Ekologia Podkategoria: Ekologia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Kaszubskie Stowarzyszenie Ekologiczne »

  Kaszubskie Stowarzyszenie Ekologiczne powstało w 1995r. jako Klub Czyste Sudomie i Okolice. Początkowo działaliśmy przy Zrzeszeniu Kaszubsko- Pomorskim, a od 2002r jesteśmy niezależnym stowarzyszeniem, liczącym dzisiaj 28 członków. Naszym celem jest ochrona środowiska i dziedzictwa kulturowego Kaszub oraz dbałość o zdrowie człowieka.

  Data dodania: 10 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Manuka Zdrowie, Miód Manuka »

  Miód Manuka doskonale sprawdza się przy leczeniu zaburzeń ze strony przewodu pokarmowego – reguluje czynności trawienne żołądka, poprawia przemianę materii. Z powodzeniem stosuje się go u osób chorujących na wrzody, cierpiących na zespół jelita drażliwego (IBS). Silne działanie antyseptyczne miodu Manuka sprawia, że jest on niezwykle skuteczny przy zwalczaniu bakterii: Gram-dodatnich, Gram-ujemnych, Helicobacter pylori, grzybów, pierwotniaków, paciorkowca, gronkowca. Miód Manuka daje doskonałe efekty również przy leczeniu infekcji i zakażeń skórnych. Warto stosować go na trudno gojące się rany, odleżyny, rany cukrzycowe, skaleczenia, oparzenia. Jego skuteczność sprawdzono także przy leczeniu stanów przeziębieniowych: chrypki, suchości w gardle, bólów gardła, kaszlu, zapalenia zatok.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łubianki naturalne opakowania drewniane ekologiczne »

  Łubianki to opakowania drewniane. Są ekologicznym opakowaniem dla truskawek, malin, borówki czy runa leśnego, ale też orzechów włoskich, laskowych, szparag, suszonych grzybów, serów oraz dużej gamy innych artykułów spożywczych. Ponadto zajmujemy się pdodukcją ozdobnych opakowań drewnianych, naturalnych opakowań.

  Data dodania: 28 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Reused - eko meble i design »

  Ekologiczny design. Designerskie meble i akcesoria z recyklingu. Inspiracje, porady jak odmłodzić meble, aktualności i wydarzenia ze świata ekologicznego designu taie jak wystawy, pokazy i warsztaty. Ekologia w nowym wymiarze.

  Data dodania: 24 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Firma Twk-Zag - odpady przemysłowe - zagospodarowanie »

  Firma Twk-Zag Sp. z o.o. działa na terenie Łask w zakresie: Odpady przemysłowe - zagospodarowanie. Charakterystyczne słowa opisujące działalność w zakresie to : recykling, odzyskiwanie odpadów, odzysk, gospodarka odpadami, odpady produkcyjne. Data założenia firmy to rok 1990.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody i przyroda »

  Blog o tematyce ogrodniczej i przyrodniczej. Pisany jest przez leśnika-szkółkarza z zamiłowaniem do roślin ozdobnych. Jego tematyka dotyczy głównie produkcji szkółkarskiej, aranżacji ogrodów i ich ochronie oraz pielęgnacji

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bartontech - belownice do prasowania odpadów, chwytaki i łyżki do koparek i ładowarek »

  Oferujemy belownice, prasy, kompaktory, prasokontenery do prasowania odpadów i śmieci (papier, karton, folia, plastik, puszki, tkaniny, pianki, itp.). Belownice pionowe i poziome, jednokomorowe i wielokomorowe, belownice kanałowe, od 2 do 60 ton zgniotu! Oferujemy również chwytaki do koparek przeznaczone do selekcji i załadunku odpadów, do złomu, do wyrywania pni i korzeni, do rozbiórek budowlanych i demontażu. Oferujemy także bogatą gamę łyżek do koparek i ładowarek (nośnik od 1 do 55 ton). Wykonujemy także łyżki na indywidualne zamówienie do każdego typu koparki lub ładowarki. Nasze belownice, chwytaki oraz łyżki są fabrycznie nowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadają gwarancją producenta. Nowe w cenie używanych!

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nikstal.com.pl - skup złomu Śląsk Katowice Sosnowiec »

  Współpracując z naszą firmą otrzymają Państwo bardzo korzystną propozycję skupu złomu, metali kolorowych oraz innych surowców wtórnych. Działamy na terenie Mysłowic, Katowic, Sosnowca i Jaworzna. Jako profesjonaliści zapewniamy najwyższe standardy obsługi oraz rzetelność i uczciwość w rozliczeniach. Dokładamy wszelakich starań, żeby skupowane przez nas materiały były poddawane odpowiedniemu recyclingowi, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska naturalnego. Oferujemy również własny transport w celu przewozu towarów bezpośrednio od klienta. Demontujemy również konstrukcjie stalowe. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szczelne zbiorniki EKO »

  Prężny rozwój gospodarczy oraz urbanizacja współczesnego świata pociąga ze sobą krytyczne rezultaty ekologiczne. Z uwagi na coraz mniejsze pokłady pitnej wody, trzeba mieć na uwadze ochronę środowiska. Pierwszym etapem może się stać założenie ekologicznej, przydomowej, nowoczesnej oczyszczalni ścieków. Poznaj witrynę producenta i dostarczyciela innowacyjnych oczyszczalni ścieków, firma Eko-Sum ma szeroką propozycję sprzedaży, na przykład: przydomowe oczyszczalnie ścieków, biologiczne oczyszczalnie, ekologiczne zbiorniki na szambo, zbiornik na deszcz, zbiorniki na gnojowicę. Firma Eko-Sum zatrudnia ekspertów z płaszczyzny kreowania, montażu, oraz serwisu oczyszczalni. Pracujący w firmie fachowcy mają adekwatne przygotowanie, przeszli także masę dodatkowych szkoleń, aby móc służyć Państwu pomocą. Stawiając na instalację oczyszczalni przydomowej zrobionej przez firmę EKO-SUM, otrzymujecie gwarancję usług na najwyższym poziomie. Zaręczamy 100% profesjonalizm świadczonych przez nas usług, ale również konkurencyjne ceny. Funkcjonujące na bazie naturalnych procesów ekologiczne oczyszczalnie ścieków budowane przez PPH EKO-SUM wpływają tez na oszczędności w domowym budżecie. Poza wymiarem ekonomicznym istnieje również wymiar - ekologiczny. Zadbaj jednocześnie o środowisko oraz swój domowy budżet. Na stronie www firmy Eko-Sum prezentowana jest szeroka charakterystyka posiadanej przez firmę Eko-Sum propozycji. W serwisie http://EKO-SUM.pl publikujemy całościową propozycję. Wstąp i upewnij się, że oczyszczalnia drenażowa to doskonała alternatywa dla przestarzałych metod.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gościniec Pod Zielonym Jajem - pensjonat także dla dzieci Sudety »

  Gościniec Pod Zielonym Jajem to uroczy pensjonat położony blisko Świeradowa-Zdroju w okolicy Lwówka Śląskiego. Pensjonat jest gospodarstwem ekologicznym. Prowadzi naukę jazdy samochodami terenowymi oraz zaprasza gości na poszukiwanie agatów lub innych skarbów na pobliskich terenach. Gosciniec jest wyjatkowo zadbany i niedawno przeszedl remont kapitalny. Do dyspozycji gości jest sauna, grill, boisko, miejsce do plażowania i rzeka. Dzieci i psy szczególnie mile widziane, bo nasz gościeniec to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Ekologia - nowa strona:

Adres: