Nawigacja satelitarna Podkategoria: Nawigacja satelitarna

 • Aids to Navigation Maritime Office in Gdynia »

  Prywatny serwis przedstawiający morskie i lądowe oznakowanie nawigacyjne będące w gestii Urzędu Morskiego w Gdyni. Informacje o znakach nawigacyjnych pozyskano na podstawie publikacji BHMW „Spis Świateł i Sygnałów Nawigacyjnych” t.1 (521) oraz własnych danych. Sukcesywnie dodawane są nowe informacje oraz aktualne zdjęcia.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizacja gps pojazdów »

  Navifllet to idealny system przeznaczony dla firm spedycyjnych i transportowych służący do lokalizowania w czasie rzeczywistym samochodów flotowych. Dzięki systemowi oszczędza się koszty związane z wydatkami na paliwo i optymalizuje się pracę kierowców. Koszt systemu zaczyna się już od 1 zł. dziennie.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Namierzanie telelefonu komórkowego przez internet »

  Poznanie lokalizacji zagubionego telefonu pomoże zaznać spokoju wielu osobom, ceny komórek ciągle rosną, więc szkoda byłoby zapłacić duże pieniądze przez chwilę nieuwagi. Lokalizator telefonu online pozwoli namierzyć urządzenie bardzo dokładnie i szybko. Sama strona jest prosta w obsłudze, wystarczy jedynie wykonywać polecenia, które widzimy na monitorze krok po kroku, a poznamy lokalizację telefonu w mgnieniu oka. Jednakże szanse na odzyskanie telefonu mogą drasytcznie zmaleć, gdy bateria jest rozładowana lub telefon został zgubiony na pustkowiu dokąd nie dociera syngał. Korzystać z lokalizatora telefonu online może każdy, nie jest konieczna wiedza specjalistyczna na temat technologii. Wystarczy pilnować się instrukcji, aby namierzyć telefon. Komórkę da się namierzyć nawet jeśli jest za granicą

  Data dodania: 20 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Jak wybrać nawigację »

  Nawigacja w telefonie komórkowym? Teraz to możliwe! Dzięki wspaniałej ofercie sieci Orange możliwe jest ściągnięcie nawigacji na telefon komórkowy. To bardzo praktyczny sposób na to, aby zawsze wiedzieć, gdzie się znajdujesz i dokąd zmierzasz. Nasza aplikacja jest bardzo często aktualizowana i z nami na pewno się nie zgubisz. Już dzisiaj wejdź na naszą stronę internetową, wyślij esemesa, pobierz aplikację i zainstaluj w swoim telefonie komórkowym. Następnie ciesz się nawigacją w telefonie!

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring gps »

  Oferujemy szeroki zakres usług telematycznych. Jesteśmy liderem na rynku, firmą dynamicznie rozwijającą się i wielokrotnie nagradzaną, m.in. dwukrotnie otrzymaliśmy zaszczytny tytuł "Gazeli biznesu". W naszej ofercie znajdują się m.in. usługi lokalizowania pracowników i pojazdów, monitorowanie i zarządzanie flotą i inne. Dzięki zastosowaniu zaproponowanych przez nas rozwiązań wzrośnie wydajność pracy oraz bezpieczeństwo. Pozwalają one również zaoszczędzić czas i pieniądze.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizator GPS pojazdów - emtrack.eu »

  Monitoring pojazdów GPS jest najlepszą opcją, jeżeli posiadasz flotę samochodów i chcesz zoptymalizować jej pracę oraz wyeliminować nadużycia. Platforma telematyczna EMTRACK jest rzetelnym narzędziem, dzięki któremu będziesz mógł kontrolować pracę swoich pojazdów przez całą dobę. EMTRACK posiada również opcję informacji o pożądanych zdarzeniach poprzez SMS lub e-mail.

  Data dodania: 31 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Olsztyn - Horyzont Geodezja »

  Firma Horyzont Geodezja specjalizuje się w wykonywaniu specjalistycznych usług geodezyjnych na terenie Olsztyna i woj. warmińsko-mazurskiego. Wśród zakresu naszych usług znaleźć można między innymi mapy geodezyjne do celów projektowych, geodezyjne przygotowanie i obsługę inwestycji, opracowania geodezyno-prawne, doradztwo geodezyjne oraz nietypowe prace geodezyjne.

  Jeśli potrzebujesz rzetelnego geodety w Olsztynie - skontaktuj się z firmą Horyzont Geodezja, wszystko wyjaśnimy, doradzimy i bezpłatnie wycenimy usługę geodezyjną.

  Data dodania: 21 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Konwersja USA EU - fabryczne.pl »

  Firma Fabryczne od wielu lat zajmuje się wgrywaniem polskiego menu do fabrycznych nawigacji samochodowych. Aktualizują urządzenia w samochodach takich jak: Audi, Nissan, Porsche, Mercedes, Aston Martin. Korzystając z wyszukiwarki na stronie online klienci mogą wybrać markę, model oraz rok produkcji. Zespół gwarantuje również kompleksowe aktualizacje systemowe.

  Data dodania: 18 03 2022 · szczegóły wpisu »

Nawigacja satelitarna - nowa strona:

Adres: