Paintball Podkategoria: Paintball

 • Imprezy firmowe, integracyjne, eventy »

  Nasza firma oferuje Wam pełne zrealizowanie usług w ramach organizacji imprez integracyjnych, urodzinowych, wieczorów panieńskich itp. W naszej ofercie znaleźć można między innymi wypożyczalnie quadów oraz sprzętu do paintball’a, mamy także swój tor quadowy oraz pole speedball’owe i leśne. Jesteśmy w stanie zorganizować każdy wymysł klienta. Zapewniamy profesjonalną obsługę a także sympatyczną atmosferę. W celu otrzymania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt oraz zapoznanie się z naszym serwisem.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paintball, integracja, imprezy firmowe »

  Dobra impreza integracyjna gdzie wszyscy się świetnie bawią jest znakiem rozpoznawczym firmy „Centaurus”, która specjalizuje się w ich organizowaniu. Poza imprezami integracyjnymi zajmujemy się również między innymi piknikami firmowymi i wieczorami tematycznymi. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę praktycznie o każdym temacie. Dla nas nie ma znaczenia czy będzie to dziki zachód, Japonii, czy piraci. Ważne jest by wszyscy się dobrze bawili.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Co robić w Warszawie zone-paintball.pl »

  Świetna lokalizacja ZONE Point sprawia, że każdy będzie zachwycony z korzystania z rozrywki, jaką oferuje to miejsce. Główną rozrywką jest tutaj oczywiście paintball, w którego można będzie zagrać na powierzchni 4000 m2. Dostępnych jest wiele przeszkód oraz tras, dzięki którym pole manewrowe spodoba się każdemu, zarówno początkującemu, jak i zaawansowanemu graczowi.

  Data dodania: 28 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Paintball Kraków - ckpoint.pl »

  Zajmujemy się w firmie CK-Point świadczeniem profesjonalnych usług na rynku przygotowywania imprez w odpowiednio przygotowanej przestrzenie do grania w paintball kraków. Jesteśmy w stanie zapewnić realizowanie imprezy zarówno dla osób prywatnych, jak też dla firm. Możemy w naszej firmie przygotować między innymi takie wydarzenia jak imprezy integracyjne dla firm.

  Data dodania: 06 03 2020 · szczegóły wpisu »

Paintball - nowa strona:

Adres: