Hodowla zwierząt Podkategoria: Hodowla zwierząt

1 · 2 · następna strona »
 • Z 1000 Jezior*Pl - hodowla kotów Syberyjskich - Siberian cats cattery »

  Hodowla Kotów Syberyjskich Z 1000 Jezior*PL. Rasa syberyjska jest od dość niedawna rasą wyselekcjonowaną z natury. Koty syberyjskie każdy człowiek ze wschodu zna od dziecka. Mało kto jednak wie, że te puszyste tygryski reprezentują jedyną pierwotną syberyjską rasę i są jedną z najciekawszych rdzennych ras kocich na świecie, nad stworzeniem których pracowała przyroda. Pierwsze wzmianki o kotach podobnych do syberyjskich pojawiły się już w publikacji z XVI wieku. Są to koty pewne siebie i silne, obdarzone dużym temperamentem i bogata osobowością. Pomimo swej siły charakteru jest doskonałym kompanem człowieka i innych kotów, a także psów i innych zwierząt domowych. Można wyłączyć z tego ptaszki, bo syberyjczyki są kotami łownymi. Jest przymilny, lubi pieszczoty, zabawy. To oaza spokoju, ale gdy ma chęć na igraszki staje się wulkanem energii. Lubią, kiedy zajmujemy się nimi, ale nie są nachalne. Lubią uczestniczyć w zajęciach domowych. Nie zdziwcie się, kiedy zmywając naczynia wasza pociecha będzie siedziała na zlewie i zaglądała do niego spod waszych rąk. Nie mają natury niszczyciela, chociaż drapaki nie są jego ulubionym przedmiotem. Kiedy przytula się całym sobą można zapomnieć o wszystkich złych stronach życia.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla Buldoga Angielskiego - Mrągowia Tym »

  Strona poświęcona domowej hodowli psów rasy, Buldog Angielski. Wzorzec ras, pielęgnacja, wychowanie, zdrowie, żywienie, przygotowanie do wystaw, galeria foto, choroby. Hodowlę, która znajduje się w Mrągowie na mazurach zamieszkują psy i suki rasy buldog angielski. Na stronie można znaleźć informację o hodowli jak i wiele cennych informacji o samej rasie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Villa Park*PL hodowla kotów maine coon - kocięta koty galeria »

  Hodowla kotów Maine Coon Villa Park*PL zaprasza miłośników rasy. Nowości dotyczące życia kotów i ich sukcesy wystawowe oraz zdjęcia kociąt, kocurów i kotek, przedstawicieli tej wspaniałej rasy. Plany miotów, obszerne galerie zdjęć kociaków i dorosłych kotów Maine Coon. Informacje o rasie, przydatne linki.
  Villa Park*PL hodowla kotów maine coon
  hodowla kotów Maine Coon Villa Park*PL
  koty Maine Coon

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla owczarków australijskich - owczarek australijski »

  Strona hodowli owczarków australijskich aussie oraz norwich terierów. Owczarki z naszej hodowli na każdej wystawie na której maja okazję się pojawić zajmują wysokie miejsca i są doceniane zarówno przez jurorów jak i publiczność. Teraz my mamy możliwość odsprzedania wam naszych szczeniaków więc już dziś możecie kupić swojego własnego owczarka australijskiego aussie. Zapraszamy

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla yorkshire (FCI ) zapraszamy »

  Amatorska Hodowla Yorkshire-Terrier zarejestrowana w 1988 roku. Założycielką hodowli jest Krystyna Ciechomska Wolamin. Pieski z naszej hodowli zaliczają się do małych i średnich. Włos stalowo złoty PROSTY.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Owczarki Niemieckie - Hodowla Owczarków Niemieckich - Miasto Smoka »

  Hodowla owczarków niemieckich.Owczarki niemieckie - Kraków, małopolska - szczeniaczki rodowodowe.Owczarek niemiecki - Hodowla typowo domowa: ARMIN in Regnum Marianum, Galeria, Reproduktor, Porady, Mioty, Szczeniaki, Krycie, Szkolenie, Wystawy, toplista psów rasowych i jeszcze coś o tej wspaniałej rasie jaką są owczarki niemieckie...Owczarki Niemieckie

  Data dodania: 06 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domowa hodowla psów rasowych »

  W naszym domu zwierzęta były od zawsze. Buldożki francuskie oraz Cane Corso od zawsze spełniały rolę naszych przyjaciół, obrońców jak i stróżów dobytku. Ogólnie można powiedzieć, że są to psy bardzo przyjazne, mało hałaśliwe, pogodne, o wesołym usposobieniu. Buldożki francuskie pochodzą z krzyżówek wielu ras dokonywanych w poprzednim stuleciu. Podbiły one serca artystów i ludzi z wyższych sfer w Paryżu. Swym wyglądem przypominać mają miniaturowego psa bojowego. Sylwetka zwarta, krótka i muskularna, uszy stojące nietoperzowate, ogon naturalnie krótki, nisko osadzony, grubszy u nasady i lekko zawinięty w bok, nieodstający. Głowa duża, szeroka z krótkim pyskiem i płaskim nosem, oczy nisko osadzone, nieco wypukłe, ciemne o żywym wyrazie. Właśnie wielkość i kształt głowy oraz uszy mają bardzo duży wpływ na wygląd buldożka.

  Cane Corso ze względu na swój charakter i wygląd polecane jest jako strażnik domostwa i obrońca. Choć nie są to psy obdarzone wrodzonym instynktem agresji nie powinny być pozostawiane zupełnie bez szkolenia, gdyż ich instynkt terytorialny stanie się bardzo silny. Warto przed nabyciem psa tej rasy przeanalizować swoje możliwości a najlepiej mieć wcześniejsze doświadczenia z podobnymi psami.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • MSMSM - Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Świnek Morskich »

  Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Świnek Morskich powstało w 2008 roku, aby zrzeszyć osoby kochające rasowe świnki morskie. Po kilku miesiącach wzbogaciło się ono także o sekcję królików miniaturowych. Działalność klubu obejmuje popularyzację rasowych świnek morskich w Polsce, edukację w sprawach hodowli oraz cykliczne organizacje wystaw. Kilka z nich odbyło się już w Radomiu i Krakowe, a najbliższa będzie miała miejsce w Lublinie. Będzie można obejrzeć na żywo takie rasy świnek morskich jak coronet, sheltie, merino, texel, a nawet skinny.

  Data dodania: 18 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Z sułaszewskigo lasu fci »

  Strona o psach rasy Wyżeł niemiecki szorstkowłosy. Jestem z trzeciego pokolenia myśliwym w swojej rodzinie. Uczęszczałem do Technikum Leśnego w Goraju, a od 01.09.1998 w Związku PZŁ. Z chwila wstąpienia do PZŁ nie wyobrażam sobie polowań beż dobrze ułożonego psa. Moim pierwszym psem był wyżeł niemiecki szorstkowłosy KAMA...

  Data dodania: 28 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sklep akwarystyczny »

  Poszukujecie sklepu akwarystycznego? Zapraszam do internetowego sklepu www.plantagarden.pl znajdziecie tam nie tylko akwarium lecz wszystkie niezbędne akcesoria jakie powinno się kupić aby hodować rybki. Rośliny akwariowe, zestaw akwariowy, zestaw co2, pompki, lampy UV i wiele innych. Sprawdź sam i zamów.

  Data dodania: 03 01 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Hodowla zwierząt - nowa strona:

Adres: