Gospodarowanie odpadami Podkategoria: Gospodarowanie odpadami

 • Firma Twk-Zag - odpady przemysłowe - zagospodarowanie »

  Firma Twk-Zag Sp. z o.o. działa na terenie Łask w zakresie: Odpady przemysłowe - zagospodarowanie. Charakterystyczne słowa opisujące działalność w zakresie to : recykling, odzyskiwanie odpadów, odzysk, gospodarka odpadami, odpady produkcyjne. Data założenia firmy to rok 1990.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szczelne zbiorniki EKO »

  Prężny rozwój gospodarczy oraz urbanizacja współczesnego świata pociąga ze sobą krytyczne rezultaty ekologiczne. Z uwagi na coraz mniejsze pokłady pitnej wody, trzeba mieć na uwadze ochronę środowiska. Pierwszym etapem może się stać założenie ekologicznej, przydomowej, nowoczesnej oczyszczalni ścieków. Poznaj witrynę producenta i dostarczyciela innowacyjnych oczyszczalni ścieków, firma Eko-Sum ma szeroką propozycję sprzedaży, na przykład: przydomowe oczyszczalnie ścieków, biologiczne oczyszczalnie, ekologiczne zbiorniki na szambo, zbiornik na deszcz, zbiorniki na gnojowicę. Firma Eko-Sum zatrudnia ekspertów z płaszczyzny kreowania, montażu, oraz serwisu oczyszczalni. Pracujący w firmie fachowcy mają adekwatne przygotowanie, przeszli także masę dodatkowych szkoleń, aby móc służyć Państwu pomocą. Stawiając na instalację oczyszczalni przydomowej zrobionej przez firmę EKO-SUM, otrzymujecie gwarancję usług na najwyższym poziomie. Zaręczamy 100% profesjonalizm świadczonych przez nas usług, ale również konkurencyjne ceny. Funkcjonujące na bazie naturalnych procesów ekologiczne oczyszczalnie ścieków budowane przez PPH EKO-SUM wpływają tez na oszczędności w domowym budżecie. Poza wymiarem ekonomicznym istnieje również wymiar - ekologiczny. Zadbaj jednocześnie o środowisko oraz swój domowy budżet. Na stronie www firmy Eko-Sum prezentowana jest szeroka charakterystyka posiadanej przez firmę Eko-Sum propozycji. W serwisie http://EKO-SUM.pl publikujemy całościową propozycję. Wstąp i upewnij się, że oczyszczalnia drenażowa to doskonała alternatywa dla przestarzałych metod.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • RS II - wywóz nieczystości stałych i płynnych »

  RS II wywóz nieczystości stałych i płynnych, odbiór śmieci, selektywna zbiórka odpadów, odbiór odpadów budowlanych i pobudowlanych z terenu województwa łódzkiego a w szczególności z miasta Łodzi i terenu powiatu zgierskiego.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Logis Wrocław - wywóz śmieci, gruzu, odpadów przemysłowych i innych »

  Oferujemy recykling, wywóz nieczystości oraz kompleksową utylizację odpadów dla klientów z Wrocławia i okolic. Zadzwoń +514-006-006 - szybko zrealizujemy usługę. Wywozimy gruz, odpady przemysłowe, odpadu budowlane, szybko - tanio, solidnie! Działamy na rynku od 2008 roku, sukcesywnie zbudowaliśmy markę największej firmy zajmującej się utylizacją odpadów na rynku Wrocławskim. Posiadamy flotę 6 aut do wywozu odpadów, co znaczy, że nigdy nie czekasz na nas dłużej niż 24 godziny. W praktyce 90% zamówień realizujemy w tym samym dniu. Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odpady »

  Portal internetowy recyclingo.com oferuje swoim klientom aukcje sprzedaży i skupu odpadów. Zamieszczone ogłoszenia pochodzą od producentów odpadów z Polski, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Każda oferta posiada szczegółowy opis. Poszczególne aukcje można posegregować pod katem rodzaju tworzywa bądź producenta. Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z branży do wystawiania swoich aukcja w naszym portalu. Ponadto znajdują się u nas aukcje transportowe oraz informacje odnośnie regulacji prawnych i metod recyclingu. Zapraszamy do odwiedzin!

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Technologia FuelCal - evergreensolutions.pl »

  Firma Evergreeen Solutions zajmuje się produkcją urządzeń według technologii FUELCAL Jest to technologia, dzięki której odpady z firm przetwórczych (między innymi pierze, kości, kopyta, szczecina, obornik, pomiot itp.) zostają ponownie przetworzone i wykorzystane. Dzięki temu mogą się stać dla firm przetwórczych dodatkowym źródłem dochodu. Więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie: http://evergreensolutions.pl/.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz mebli Warszawa - wywozmebliwarszawa.pl »

  Strona internetowa ''Wywóz Mebli Warszawa'' oferuje szybki i sprawny odbiór starych mebli, wywóz, a następnie utylizację. Specjaliści pracują przez 7 dni w tygodniu, dopasowując się do potrzeb klientów. W ten sposób każdy ma szansę pozbyć się zbędnych mebli i wprowadzić więcej przestrzeni do swojego domu lub mieszkania. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze specjalistami!

  Data dodania: 24 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kontener na odpady przemysłowe Żory - ekostela.pl »

  Świadczymy usługi wynajmu kontenerów na odpady przemysłowe. W ofercie mamy także odbiór odpadów komunalnych z wszelkich zakładów, supermarketów czy sortowni śmieci oraz skup makulatury i złomu. Działamy na terenie Bielska, Żor i Jastrzębia-Zdroju. Jeżeli poszukujesz profesjonalnej firmy oferującej usługi w zakresie gospodarki odpadami, zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 19 06 2021 · szczegóły wpisu »

Gospodarowanie odpadami - nowa strona:

Adres: