Podkategoria: Przedszkola

« poprzednia strona · 3
 • karatekids.eu - niepubliczne przedszkole wilanów »

  Jeśli szukasz dobrego przedszkola dla swojego dziecka, możesz zdecydować się na naszą placówkę o profilu sportowym. Niepubliczne przedszkole w Wilanowie zaprasza do zapoznania się z ofertą. Podopiecznym zapewniamy mnóstwo ciekawych zajęć sportowych: na matach, z piłkami, tańca, korektywę, fitness oraz rytmikę. Realizujemy własny sprawdzony autorski program nauki języka angielskiego oraz program zajęć sportowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Gwarantujemy najlepszą opiekę, czego dowodem są pozytywne opinie rodziców.

  Data dodania: 13 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha Bemowo - bajkoweprzedszkola.pl »

  Niepubliczne integracyjne i językowe przedszkole Bajeczka w Warszawie zapewnia maluchom wysoki poziom edukacji przedszkolnej, szereg zajęć dodatkowych, specjalne zajęcia terapeutyczne, pełne wyżywienie. Kolorowe sale wyposażone w bezpieczny i odpowiedni sprzęt. Plac zabaw zapewniający mnóstwo zabawy na świeżym powietrzu. Kadra nauczycieli dbająca o rozwój, edukację i zabawę dzieci. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek »

  Małe Misie są dwoma placówkami typu żłobek niepubliczny z możliwością kształcenia integracyjnego. Obie placówki znajdują się w Warszawie, w dwóch dzielnicach – na Mokotowie oraz na Ursynowie. W ofercie żłobków rodzice znajdą nie tylko troskliwą opiekę nad maluchami w wieku od pół roku do czterech lat, placówki posiadają również statusy Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej. Rodzice mogą też skorzystać z możliwości podgląd swoich dzieci przez kamery online.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal przedszkolaizlobki.pl »

  Przygotowaliśmy dla rodziców serwis, w którym mają oni możliwość znalezienia dla swoich pociech najlepszych placówek w okolicy. Z nami szybko znajdziecie żłobek, przedszkole oraz klub malucha. Wysyłając swoje dziecko do wybranej z naszej bazy placówki, będziesz miał pewność, iż będzie miało ono najlepszą opiekę. W naszym serwisie można znaleźć także szkoły. Zachęcamy do przejrzenia całej naszej oferty. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek Poznań »

  Jeśli szukasz dobrego miejsca dla swojego dziecka, w którym będzie mogło rozwijać swoje talenty w przyjaznej atmosferze, postaw na Klub Malucha „Kraina Dźwięków” w Poznaniu. Oferujemy nowoczesne metody pedagogiczne, zajęcia rozwijające dzieci muzycznie, językowo, a także warsztaty logopedyczne i wiele więcej. Szczegóły naszej propozycji znajdziesz na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy już dzisiaj!

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Safari w Krakowie »

  Przedszkole Safari organizuje wycieczki poza miasto, do muzeów, kin, teatrów, organizuje spotkania z ciekawymi ludźmi, imprezy okolicznościowe dla dzieci. W ramach czesnego przedszkole Safari ma do zaoferowania: naukę języka angielskiego, zajęcia plastyczne codziennie, zajęcia ruchowe metodą Sherborne, kółko przyrodnicze raz w tygodniu, kółko geograficzne raz w tygodniu, kółko matematyczne wg metody prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i znacznie więcej. Przedszkole prywatne Safari do najlepsze rozwiązanie dla dziecka!

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Przedszkolakó - Przedszkole Ursynów »

  Niepubliczne przedszkole Akademia Przedszkolaków w Piasecznie oferuje profesjonalną opiekę nas Twoim dzieckiem. Nasze przedszkole wpisane jest na listę ewidencji szkół i placówek oświatowych na terenie Piaseczna. Na rynku działamy już od 10 lat i cieszymy się dobrymi opiniami naszych wychowanków. Sprawujemy opiekę nad dziećmi od 2 do 6 roku życia. Chcąc zaoferować najwyższą jakość naszych usług, zapewniamy dzieciom bardzo dobre warunki do wszechstronnego rozwoju, ale także duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo naszych podopiecznych. W celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gdańsk szkoła podstawowa - sokrates.gda.pl »

  Interesuje Cię prywatna szkoła podstawowa Gdańsk? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z naszą działalnością. Wybierając nas, wybierasz atmosferę, która charakteryzuje się stawianiem na zaufanie i współpracę. Warto też mieć świadomość, że cechuje nas indywidualne podejście do każdego dziecka. Można powiedzieć, że za sprawą tego podejścia możemy pomóc w odkrywaniu mocy i pokonywaniu własnych słabości.

  Data dodania: 15 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Skarżysko Kamienna i Suchedniów. »

  Planeta Dziecka – innowacyjne przedszkole w województwie świętokrzyskim. Placówka niepubliczna, dwujęzyczna i otwarta na ludzi i świat. Prowadzimy działalność wychowawczo-dydaktyczną wśród dzieci w wieku 2,5-5 lat. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu, a także wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uruchomiliśmy filię przedszkola w Suchedniowie. Nowa siedziba mieści się w kameralnym miejscu przy ulicy Sportowej 1A. Nasze zaplecze to budynek ok. 300 m2 i ogród o powierzchni 1500 m2. W naszym programie korzystamy z wiedzy i doświadczenia światowej sławy autorytetów z dziedziny pedagogiki i psychologii przedszkolnej i wczesnoszkolne. Nasza kadra to młode, otwarte, dynamiczne, wykształcone, kreatywne i ciepłe Ciocie, które są nauczycielem, wychowawcą, wsparciem, pomocą, a jednocześnie ogromnym autorytetem dla naszych Wychowanków. Mała liczebność w grupie umożliwia indywidualne podejście do Dziecka, zauważenie potencjału i odpowiednie pokierowanie jednostki. Różnorodność zajęć: przyrodnicze, muzyczne, taneczne, językowe, logopedyczne, sensoryczne, matematyczne,a także metod: poznawcza, glottodydaktyka – nauka czytania i pisania, immersja językowa – dwujęzyczność, świadczy o wyjątkowości tej placówki. Planeta Dziecka to bogaty program imprez na świeżym powietrzu – eventy, zabawy, nauka, aktywność ruchowa, imprezy okolicznościowe z udziałem Rodziców, wycieczki.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Baby English »

  Nasze polsko-angielskie przedszkole to oferta dla rodziców, którzy już od małego chcą zadbać o swoje dzieci. Nauka języka angielskiego od młodych lat to super pomysł. Te dzieci, które do nas uczęszczają są już na bardzo wysokim poziomie. Codzienne zajęcia z języka angielskiego w formie zabawy to rozwiązanie najlepsze. Przejrzyjcie dokładnie naszą ofertę przedszkola językowego.

  Data dodania: 14 07 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Przedszkola - nowa strona:

Adres: