Podkategoria: Sprzedaż nieruchomości

« poprzednia strona · 5
 • Domki holenderskie Toruń, Koszalin, Słupsk »

  Czy wiesz, że kupując domki holenderskie Toruń, Koszalin, Słupsk nie musisz posiadać działki? Wystarczy jej dzierżawa! Takie letnie domki holenderskie Toruń, Koszalin, Słupsk idealnie sprawdzą się jako wakacyjne miejsce, a także jako całoroczny domek. Sprawdź ofertę - w niej sprzedaż, sprowadzanie domków na zamówienie, a także transport obejmujący świetnie wykonane i wyposażone domki holenderskie Toruń, Koszalin, Słupsk!

  Data dodania: 04 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości, mieszkania w Poznaniu »

  Agencja nieruchomości Poznań. Zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości z Poznania i okolic. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych. Celem naszej firmy jest profesjonalna, skuteczna, kompleksowa i miła obsługa klienta. Skorzystanie z usług agencji "NIERUCHOMOŚCI WILK", bez wątpienia powoduje radykalne zwiększenie bezpieczeństwa transakcji.

  Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, wydaną przez
  Ministerstwo Infrastruktury. Dodatkowo bezpieczeństwo wzmacnia polisa ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej.

  Naszym celem jest działanie w jak najlepszym interesie klienta, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, stale podnosimy swoje kwalifikacje.

  Stawiamy na jakość i profesjonalizm.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Edyta Stelmach-Pawlica »

  Notariusz Edyta Stelmach-Pawlica zprasza do swojej kancelarii notarialnej w Gliwicach przy ul. Koścuszki 24. Notariusz jest osobą wykonującą zawód zaufania publicznego, dokonującą czynności, którym strony chcą, bądź są obowiązane nadać formę aktu notarialnego lub inną formę wymagającą uczestnictwa notariusza.
  Zgodnie z przepisami ustawy Prawo o notariacie czynności notarialne dokonane przez notariusza posiadają charakter dokumentu urzędowego.
  Przy dokonywaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne.

  Data dodania: 17 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Gorzów Wielkopolski »

  Poszukujesz mieszkania w Gorzowie lub okolicach?Dobrze trafiłeś!W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwiekszy wybór mieszkań, domów, działek, lokali i obiektów komercyjnych w Gorzowie Wielkopolskim.Naszym celem jest pomóc Państwu w każdym etapie związanym z inwestowaniem na rynku nieruchomości.Począwszy od wyszukania odpowiedniej dla Państwa nieruchomości, do wybrania odpowiedniego źródła finansowania inwestycji, po uregulowanie formalności związanych z przeniesieniem własności.Nasi pośrednicy przestrzegają obowiązujących zasad etyki zawodowej agentów w obrocie nieruchomościami, kładąc nacisk szczególnie na profesjonalizm, kompetencje i rzetelność zawodową.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości lublin Gospodarek Nieruchomości mieszkania lublin »

  Witamy na stronie biura Gospodarek Nieruchomości Lublin. Zajmujemy się pośrednictem przy sprzedaży mieszkań, działek, domów i innych nieruchomości w Lublinie. Pośredniczymy przy wynajmie mieszkań, domów. Nieruchomości, które mamy w ofercie są na bieżąco aktualizowane. Lublin i okolice to teren naszego działania. Zapraszamy do biura

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • ECH Nieruchomości - Nieruchomości to nasza pasja! »

  Proces wynajmu mieszkania nie jest tak bardzo skomplikowany jak myślimy, bo polega on na wynajęciu mieszkania od właściciela ustalającego realia mieszkania. Wynajem mieszkania bazuje się głównie na kontrakcie o najem obejmującej dane osobowy osoby chcącej wynająć jak i właściciela oraz określające daty pobytu, miesięczne opłaty związane często z czynszem i opłatami eksploatacyjnymi. Ponadto w umowie musi mieć miejsce protokół zdawczo – odbiorczy, polegający na spisaniu wszystkiego co jest w mieszkaniu przed wprowadzeniem się. Nabycie mieszkania dzięki tej transakcji nie daje nam pełnej władzy w jego urządzeniu i dostosowaniu do naszych potrzeb, gdyż jeżeli nie mamy dokładnie wyznaczonego granicy swobody to często z każda większa modyfikacją w aranżacji należy skontaktować się z właścicielem mieszkania i wszystko ustalić. Podejmując decyzję o wynajęciu mieszkania musimy rozważyć czy chcemy szukać go przez agencje nieruchomości co w znacznym stopniu uprości nam zadanie. Mozemy też ruszyć bezpośrednio do właściciela. Wybierając druga opcję trzeba liczyć się z tym, że na rynku nieruchomościami czeka wiele niebezpiecznych pułapek.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Burco Development Polska »

  Oferta dewelopera Burco jest interesująca z wielu powodów. Przede wszystkim lokalizacja. Rogowo oraz Ustronie Morskie to dwie nadmorskie miejscowości, które co roku goszczą mnóstwo polskich turystów oraz gości z zagranicy. Dlatego też inwestycja w nieruchomość na wynajem w okresie letnim jest niezwykle interesująca dla osób szukających stabilnych i wysokich zysków. Jednak oferta Burco jest nie tylko dla inwestorów, a dla wszystkich tych, którzy chcą zamieszkać w domu z widokiem na morze.

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom »

  Nasza strona kierowana jest do firm i przedsiębiorców z rynku nieruchomości, usług budowlanych, produktów dla domu oraz ogrodu. Nasza strona została zbudowana z myślą o wszystkich tych klientach, jacy chcą szybko wyszukać najbardziej korzystne finansowo oferty. W ramach naszego portalu udostępniamy nowoczesne narzędzia jakie pozwalają na szybkie dopasowanie najlepszych ofert oraz uzyskanie odpowiedzi na zapytania ofertowe. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • CITY Nieruchomości »

  Oferta naszej firmy to szeroki wybór nieruchomości, jak domy, działki, mieszkania pod wynajem oraz zakup. Nasza firma od wielu lat działa na rynku nieruchomości na terenie Białegostoku. W ramach naszej oferty zapewniamy łatwy i szybki dostęp do najlepszych ofert nieruchomości. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem przy wyborze ofert nieruchomości pod wynajem i zakupu. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów od rynku nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy!

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości Radom »

  Biuro nieruchomości Elite-investment zajmuje się pośrednictwem w zakupie, sprzedaży, najmie i wynajmie : mieszkań, domów, działek, lokali i obiektów użytkowych.Zapewniamy niskie prowizje i usługi na najwyższym poziomie. Pomagamy zarówno w sprzedaży nieruchomości oraz w wyszukiwaniu na rynku wtórnym w Radomiu oraz jego okolicach.

  Data dodania: 10 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • HDK Invest Sp. z o.o. »

  Jeśli marzą Państwo od lat o posiadaniu własnego domu z kominkiem, zlokalizowanego niedaleko Centrum Warszawy, w okolicy pełnej zieleni, to świetnie Państwo trafili. Nasza firma HDK INVEST buduje i zajmuje się sprzedażą domów bliźniacznych w Warszawie Wawer. Zaletą proponowanych domów jest ich usytuowanie na zamkniętym osiedlu, niezwykle solidne wykonanie ciągły nadzór firmy nad inwestycją, nowoczesny design, a przede wszystkim to iż są bardzo ekonomiczne w utrzymaniu m.in.dzięki instalacji solarów. Na osiedlu znajdują się 24 domy. Każdy segment posiada własny ogródek, garaż i miejsca do zaparkowania dwóch samochodów. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5

Sprzedaż nieruchomości - nowa strona:

Adres: