Podkategoria: Kancelarie prawne

« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • Lexpatronum.pl kancelaria prawna z Krakowa »

  Usytuowana w Krakowie Kancelaria Prawna Lex Patronum świadczy usługi na rzecz firm oraz osób indywidualnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni adwokaci i radcowie prawni. Prawnicy z kancelarii specjalizują się w zagadnieniach prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, pracy, rodzinnego i opiekuńczego, autorskiego, patentowego, spółdzielczego. Kancelaria zajmuje się stałą obsługą prawną firm, rejestracją spółek, sporządzaniem pism procesowych. Oferta obejmuje również udzielanie porad prawnych, reprezentację klientów przed sądami, monitoring należności i windykację oraz odzyskiwanie odszkodowań.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Drawsko Złocieniec »

  Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom osób prywatnych, firm oraz podmiotów zinstytucjonalizowanych, swoje usługi rekomenduje Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Drawsko-Złocieniec. Kancelaria Adwokacko-Radcowska ma szeroki obszar praktyki: sprawy cywilne, karne, rodzinne, spadkowe, handlowe, gospodarcze. W naszej ofercie znajdują się też usługi doradcze, jeśli chodzi o ochronę praw autorskich i pokrewnych.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm Kielce - sochanski.com »

  Gdy znajdziesz się w sytuacji, której rzetelna pomoc prawna udzielona przez dobrego prawnika będzie niezbędna, to skontaktuj się z adwokatem Michałem Sochańskim. Jest to dobry prawnik z Kielc, który pomoże uregulować sprawy rodzinne, osobiste, biznesowe i zajmie się wieloma innymi problemami natury prawnej. Adwokat ten szanuje czas oraz pieniądze swoich klientów.

  Data dodania: 15 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm »

  Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty usługowej. Jesteśmy przekonani, że nasza kancelaria radcowska dostarczy Państwu bardzo skutecznych i profesjonalnych usług, w zakresie reprezentowania prawnego stron w różnych postępowaniach. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, umówimy na spotkanie i pomożemy.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radcy prawni we Wrocławiu »

  Kancelaria Prawna JG LEGAL z Wrocławia oferuje kompleksową pomoc radcy prawnego skierowaną w stronę Klientów indywidualnych oraz firm. Firmy mogą wybrać stałą obsługę prawną, pomoc w windykacji, negocjacjach handlowych czy działaniach w branży e-commerce. Specjalnością kancelarii są zagadnienia prawa gospodarczego, cywilnego, pracy, administracyjnego, nieruchomości, budowlanego, karnego i z zakresu ochrony danych osobowych. Osoby indywidualne mogą korzystać także z pomocy z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego czy ubezpieczeniowego. Oferta obejmuje zarówno porady prawne, jak i reprezentowanie procesowe.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica »

  Doświadczenie zawodowe zdobyte jeszcze na studiach pozwala adwokatowi Mateuszowi Kubickiemu pomagać klientom w szerokim zakresie spraw. Usługi realizowane są zarówno w stosunku do klientów indywidualnych, jak i firm. Kancelaria Adwokacka, w której pracuje Adwokat Mateusz Kubica prowadzi rozwody, podział majątku, a także sprawy karne. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 12 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Szyroczyński - Postępowanie upadłościowe »

  Kancelaria prawa medycznego Piotr Szyroczyński swoją ofertę kieruje przede wszystkim do lekarzy i placówek medycznych, zajmuje się reprezentowaniem lekarzy przed sądem w procesach o błędy medyczne oraz obsługą prawną szpitali. Ponadto radca prowadzi sprawy związane z upadłością konsumencką. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych i biznesowych.

  Data dodania: 12 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka pszczyna »

  Adwokat Izabela Lach – Barteczka świadczy usługi prawne w zakresie wielu gałęzi prawa: rodzinnego, karnego, spadkowego, cywilnego, wykonawczego, egzekucyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, odszkodowań itp. Kancelaria oferuje porady prawne i reprezentuje swoich Klientów przed sądem. To dobry i profesjonalny adwokat. Pszczyna to miasto, gdzie mieści się gabinet Kancelarii.

  Data dodania: 09 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Koper »

  Kancelaria adwokacka wyspecjalizowana w sporządzaniu audytów prawnych nieruchomości. Adwokat Ewa Koper i radca prawny Adam Koper prowadzą negocjacje w ramach sprzedaży obiektów budowlanych i doradzają generalnym wykonawcom lub inwestorom indywidualnym. Kancelaria przejmuje kwestie rejestracji przedsiębiorstw, tworzenia umów, reprezentacji klienta przed sądami oraz innymi instytucjami.

  Data dodania: 22 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odfrankowienie Kredytu CHF. Pozwy CHF »

  Czym są pozwy CHF? Kredyt we frankach niepokoi wielu ludzi, którzy wybrali tę walutę na zakup swojego wymarzonego mieszkania czy domu. Lata mijają, kolejne spłaty rat wykreśla się z kalendarza, lecz obciążenie hipoteczne nieruchomości niemalże nie znika, gdyż rata jest dwukrotnie wyższa od tej z momentu, w którym zawarło się umowę. Wynikiem takiego obrotu spraw frankowiczów są coraz częstsze pozwy CHF, które mają na celu przeprowadzenie postępowania sądowego, które pozwoli uzyskać odwalutowanie kredytu lub unieważnienie niekorzystnej umowy kredytowej. Jeżeli zastanawiasz się ile kosztują pozwy CHF, przerażają Cię koszty sądowe, nie wiesz jak zabrać się do tematu, koniecznie zajrzyj do nas na odfrankowienie. pl i zapoznaj się z naszymi materiałami. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania o kredyty we franku, przeprowadzimy Cię przez cały proces od początku do końca. W naszym portfolio znajduje się wiele spraw sądowych CHF, które znalazły pozytywne zakończenie. Nie zwlekaj, zacznij naprawiać swoje finanse już dziś.

  Data dodania: 06 02 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Kancelarie prawne - nowa strona:

Adres: