemy Pielgrzymki m.in. do:Ziemi ŚwiętejFatimy,Lourdes

  Data dodania: 06 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wytwórnia Wypraw - wycieczki do Rumunii »

  Wytwórnia Wypraw to klub zajmujący się organizacją wyjazdów poznawczych w różne zakątki świata. Od 15 lat zebraliśmy wystarczająco dużo doświadczenia aby zaoferować podróże najwyższej klasy w przystępnej cenie. Rozwiązania które wykorzystaliśmy przy budowaniu planów i cenników sprawiają że nasze wycieczki nie wymagają przygotowania kondycyjnego a także nie posiadają żadnych ograniczeń wiekowych. Jedną z naszych propozycji jest wycieczka do Rumunii, krainy Włada Palownika, czyli wzoru dla utworzenia postaci wampira Draculi. Znajdziemy tam mnóstwo imponujących zabytków, zamków i cerkwi oraz zjawiskowe cuda natury. Nie czekaj i dołącz do naszych klubowiczów już dziś!

  Data dodania: 27 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rejsy Chorwacja - Rejsomat.pl »

  Serwis zawierający setki ofert armatorów pływających po najpopularniejszych akwenach od Adriatyku, po morze Karaibskie. Rejsy Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Włochy i bardziej egzotyczne wycieczki, jak rejsy na Karaibach. Tylko sprawdzone oferty doświadczonych organizatorów tej formy wypoczynku. Każdy znajdzie propozycję dla siebie, są tu zarówno rejsy wakacyjne dla par i rodzin, jak i rejsy szkoleniowe, w które można wybrać się samemu lub z przyjaciółmi, by doskonalić swój żeglarski warsztat. Rejsy to forma spędzania wakacji, która zyskuje coraz większe grono fanów. W ten sposób można nie tylko przeżyć przygodę życia, ale także zobaczyć o wiele więcej niż podczas tradycyjnej wycieczki objazdowej czy pobytu w jednym i tym samym kurorcie.

  Data dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Zagraniczna - nowa strona:

Adres: