Podkategoria: Rzeczoznawcy

 • Restukturyzacja firmy - legeadvisors.pl »

  Lege Advisors to podmiot, którego jedną ze specjalizacji jest wycena wartości. Warszawa to siedziba firmy, ale swoje usługi świadczy ona również w innych miastach. Poza wartością nieruchomości i wartości, to także szerokie spectrum usług dla przedsiębiorców, m. in. w zakresie restrukturyzacji firmy, biznesplanów itp.

  Data dodania: 11 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dorota Hutnik Wycena Nieruchomości »

  Firma prowadzona przez Rzeczoznawcę Majątkowego Dorotę Hutnik realizuje wyceny nieruchomości w postaci operatów szacunkowych i opinii w zakresie wszystkich rodzajów nieruchomości dla różnych podmiotów. W ofercie znajdą Państwo wycenę nieruchomości komercyjnych, mieszkalnych, zabudowanych, niezabudowanych, rolnych, leśnych i innych, jak również wycenę do różnych celów: wycena pod zabezpieczenie wierzytelności (wycena pod kredyt), wycenę mienia zabużańskiego (wycena rekompensaty), wycena do podziału majątku i inne. Głównym obszarem wykonywania wycen nieruchomości jest Wrocław i okolice oraz Brzeg i okolice.

  Data dodania: 10 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Budowlany - mpExpertBud »

  Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem profesjonalnie realizowanych usług związanych z ekspertyzami budowlanymi. W naszej firmie możemy zapewnić również kompleksowe usługi przy ekspertyzach co dotyczy między innymi wykonania dla naszych klientów ekspertyz w ramach budowania budynków, eksploatowania czy rozbiórki budynków. Zapewniamy naszym klientom również wykonanie usług sprawnie i terminowo na każdym etapie.

  Data dodania: 11 03 2017 · szczegóły wpisu »

Rzeczoznawcy - nowa strona:

Adres: