Podkategoria: Urządzenia przemysłowe

« poprzednia strona · 5
 • Cięcie piłą diamentową, wiercenie w betonie »

  Cięcie piłą diamentową, wiercenie w betonie to kompleksowa technika diamentowa oferowana jest przez poznańską firmę Marcco. Główna specjalizacja tej firmy Marcco z Poznania to cięcie piłą diamentową, wiercenie w betonie, diamentowe cięcie betonu, wiercenie w żelbecie i cięcie żelbetu piłą diamentową lub liną. Firma Marcco z okolic Poznania, woj. wielkopolskie, wykonuje na zamówienie wycinanie oraz wiercenie betonu bezpyłowe.

  Data dodania: 04 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • KERSH.pl »

  Jako producent wag samochodowych posiadamy już wieloletnie doświadczenie na rynku. Od trzydziestu lat oferujemy firmom, ale i osobom fizycznym najlepsze rozwiązania z dostępnych na rynku. Posiadamy również własny serwis, co sprawia, że bardzo szybko rozwiążemy każdy problem pojawiający się w sprzęcie. Wszystkie urządzenia montujemy również w ciągu jednego dnia, przeważnie w ciągu czterech godzin. Polecamy wszystkim naszą witrynę www.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leica disto - leica.waw.pl »

  Profi Partner oferuje precyzyjne urządzenia pomiarowe od renomowanego szwajcarskiego producenta Leica Geosystems. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości dalmierzy laserowych, laserów budowlanych i krzyżowych, niwelatorów laserowych, czy też łat niwelacyjnych. Zapewniamy w pełni profesjonalny serwis i fachowe doradztwo. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 04 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Poziomnice PRO »

  W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór narzędzi budowlanych i warsztatowych. Sprzęt dostępny w asortymencie to przede wszystkim bezpieczna i komfortowa praca. Podczas produkcji naszych narzędzi stawiamy na innowacyjne rozwiązania. Śledzimy światowe trendy, słuchamy potrzeb klientów. Jesteśmy czołowym producentem poziomic, łat murarskich, kątownic. Nasze poziomice są stale modyfikowane i udoskonalane.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Spawarki mig - boweld.pl »

  Sklep internetowy bowald. pl specjalizuje się w sprzedaży produktów niezbędnych w procesie spawania - urządzeń i materiałów spawalniczych, m. in. spawarek, przecinarek, pozycjonerów, migomatów, obrotników spawalniczych, elektrod i drutów spawalniczych, topników, palników, uchwytów oraz środków ochrony osobistej i chemii spawalniczej.

  Data dodania: 16 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Aparatura pomiarowa Industa »

  Jako firma Industa działamy na rynku od kilku lat i zajmujemy się dostarczaniem dla naszych klientów nowoczesnej aparatury pomiarowej do kontroli procesów produkcji, jak i wartości opałowej odpadów komunalnych. Nasza oferta jest stale poszerzana, aby każdy z klientów mógł znaleźć optymalne rozwiązanie dla swoich potrzeb. Nie czekaj, ale już teraz dowiedz się więcej na naszej stronie www.

  Data dodania: 16 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Red Rooster Industrial »

  Od 1988 roku zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń dźwigowych. Firma Red Rooster Industrial powstała w Szkocji. Obecnie posiadamy 3 oddziały – od 2013 roku także w Polsce. Produkujemy wciągniki, wciągarki łańcuchowe, nawijarki lin, zestawy dźwigowe, wózki pneumatyczne, wagi tensometryczne, dynamometry, urządzenia pomiarowe, rejestratory danych. Zapewniamy kompleksową obsługę techniczno-serwisową urządzeń. Przygotowaliśmy również bogatą flotę maszyn dźwigowych do wynajęcia, które dostarczamy do klientów z wielu różnych krajów.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przemysłowa filtracja cieczy - filtracja.eu »

  Nowatorskie systemy filtracyjne są wykorzystywane we wszystkich zakładach przemysłowych, dbających o prawidłową pracę oraz żywotność maszyn. Firma filtracje. eu dostarcza gotowe rozwiązania, dzięki którym możliwa jest przemysłowa filtracja cieszy oraz gazów. Wszystkie elementy w ofercie są objęte długoterminową gwarancją.

  Data dodania: 13 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Producent lakierni proszkowych EL-TECHNIK lakiernie proszkowe »

  Producent lakierni proszkowych, pistoletów do malowania, malarnie proszkowe EL-TECHNIK ul. Spółdzielcza 1 Konopiska - kompletne lakiernie proszkowe - pistolety do malowania proszkowego typu Trybo (pistolet służy do malowania wszystkimi rodzajami farb, wyposażony jest w generator wysokiego napięcia.) - elektrostatyka - kabiny lakiernicze proszkowe ( zarówno jedno jak i dwustanowiskowe z uwzględnieniem indywidualnych zapatrywań klienta ) Kabiny lakiernicze proszkowe zaopatrzone w samodzielne układy wyciągowe i pneumatyczne oczyszczanie filtrów, oraz instalacje oświetleniową.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryczne kurtyny powietrzne - alfa-therm.pl »

  Jeżeli potrzebujecie Państwo utrzymać stałą temperaturę w hali lub magazynie to warto skorzystać z naszej oferty. Jako producent kurtyn powietrznych dostarczamy najwyższej jakości kurtyny powietrzne, które zapewniają komfort cieplny. Dzięki zastosowaniu kurtyny na bramie do środka nie dostanie się zimne powietrze. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 04 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5

Urządzenia przemysłowe - nowa strona:

Adres: