Podkategoria: Kancelarie prawne

« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • Koper »

  Kancelaria adwokacka wyspecjalizowana w sporządzaniu audytów prawnych nieruchomości. Adwokat Ewa Koper i radca prawny Adam Koper prowadzą negocjacje w ramach sprzedaży obiektów budowlanych i doradzają generalnym wykonawcom lub inwestorom indywidualnym. Kancelaria przejmuje kwestie rejestracji przedsiębiorstw, tworzenia umów, reprezentacji klienta przed sądami oraz innymi instytucjami.

  Data dodania: 22 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie odszkodowań Solace »

  Prowadzona przez nas firma od 2009 roku zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań dla swoich klientów. Solace to zespół profesjonalistów, dla których pełne zaangażowanie w każdą sprawę, pełna dyspozycyjność, lojalne w stosunku do klienta działania są standardem codziennej pracy. Dużą zaletą firmy Solace jest brak prowizji pobieranej na początku współpracy – my pobieramy prowizję od uzyskanej kwoty odszkodowania. Jeśli zostałeś poszkodowany i uważasz, że należy ci się odszkodowanie – zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy internetową weryfikację sytuacji zupełnie za darmo.

  Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Oferta warszawskiej kancelarii adwokackiej. Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów zajmujący się problemami prawa gospodarczego, cywilnego, gospodarczego i wieloma innymi dziedzinami. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz właścicieli działalności biznesowych w przestrzeni ogólnokrajowej. Nadzorujemy również sprawy podmiotów zagranicznych.

  Data dodania: 11 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - adwokatkopala.pl »

  Nasza kancelaria adwokacka z Jastrzębia – Zdroju pomaga klientom biznesowym lub indywidualnym. Nadzorujemy egzekucję należności i dbamy o realizację postanowień umów cywilnoprawnych. Poza tym nasza kancelaria obsługuje rozwody, podziały majątku, spadki, sprawy na gruncie prawa gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

  Data dodania: 04 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo rodzinne Wwarszawa »

  Jesteśmy profesjonalną kancelarią adwokacką, specjalizującą się w postępowaniach alimentacyjnych oraz rozwodowych. Reprezentujemy naszych klientów na każdym etapie postępowania sądowego. Pełen zakres świadczonych przez nas usług jest dostępny na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu omówienia szczegółów współpracy.

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna przedsiębiorców warszawa - rejestracja-spolek-warszawa.pl »

  Kancelaria adwokacka Sosnowskilegal od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą prawną mającą na celu rejestrację spółek. Dysponujemy zespołem doświadczonych prawników, których potwierdzeniem umiejętności jest szereg zdobytych certyfikatów i dyplomów. Wśród szerokiej oferty kancelarii nie może zabraknąć pomocy prawnej w realizacji wszystkich czynności mających powiązanie z likwidacją danej spółki.

  Data dodania: 21 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Pawelczak »

  Nasza kancelaria radcy prawnego świadczy kompleksowe usługi prawnicze z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i innych dziedzin. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą kancelarią w celu umówienia dogodnego terminu spotkania. Jeśli mają państwo jakiekolwiek pytania, jesteśmy do pełnej dyspozycji.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna LEGAL.F KANCELARIA Radca Prawny »

  Potrzebny jest Ci radca prawny? LEGAL. F KANCELARIA Paulina Fiejdasz Radca Prawny to najlepszy wybór dla każdego Klienta, który potrzebuje pomocy prawnej, uporządkowania swoich spraw. Wiedza, olbrzymie doświadczenie oraz współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin prawa powodują, że każdy z Państwa jest tu obsługiwany w sposób kompleksowy. Odwiedzając siedzibę KANCELARII przede wszystkim będziecie Państwo mogli liczyć na fachową pomoc, a dodatkowym atutem będzie wspaniały widok na Rzeszów.

  Data dodania: 17 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Zabrze dr Szymon Solarski »

  Kancelaria świadczy pomoc w zakresie spraw cywilnych, karnych, rodzinnych, administracyjnych oraz dotyczących prawa pracy, zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Zasięg działania kancelarii obejmuje Śląsk jak również teren całego kraju. Specjalizacja kancelarii obejmuje sprawy i doradztwo prawne w temacie darowizn, a także aspektów prawnych przy wprowadzaniu aplikacji mobilnych na rynek, usług świadczonych drogą elektroniczną, działalności sklepów internetowych. Adwokat dr Szymon Solarski - założyciel kancelarii w swojej pracy kieruje się surowymi zasadami etyki zawodowej, dbając jednocześnie o zachowanie wysokiego poziomu świadczonych usług w każdym aspekcie wykonywanej pracy.

  Data dodania: 06 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - dominikfilip.pl »

  Na stronie internetowej umieszczone zostały wszelkie informacje na temat Kancelarii Adwokackiej Dominik Filip, która znajduje się w Sopocie. Zainteresowanym pomocą w zakresie odszkodowań, ochrony dóbr osobistych, rozwodu, podziału majątku czy chociażby mobbingu, polecamy niezwłoczny kontakt z naszą kancelarią. To bardzo ważne, aby uzyskać pomoc od prawnika.

  Data dodania: 11 11 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Kancelarie prawne - nowa strona:

Adres: