Podkategoria: Kancelarie prawne

« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »
 • Kancelaria adwokacka - adwokatkopala.pl »

  Nasza kancelaria adwokacka z Jastrzębia – Zdroju pomaga klientom biznesowym lub indywidualnym. Nadzorujemy egzekucję należności i dbamy o realizację postanowień umów cywilnoprawnych. Poza tym nasza kancelaria obsługuje rozwody, podziały majątku, spadki, sprawy na gruncie prawa gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

  Data dodania: 04 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo rodzinne Wwarszawa »

  Jesteśmy profesjonalną kancelarią adwokacką, specjalizującą się w postępowaniach alimentacyjnych oraz rozwodowych. Reprezentujemy naszych klientów na każdym etapie postępowania sądowego. Pełen zakres świadczonych przez nas usług jest dostępny na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu omówienia szczegółów współpracy.

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna przedsiębiorców warszawa - rejestracja-spolek-warszawa.pl »

  Kancelaria adwokacka Sosnowskilegal od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą prawną mającą na celu rejestrację spółek. Dysponujemy zespołem doświadczonych prawników, których potwierdzeniem umiejętności jest szereg zdobytych certyfikatów i dyplomów. Wśród szerokiej oferty kancelarii nie może zabraknąć pomocy prawnej w realizacji wszystkich czynności mających powiązanie z likwidacją danej spółki.

  Data dodania: 21 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Pawelczak »

  Nasza kancelaria radcy prawnego świadczy kompleksowe usługi prawnicze z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i innych dziedzin. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą kancelarią w celu umówienia dogodnego terminu spotkania. Jeśli mają państwo jakiekolwiek pytania, jesteśmy do pełnej dyspozycji.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Bartosz Nadwodny »

  Chcesz skonsultować się ze specjalistą w zakresie prawa karnego lub cywilnego? Dobrze trafiłeś! Adwokat Bartosz Nadwodny udziela porad prawnych na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania, Gdańska, a także Łodzi. Reprezentuje swoich klientów w sprawach o odszkodowania i zadośćuczynienia za wypadek drogowy, wypadek przy pracy, gospodarstwie rolnym i w wielu innych przypadkach.

  Data dodania: 17 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odfrankowienie Kredytu CHF. Pozwy CHF »

  Czym są pozwy CHF? Kredyt we frankach niepokoi wielu ludzi, którzy wybrali tę walutę na zakup swojego wymarzonego mieszkania czy domu. Lata mijają, kolejne spłaty rat wykreśla się z kalendarza, lecz obciążenie hipoteczne nieruchomości niemalże nie znika, gdyż rata jest dwukrotnie wyższa od tej z momentu, w którym zawarło się umowę. Wynikiem takiego obrotu spraw frankowiczów są coraz częstsze pozwy CHF, które mają na celu przeprowadzenie postępowania sądowego, które pozwoli uzyskać odwalutowanie kredytu lub unieważnienie niekorzystnej umowy kredytowej. Jeżeli zastanawiasz się ile kosztują pozwy CHF, przerażają Cię koszty sądowe, nie wiesz jak zabrać się do tematu, koniecznie zajrzyj do nas na odfrankowienie. pl i zapoznaj się z naszymi materiałami. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania o kredyty we franku, przeprowadzimy Cię przez cały proces od początku do końca. W naszym portfolio znajduje się wiele spraw sądowych CHF, które znalazły pozytywne zakończenie. Nie zwlekaj, zacznij naprawiać swoje finanse już dziś.

  Data dodania: 06 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna LEGAL.F KANCELARIA Radca Prawny »

  Potrzebny jest Ci radca prawny? LEGAL. F KANCELARIA Paulina Fiejdasz Radca Prawny to najlepszy wybór dla każdego Klienta, który potrzebuje pomocy prawnej, uporządkowania swoich spraw. Wiedza, olbrzymie doświadczenie oraz współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin prawa powodują, że każdy z Państwa jest tu obsługiwany w sposób kompleksowy. Odwiedzając siedzibę KANCELARII przede wszystkim będziecie Państwo mogli liczyć na fachową pomoc, a dodatkowym atutem będzie wspaniały widok na Rzeszów.

  Data dodania: 17 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie frankowe »

  Wizytówki kancelarii frankowych obejmują dane o adresach oraz miejscach lokalizacji prawników, którzy niosą pomoc poszkodowanym przez banki. Jeżeli myślisz nad wyborem mecenasa, który będzie prowadzić Twoje sprawy przeciwko bankowi to trafiłeś bardzo dobrze. Wszyscy z radców zostali sprawdzeni pod kątem doświadczenia. Są to także kancelarie, które nie tylko wygrywają w sprawach frankowych, ale także udzielają pomocy pro bono tym poszkodowanym, którą są w wyjątkowo trudnej sytuacji: są narażeni na licytację przez bank. Profesjonalizm prawnika prowadzącego sprawę frankową jest ważną sprawą. Kancelarie muszą mieć nie tylko wszechstronną wiedzę na temat produktów: kredytów indeksowanych do CHF i denominowanych w CHF, ale także znać się na szczegółach argumentowania w przypadku kredytów indeksowanych i denominowanych do CHF, wiedzieć czym są klauzule abuzywne oraz znać wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej – TSUE jak i wyroki Sądu Najwyższego w tych sprawach. Istotne znaczenie ma również wiedza na temat błędów w dostarczaniu informacji na temat ryzyka walutowego. Posiadane w bazie informacji kancelarie frankowe wypełniają te wymagania.
  Strona zawiera także informacje o sprawach znajdujących się w sądach przeciwko bankom. Odnajdziesz tam skorowidz spraw z danymi takimi jak: sygnatura sprawy, kancelaria prowadząca sprawę odnośnie kredytu frankowego, orzeczenia sądu pierwszej i drugiej instancji czy również czas wyroków. Utrzymywane są także statystyki wygranych i przegranych spraw w pierwszej instancji, w drugiej instancji oraz orzeczenia prawomocne. W bazie prowadzone są sprawy przeciwko wszystkim bankom: PKO BP, GE Money, Deutsche Bank, WBK, Raiffeisen, Nordea i pozostałych.
  Znacznie ma także to, że na stronie dostępne są daty i godziny rozpraw z bankami. Sprawy te dotyczą spraw kredytów denominowanych i indeksowanych, Bankowego Tytułu Egzekucyjnego i Bankowych Nakazów Zapłaty.

  Data dodania: 05 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - dominikfilip.pl »

  Na stronie internetowej umieszczone zostały wszelkie informacje na temat Kancelarii Adwokackiej Dominik Filip, która znajduje się w Sopocie. Zainteresowanym pomocą w zakresie odszkodowań, ochrony dóbr osobistych, rozwodu, podziału majątku czy chociażby mobbingu, polecamy niezwłoczny kontakt z naszą kancelarią. To bardzo ważne, aby uzyskać pomoc od prawnika.

  Data dodania: 11 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Kraków Adwokat Michał Słomka »

  Od kilku lat działamy jako kancelaria Rozwody Kraków Adwokat Michał Słomka i pomagamy klientom w sprawach rozwodowych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, a zakres naszych usług obejmuje podział majątku, sprawy o alimenty, separacje i podział opieki rodzicielskiej nad dzieckiem. Szczegóły podajemy również na naszej stronie www oraz pod podanym numerem.

  Data dodania: 05 11 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »

Kancelarie prawne - nowa strona:

Adres: