Organizacje pozarządowe Podkategoria: Organizacje pozarządowe

 • B@P Tech - GRID - super komputer »

  System GRID to sposób na tworzenie rozproszonych super komputerów. B@P Tech stara się promować rozwój nauki, systemów GRID i super komputerów w Polsce. Każdy może podłączyć się do super komputera GRID. Każdy może wspierać rozwój nauki w Polsce i na świecie. BOINC@Poland to grupa zrzeszająca ludzi interesujących się obliczeniami rozproszonymi, GRID'ami oraz platformą BOINC. Zainstalowanie programy BOINC na swoim komputerze jest łatwiejsze niż Skype. A po chwili nasz komputer zaczyna wspierać naukę.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usamodzielnianie »

  Nasza fundacja wspiera młodzież z domów dziecka i rodzin zastępczych w usamodzielnieniu się. Uczymy młodzież jak uzyskać samodzielność emocjonalną, społeczną oraz ekonomiczną. Funkcjonujemy od dziesięciu lat i prowadzimy od chwili swojego powstania zajęcia na terenie całego kraju w lokalnych centrach. Nazywają się one Wehikułami Usamodzielnienia i są skierowane do młodzieży od szesnastego roku życia.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja „Żyj zdrowo” Kraków »

  Witamy serdecznie na stronie naszej fundacji. Jesteśmy zespołem osób, które postawiły sobie jasny cel – zwiększanie świadomości prozdrowotnej wśród Polaków. Nie ma wątpliwości, że nasze działania będą zawsze przynosiły pozytywny skutek. Jesteśmy o tym przekonani, z racji skuteczności działań, które już podjęła nasza fundacja. Zapraszamy.

  Data dodania: 21 08 2017 · szczegóły wpisu »

Organizacje pozarządowe - nowa strona:

Adres: