Żeglarstwo Podkategoria: Żeglarstwo

 • Tallshipsraces.net »

  Nasz adresowany do hobbystów żeglarstwa serwis tallshipsraces.net, jest wydawany przez pasjonatów żeglarstwa. Staramy się zamieszczać obszerne relacje, opatrzone atrakcyjnymi fotografiami, z najbardziej wyjątkowych imprez żeglarskich na wszystkich akwenach. Staramy się dbać o to, by pamięć o dużych i legendarnych już żaglowcach nie zaginęła, ale w dalszym ciągu entuzjazmowała początkujących sprzymierzeńców sztuki żeglarskiej. Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu, lektury pojawiających się artykułów oraz żywej dysputy z innymi Użytkownikami Tall Ships Forum.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zatoka Czarter - wynajem jachtu na zatoce »

  Poszukujesz wygodnego jachtu i akwenu, którego jeszcze nie odkryłeś Ta strona jest dla ciebie. Oferujemy wynajem jachtu balastowo - mieczowego na Zatoce Puckiej i Gdańskiej. Dzięki jego niewielkiemu zanurzeniu będziesz mógł odkrywać nie odwiedzane dotąd przystanie Półwyspu Helskiego jaki i Pierścienia Zatoki Gdańskiej. Na naszej stronie znajdziecie opisy akwenu, portów oraz galerię zdjęć.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • N Fun Charter - Wynajem Jachtów Giżycko »

  Żeglarstwo kojarzy się z wieloma przyjemnymi odczuciami. Dla nas w NFunCharter jest to pasja za którą podążamy. Profesjonalnie zajmujemy się czarterem luksusowych jachtów śródlądowych. Stacjonujemy w Giżycku w porcie Ekomarina, ale możemy także dostarczyć łódki do innych portów. W swojej flocie posiadamy: Nautiner 40 - jest to jacht motorowy typu houseboat, Maxus 33.1 RS - łódź dedykowana wszystkim którzy lubią wygodę oraz prędkość, Futura 36 - pokaźny jacht idealny na mazury, Delphia 31 - morski potwór na mazurach, oraz nasza duma N FUN 30 autorski jacht regatowy dla ceniących sobie jakość żeglowania. Dzięki naszym jachtom bez problemu odwiedzisz wiele mazurskich urodzajnych miasteczek, przepłyniesz przez najpiękniejsze jeziora w Polsce oraz spędzisz niezapomniane chwile.

  Jeżeli jesteś właścicielem firmy i chcesz wynagrodzić swoich pracowników za efekty to zajmujemy się także organizacją imprez firmowych. Eventy organizowane przez nas są zaplanowane od początku do końca. Zapewniamy podczas nich świetną zabawę, team building, rywalizację i co najważniejsze bezpieczeństwo osób biorących udział.

  Zajmujemy się również czymś w czym nie mamy sobie równych, o czym świadczą zdobyte liczne trofea, a mianowicie prowadzimy 2 - 3 dniowe szkolenia regatowe. Pod okiem najlepszych nauczysz się taktyk i sposobu prowadzenia jachtu oraz zasad zdrowej rywalizacji.

  W N Fun Charter nie wiemy co to nuda, wypożycz jacht i przekonaj się sam.

  Data dodania: 24 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Weekendowy kurs żeglarski »

  Żeglarstwo jest to sport wymagający ale i bardzo pasjonujący i wciągający. Nic więc dziwnego że wiele osób chce nauczyć się samodzielnego i profesjonalnego żeglowania oraz posiąść wiedzę, która pozwoli im pływać w różnych warunkach na różnego rodzaju wodach. Dużo osób podchodzi do tego sportu z ogromną pasją i zaangażowaniem pomimo, iż sporo osób uważa że żeglarstwo jest sportem ekstremalnym.

  Dla miłośników i prawdziwych entuzjastów żeglarstwa którzy chcą otrzymać patent żeglarza jachtowego uprawniający do samodzielnej żeglugi, najlepszym rozwiązaniem jest zapisanie się na kurs żeglarski Gdańsk. Taki kurs właśnie oferuje doświadczona firma z Gdańska - Wind Hunter. Nie jest już problemem odbycie tego typu kursu jeżeli ma się dużo innych dodatkowych zajęć takich jak oczywiście chociażby praca albo szkoła. takie osoby niestety nie dysponują duża ilością wolnego czasu w dni powszednie. Nie jet to jedna już problemem gdyż istnieją odpowiednio dopasowane rodzaje kursów własnie chociażby dla takich osób. jednym z nich jest np weekendowy kurs żeglarski który odbywa się w soboty i niedziele od rana do popołudnia.

  Weekendowy kurs żeglarski to nauka teoretyczna i praktyczna a w szczególności żeglowanie po wodach Gdańska i okolicach. Kursanci uczą się zwrotów jak również operowania żaglami i cumowania.

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Magazyn wodniaków - żeglarstwo, jachty, yachting, sailing, zeglarstwo, czartery, podróże. »

  Jachty, osprzęt, wyposażenie, odzież, przystanie - czym się kierować przy wyborze? Jak naprawić jacht, na co zwracać uwagę kupując używany, a jak zbudować nowy? Gdzie popłynąć w następnym sezonie? Gdzie wziąć jacht w czarter? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w Port21.pl. Informujemy także o zmaganiach na trasach regat. Prezentujemy nowe konstrukcje powstające w kraju i za granicą. Przypominamy konstrukcje starsze, ale warte wyciągnięcia z lamusa. Próbujemy pokazać jasne strony jachtingu oraz ułatwić omijanie tych szarych... Port21.pl adresowany jest do tych wszystkich, którzy sporty wodne traktują z powagą i jednocześnie lubią atmosferę nieodłącznie kojarzącą się z czasami, gdy żaglowce były z drewna a ludzie z żelaza...

  Data dodania: 05 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Jachty czarter oraz kajaki i kanu z firmą Ruszamy.pl »

  Ruszamy.pl oferuje profesjonalny czarter. Posiadamy ogromną flotę ponad 240 pojazdów wodnych w tym: kajaków i kanu, jachty żaglowe i motorowe. Zapewniamy przeżycie niezapomnianych wrażeń na wodach Mazurskich, Kaszubskich, na Żuławach i w wielu innych miejscach, gdzie mamy bazę, gwarantując najkorzystniejsze ceny na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszym umiejscowieniem na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia do reklamy »

  Nasza baza zdjęć jest bogata w fotografie, posiadamy zdjęcia o właściwie każdej tematyce i wciąż starając się uzupełniać naszą bazę danych o kolejne zdjęcia przyrody, natury i inne. Jest to korzystna oferta dla wydawnictw, agencjireklamowych i użytkowników indywidualnych. Każdy z naszych klientów powinien znaleźć coś dla siebie. Aktualnie planujemy zdjęcia z waterways, czyli dróg wodnych w Polsce. Szczególną popularnością cieszą się zdjęcia przyrody, natury, zwierząt, krajobrazów i architektury. Prowadzimy bank zdjęć stock. Wyszukiwarka zdjęć na stronie internetowej naszego banku jest łatwa i przejrzysta. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a w razie kłopotów, prosimy o kontakt z pracownikami naszej firmy. Nasze zdjęcia przyrody powstają przy współpracy z bardzo dużą ilością fotografów. To, co nas wyróżnia, to fakt, że nasz bank zdjęć jest to jednocześnie jeden z najlepszych banków zdjęć pod względem zarobków dla fotografów. Nasze zdjęcia w bazie zdjęć są w pełni profesjonalne i każde z nich jest nienaganne technicznie.

  Data dodania: 09 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czarter jachtów nad Soliną w Bieszczadach »

  F.P.H.U. Sailing zajmuje się czarterem jachtów na Zalewie Solińskim. Do Państwa dyspozycjioddajemy piękne 8 osobowe jachty typu Antila 24. Długość kadłuba - 7,18 Szerokość - 2,78 m Zanurzenie kadłuba - 0,35 Wysokość w kabinie - 1,80 m Pow. żaglowania - 27,1 m2 Ilość koi - 6/8

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie żeglarskie - saily.pl »

  Saily to profesjonalna szkoła żeglarstwa i sportów motorowodnych, która zajmuje się organizacją szkoleń żeglarskich oraz motorowodnych na patenty żeglarza jachtowego i jachtowego sternika morskiego oraz sternika motorowodnego i morskiego sternika motorowodnego. Ponadto prowadzi rejsy stażowo-szkoleniowe w Polsce i za granicą.

  Data dodania: 20 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czarter jachtów na Bałtyku. Wynajem jachtów »

  Czarter jachtów na Bałtyku. Profesjonalny wynajem jachtów żaglowych na Bałtyku oraz organizacja rejsów turystycznych ze sternikiem. Organizujemy rejsy morskie/stażowe jak i turystyczne z Gdańska, Sopotu i Gdyni. Rejsy z Gdańska na Westerplatte, Hel i Bornholm. Organizujemy rejsy gdańsk na westerplatte, do twierdzy wisłoujście, po zatoce Gdańskiej rejsy na Bornholm i do Szwecji.

  Data dodania: 18 05 2019 · szczegóły wpisu »

Żeglarstwo - nowa strona:

Adres: