Podkategoria: Taniec

 • Tango argentyńskie »

  Salsa, rumba, chacha.. rodzajów tańców jest wiele, jednak w Tangomagia nauczysz się profesjonalnego tanga argentyńskiego prowadzonego pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają nie tylko odpowiednią wiedzę, ale również uprawnienia. Długotrwały staż pracy jest efektem niezwykle szerokiej oferty, a także gwarancją miłej i życzliwej atmosfery podczas każdej lekcji.

  Data dodania: 14 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Trampoliny Białystok - latinstudio.pl »

  Posiadamy doświadczenie na rynku realizowania kursów tanecznych, gdzie zespół specjalistów pozwala nam zapewnić profesjonalne świadczenie kursów tanecznych dla klientów w różnym wieku. Jednocześnie zapewniamy naszym klientom również realizowanie warsztatów tanecznych na terenie kraju. Możemy oferować między innymi zajęcia przygotowujące do pierwszego tańca. W naszej ofercie zapewniamy również zajęcia fitness.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Salsy Loftodance »

  LofToDance to krakowska szkoła tańca, w której znajdziecie kursy salsy, bachaty i kizomby, a także lekcje pierwszego tańca dla narzeczonych. Poza Krakowem organizujemy zajęcia prawie codziennie także w Katowicach, oraz Zakopanem. W LofToDance poznajemy siebie nawzajem poprzez różne techniki taneczne. Nasza ekipa miłośników tańca nauczy Cię także jak do siebie dotrzeć i jak odczytywać znaki wysyłane przez innych. Rozmawiamy w parach, posługując się tańcem, a czasami mówimy do siebie także na osobności. LofToDance nauczy Cię poznać drugiego człowieka przez taniec. Uczymy tańczyć Facetów z Dziewczynami!

  Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »

Taniec - nowa strona:

Adres: