Taniec Podkategoria: Taniec

« poprzednia strona · 2
 • Zajęcia taneczne dla dzieci - emstudiotanca.pl »

  Prezentujemy Państwu warszawską, wysoko ocenianą szkołę tańca z doświadczonymi instruktorami. Prowadzimy zajęcia z tańca nowoczesnego, hip-hopu, tańca użytkowego. Wprowadzamy elementy akrobatyczne i mocno precyzyjne układy zapewniające dużą swobodę na parkiecie. Uczymy radości tanecznej, wydobywamy naturalne talenty, gwarantujemy indywidualne podejście i trening w niewielkich grupach. Nie ma również problemu z pojedynczym wejściem na dowolne zajęcia nauki tańca. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia możliwości naszych instruktorów.

  Data dodania: 21 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Trampoliny Białystok - latinstudio.pl »

  Posiadamy doświadczenie na rynku realizowania kursów tanecznych, gdzie zespół specjalistów pozwala nam zapewnić profesjonalne świadczenie kursów tanecznych dla klientów w różnym wieku. Jednocześnie zapewniamy naszym klientom również realizowanie warsztatów tanecznych na terenie kraju. Możemy oferować między innymi zajęcia przygotowujące do pierwszego tańca. W naszej ofercie zapewniamy również zajęcia fitness.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tango argentyńskie »

  Salsa, rumba, chacha.. rodzajów tańców jest wiele, jednak w Tangomagia nauczysz się profesjonalnego tanga argentyńskiego prowadzonego pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają nie tylko odpowiednią wiedzę, ale również uprawnienia. Długotrwały staż pracy jest efektem niezwykle szerokiej oferty, a także gwarancją miłej i życzliwej atmosfery podczas każdej lekcji.

  Data dodania: 14 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Salsy Loftodance »

  LofToDance to krakowska szkoła tańca, w której znajdziecie kursy salsy, bachaty i kizomby, a także lekcje pierwszego tańca dla narzeczonych. Poza Krakowem organizujemy zajęcia prawie codziennie także w Katowicach, oraz Zakopanem. W LofToDance poznajemy siebie nawzajem poprzez różne techniki taneczne. Nasza ekipa miłośników tańca nauczy Cię także jak do siebie dotrzeć i jak odczytywać znaki wysyłane przez innych. Rozmawiamy w parach, posługując się tańcem, a czasami mówimy do siebie także na osobności. LofToDance nauczy Cię poznać drugiego człowieka przez taniec. Uczymy tańczyć Facetów z Dziewczynami!

  Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Taniec - nowa strona:

Adres: