Podkategoria: Komornicy

 • Komornik łódź - komornikglowacki.pl »

  Komornik sądowy z Łodzi (Marcin Głowacki) wyspecjalizowany w egzekucji roszczeń pieniężnych i niepieniężnych zgodnie z aktualnymi normami prawnymi. Komornik doręcza odpowiednie zawiadomienia dłużnikom, zabezpiecza interesy wierzycieli, podpowiada w kwestiach formalnych. Na życzenie wierzyciela komornik jest w stanie wyszukać majątek dłużnika. Komornik może przyjmować interesantów w trybie pilnym.

  Data dodania: 28 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Komornik sądowy łódź - komornikglowacka.pl »

  Komornik (Łódź – Śródmieście, Joanna Głowacka) wspiera wierzycieli przy kontakcie z dłużnikami. Komornik działa z polecenia wierzyciela i podejmuje działania zmierzające do określenia aktualnego stanu majątku dłużnika. Komornik przyjmuje interesantów, często w trybie pilnym i obsługuje sprawy nie tylko zgodne z podstawowym regionem. Do kancelarii mogą zgłaszać się wierzyciele z różnych stron kraju.

  Data dodania: 28 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Komornik sądowy warszawa »

  Kancelaria komornicza z Warszawy, która wyszukuje na wniosek wierzyciela majątek dłużnika, a także prowadzi egzekucję komorniczą zgodnie z aktualnymi normami prawnymi. Kancelaria działa w ramach orzeczeń sądów. Kancelaria zajmuje skutecznie nieruchomości, rachunki bankowe, czy ruchomości. Komornik posługuje się zróżnicowanymi narzędziami informatycznymi.

  Data dodania: 27 02 2019 · szczegóły wpisu »

Komornicy - nowa strona:

Adres: