Pielgrzymki Podkategoria: Pielgrzymki

 • Pielgrzymki do Ziemi Swiętej, Izraela, Meksyku, Włoch - wycieczki »

  Portal pielgrzymek.pl przedstawia drogim pielgrzymom ofertę pielgrzymek oraz wycieczek.Pielgrzymka to podróż podjęta z pobudek religijnych do miejsc swiętych:Ziemi Świętej, Rzymu, Watykanu, Fatimy, Lourdes, La Salette, Medjugorie, Izraela, Meksyku 2011/201212.Zapraszamy Państwa serdecznie do pielgrzymowania z nami i wspólnego odkrywania mądrości, wiedzy i bogactwa świata. Pielgrzymka pozwala ludziom wierzącym poznać od środka korzenie swej chrzescijańskiej wiary.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pallotyni Apostolos »

  Prowadzona przez Księży Pallotynów instytucja kościelna APOSTOLOS stwarza możliwość odbycia pielgrzymki przez każdego z wiernych. Pielgrzymowanie jest tradycją chrześcijańską, która umożliwia pogłębienie swojej wiary. Dla pielgrzymów przygotowaliśmy ofertę, która składa się z katalogu różnych tras pielgrzymek. Obejmuje on takie miejsca, ważne dla religii chrześcijańskiej jak: Egipt, Armenia, Cypr. Aktualna promocja to wyjazd o nazwie: „Ziemia Święta - śladami Pana Jezusa”.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pielgrzymki do Ziemi Świętej Wrocław »

  Działamy na Wrocławskim rynku turystycznym od 1989 roku. Ponad 25 letnie doświadczenie pozwala nam na organizację wyjazdów do najbardziej interesujących i wymagających kierunków. W ciągu tych lat organizowaliśmy liczne wyjazdy do Azji, Afryki, Australii, Ameryki Południowej i oczywiście po całej Europie. Przyjmujemy rezerwacje indywidualne i zamówienia grupowe.Naszym głównym filarem działalności jest organizacja Pielgrzymek do Ziemi Świętej z Wrocławia i z całej Polski. Jesteśmy postrzegani jako Pielgrzymkowe Biuro Podróży.Oferujemy Pielgrzymki m.in. do:Ziemi ŚwiętejFatimy,Lourdes

  Data dodania: 06 07 2016 · szczegóły wpisu »

Pielgrzymki - nowa strona:

Adres: