Pola namiotowe Podkategoria: Pola namiotowe

 • Camping Władysławowo »

  Podróże camperem czy przyczepami kempingowymi w Polsce znów stają się coraz bardziej popularne. Często obieranym kierunkiem na tego typu wypoczynek jest polskie morze. Oferta Pola namiotowego Horyzont trafia w gusta właśnie tego typu Klientów. Pole namiotowe Horyzont ma do zaoferowania komfortowe pola namiotowe dla namiotów, samochodów przyczepo kempingowych, kamperów- auto caravanów. Horyzont w razie czego służy również wynajmem przyczep kempingowych nad morzem.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kajaki na Kaszubach »

  Chcesz przeżyć niezapomnianą wyprawę? Wybierz się na kajaki na Kaszubach. Oferujemy odpowiednio zabezpieczone spływy Wdą, a także spływy kajakowe dla firm. To doskonała opcja dla tradycyjnych spotkań integracyjnych. Dzięki nam odkryjesz, jak cudowne mogą być spływy kajakowe Kaszuby. Zachęcamy do skorzystania z oferty tak samo amatorów, jak również wprawionych sportowców. Gwarantujemy bezpieczny sprzęt oraz kompleksową opiekę. Z naszą firmą każdy polubi kajaki Kaszuby! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.

  Data dodania: 24 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • Spływy Kajakowe Czarną Hańczą »

  Suwalszczyzna to historyczna kraina. Przepływa tam największa rzeka. Czarna Hańcza. Spływy Kajakowe na tej rzece cieszą, się niezwykłą popularnością. Decydując się na taką formę spędzania wolnego czasu, możemy podziwiać niezwykłe i unikatowe krajobrazy.
  Na jednym z odcinków tej pięknej rzeki znajduje się najsłynniejszy polski szlak kajakowy. Spływy Kajakowe pozwalają nam na podziwianie cudów natury. Przepływając, przez Puszczę Augustowską powoli, mijamy rozległe rozlewiska i podmokłe polskie łąki.
  Na rzece wyróżniamy, dwa popularne Spływy Kajakowe. Mała pętla i duża pętla. Na spływy trwają od sześciu do dziewięciu dni. Na brzegach rzeki dostępnych jest wiele miejsc na, których możemy przenocować.
  Noclegi Agroturystyka są tu bardzo popularne. Bez problemu, możemy zatrzymać się na jednym z pól biwakowych lub namiotowych.
  Można tu zostawić samochód na czas trwania spływu kajakowego. Bezpiecznie przechować swój bagaż lub rower. Koszt wynajęcia pola namiotowego to dziesięć złotych od osoby.
  Za parking zapłacimy pięć złotych za dobę. Zatrzymując, się na ponad dziesięć dni otrzymujemy, pięć procent rabatu. Koszt spływu za dwie osoby to sto złotych. Zapłacić możemy kartą płatniczą lub gotówką w dniu naszego przyjazdu.
  Czarna Hańcza na obszarze Puszczy Augustowskiej to miejsce, które warto odwiedzić z całą rodziną. Czysta woda rzeki pozwala nam korzystanie z kąpieli, łowienie ryb i uprawianie sportów wodnych.
  Noclegi Agroturystyka w tym malowniczym miejscu to wymarzone miejsce nie tylko dla miłośników spływów kajakowych.

  Data dodania: 12 06 2020 · szczegóły wpisu »

Pola namiotowe - nowa strona:

Adres: